Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom és apósom utálnak,...

Anyósom és apósom utálnak, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel már fél éve együtt élünk a szüleivel és kistestvérével. A szülei engem utálnak, főleg az anyós, de nem tudom miért, és igyekszik a mindennapomat pokollá tenni. Elköltözni nem tudunk mert a szülei a családi válalkozás miatt ahol én is dolgozom velük ragaszkodnak, hogy náluk lakjunk vagy legalább ugyan abba a faluba. Fizetést amúgy nem kapok. Azzal nincs is akkora baj, inkább az, hogy szó szerint egész nap dolgozom, igyekszem mindenbe segíteni, takarítok, főzök a kertbe is segítek és ők akkor is utálnak. Az anyós van, hogy hozzám se szól, ha kérdezek úgy válaszol, hogy rám se néz, bármit csinálok azt mondja, hogy nem jó, már a jelenlétébe is kellemetlenül érzem magam.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy megbékéljenek. Mit tehetek még, hogy legalább egy kicsit megkedveljenek?

24 L, vőlegényem 28



2021. febr. 24. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
100%

Be vagy jelentve normálisan? Gondolom nem. Nem csak a pénz miatt fontos a munka, ha pl. terhes lennél és nincs meg a kellő munkaviszonyod, a 20-on pár ezres GYES-en kívül semmire se leszel jogosult, ha már dolgozol legalább csináld rendesen, hagy teljenek az évek, ami majd pl nyugdíj szempontjából se mindegy.

Amúgy én egy percig se laknék olyan helyen ahol nem látnak szívesen és még pokollá is teszik az életem.

2021. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvassátok...


[link]


Ugye senki nem csodálkozik, h miértchoztam ide ezt a friss renďőrségi hírt??

2021. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
100%

milyen vállalkozás ez?

miért nem laktok külön albérletben?

miért nem szól a párod a szüleinek h normálisak legyenek veled?

gyári munkás fizuja 170 ezer ft, a rezsi 40. Akkor a maradék 130 anyósék zsebébe megy, aranyom.

2021. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod utálnak, de ragaszkodnak hozzá, hogy velük lakjatok... Milyen jogon ragaszkodik ő bármihez is azzal kapcsolatban, hogy két felnőtt ember mit csináljon?

Ha ebből a nagy vállalkozásból nem is bírtok kilépni, nem bírtok elköltözni? Nincs valami pár millióért eladó ház arrafelé? Bár ahhoz is kéne normális munkahely, gondolom megtakarítás nulla. A férjed lassan harminc, de te se tini vagy már. Nem érzitek, hogy valamerre haladni kéne az életetekkel, értem ezt mind karrier, mind önálló családdá válás szempontjából? Vagy így képzeltétek el a jövőtöket leélni, bármiféle normális egzisztencia nélkül? Ha elmész a helyi közértbe eladónak te már azzal is nyertél.

2021. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
100%

Az a legszomorúbb, hogy a lány most vagy tényleg játsza a hülyét tehát nyíltan nem meri bevallani vagy belátni, hogy őt kihasználják, mert szerelmes egy srácba... Vagy tényleg hülye.


Nem hozta volna fel, hogy nincs fizetése hogy mindent ő csinál ha őt se zavarná...


Szerintem itt csak a szerelem tartja a családban. Elhiszi, hogy milyen jó ember a párja, mert segít a szülein... De nem.



Azzal segítene nekik a legtöbbet ha keresne egy normális helyet ő is és a fizetéséből besegítene

2021. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a "csicskán" meg ne sértődj meg, valószínűleg nem úgy értették ahogy te gondolod. Nem "lecsicskáztak" mint ahogy a 15 éves kölykök szokták egymást amikor menőznek, de szerintem érted te :D arra értették, hogy ki vagy használva
2021. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
100%

"Megnézném, hogy ti hogy viselkednétek egy ilyen szituba."

nekem több eszem van annál, hogy ilyenbe belemenjek. alapból nem élnék más házában. nem dolgoznék ingyen. nem tűrném hogy bárki megalázzon. ha a párom nem állna ki mellettem egy ilyen helyzetben akkor repülne.

2021. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mik vannak.
2021. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
100%

"Megnézném, hogy ti hogy viselkednétek egy ilyen szituba."

- én nem kerülnék soha ilyen szituba, ugyanis nem költöznék anyósék nyakára, nem laknék olyan helyen, ahol nem szeretnek, nem dolgoznék ingyen, és nem lennék együtt olyan "férfival", aki elnézi, hogy a szülei csicskáztatnak és bunkóznak velem.

Nem csak önbecsülésed nincs, de rendkívül buta is vagy. Sok jó választ kapták, de te magadat tartod ebben a helyzetben. Akkor minek írsz ki kérdést?

2021. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolj már kérdező!!!


Bepisilek annyi kérdést tettem fel és rohadtul érdekelnek a válaszok!


Becsurizok!!

Miért nem lehet válaszolni?

Vagy a gazdád ezt se engedi?

2021. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!