Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom és apósom utálnak,...

Anyósom és apósom utálnak, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel már fél éve együtt élünk a szüleivel és kistestvérével. A szülei engem utálnak, főleg az anyós, de nem tudom miért, és igyekszik a mindennapomat pokollá tenni. Elköltözni nem tudunk mert a szülei a családi válalkozás miatt ahol én is dolgozom velük ragaszkodnak, hogy náluk lakjunk vagy legalább ugyan abba a faluba. Fizetést amúgy nem kapok. Azzal nincs is akkora baj, inkább az, hogy szó szerint egész nap dolgozom, igyekszem mindenbe segíteni, takarítok, főzök a kertbe is segítek és ők akkor is utálnak. Az anyós van, hogy hozzám se szól, ha kérdezek úgy válaszol, hogy rám se néz, bármit csinálok azt mondja, hogy nem jó, már a jelenlétébe is kellemetlenül érzem magam.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy megbékéljenek. Mit tehetek még, hogy legalább egy kicsit megkedveljenek?

24 L, vőlegényem 28



2021. febr. 24. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
89%
Ha 4 alkalmazott kell, de 4 alkalmazttat nem tud eltartani a hely, akkor az üzleti modell csőd.
2021. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, milyen típusú vállalkozás ez, ahol a kérdezőnek (nem tisztázott) munkát kell végezni, plusz háztartási alkalmazottként is funkcionál....
2021. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
100%

És tedd hozzá, hogy relatív 2 ebből ingyen dolgozik... Tehát 2 tulajdonosnak nem tud annyit termelni hogy munkaerőt vegyen fel...


Ezt én valami kisboltnak gondolom de annak is nagyon gyenge

2021. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokig betanítani, mégis mit? Kiadni két doboz Szofit meg egy kisüveges konyakot? Ennyi idő alatt egy kisebb okj végzettséget is lehet szerezni, de tényleg van programozó tanfolyam is.
2021. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megsértődj, nem ellened vagyunk bunkók, hanem érted.
2021. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
58%
Szegény lánynak egésznap ennyi szabadideje van, hogy visszaírt aztán 24 órára eltűnik...
2021. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, tanácsot kérek, erre mindenki lehülyéz meg csicskának nevez. Hát köszönöm szépen, én ebből nem kérek. Megnézném, hogy ti hogy viselkednétek egy ilyen szituba.

Nézzétek, úgy mint ha ez a kérdés ki se lenne írva.

És a kivételeknek köszönöm a normális válaszokat.

2021. febr. 25. 11:44
 58/89 anonim ***** válasza:
100%

Miért nevez annak? Mert az vagy! Ne mondd, hogy nem érzed magad annak, mert akkor valóban ki se írtad volna a kérdést! Nem emelted volna ki azt, hogy ingyen dolgozol és takarítasz stb...


Azt is hangoztatod ,hogy nem vagy egyenrangú a családban!


Én mit tennék a helyedben?


Keresnék egy fizető munkát! Házimunkába, besegítenék és ha belémkötnek kiállok magamért. Ha gyűjtöttem annyit, hogy eltudjak költözni közlöm a párommal, hogy keressen maga helyett embert és vagy jön velem vagy sem.

2021. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
100%

57: én nem csicskáztalak le, viszont volt néhány fontos kérdésem...

Pl. hogy be vagy-e jelentve, ill. hogy milyen munkát végeztetnek veled fizetés nélkül...

2021. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te is érzed, hogy ez NEM NORMÁLIS, másképp nem írtad volna ki a kérdést...
2021. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!