Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom és apósom utálnak,...

Anyósom és apósom utálnak, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel már fél éve együtt élünk a szüleivel és kistestvérével. A szülei engem utálnak, főleg az anyós, de nem tudom miért, és igyekszik a mindennapomat pokollá tenni. Elköltözni nem tudunk mert a szülei a családi válalkozás miatt ahol én is dolgozom velük ragaszkodnak, hogy náluk lakjunk vagy legalább ugyan abba a faluba. Fizetést amúgy nem kapok. Azzal nincs is akkora baj, inkább az, hogy szó szerint egész nap dolgozom, igyekszem mindenbe segíteni, takarítok, főzök a kertbe is segítek és ők akkor is utálnak. Az anyós van, hogy hozzám se szól, ha kérdezek úgy válaszol, hogy rám se néz, bármit csinálok azt mondja, hogy nem jó, már a jelenlétébe is kellemetlenül érzem magam.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy megbékéljenek. Mit tehetek még, hogy legalább egy kicsit megkedveljenek?

24 L, vőlegényem 28



2021. febr. 24. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
100%
Ne etessétek már a trollt! :D
2021. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
100%

Már el is tűnt :D

Érdeklne hogy mi lett a fejlemény kérdező.

2021. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Szerintem már az összes válaszoló elfelejtette, hogy ez a kérdés valaha létezett is. DE. Ha bárki elolvasná, leírnám mi történt azóta.
2022. jún. 4. 17:28
 84/89 anonim ***** válasza:

Engem érdekel.

Remélem megszabadultál ettől a kihasználós családtól, és találtál egy igazi férfit aki egyenlő partnerként kezel.

2022. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, hogy van még valaki itt :) Elmesélem mi történt.

Tudtam, hogy az ahogyan éltem nem volt normális, de a válaszokból rájöttem, hogy sokkal rosszabb mint ahogyan akkor gondoltam. Nem tudom melyik válaszoló vagy, de sokakra haragudtam, hogy engem hülyéznek le meg a legrosszabbakat mondják rám. Ezért nem is volt kedvem többet válaszolni.

Március közepén egy újabb duzzogás és bunkózás után elegem lett és megmondtam nekik, hogy ez így nem mehet tovább. Persze óriási veszekedés lett a vége. Elköltöztem egy nagy városba, elsö körbe egy lakótársal laktam. A párom fizette ki az elsö hónapot mert neki volt keresete. Mivel sokakkal a középsuliból kapcsolatba maradtam, gyorsan találtam munkát fogászati rendelöbe aszisztensként. A párom mondta, hogy amikor találnak embert aki az ö munkáját fogja végezni a cégbe, jön ö is és majd együtt lakunk. Ebböl nem lett persze semmi, szakítottunk. Hála a jó Istennek. Mára már elég a fizetésem, hogy saját albérletbe lakom. Van barátom, a családja imád. Már azt tervezgeti, hogy szeretné, hogy ketten együtt lakjunk :)

Lehet, hogy egyesek nem fogják elhinni, de tényleg így történt minden. Soha az életbe nem éreztem magam jobban és felszabadultabban. Azt csinálok amit akarok, oda megyek ahova akarok, senki se áll az utamba, senki se dolgoztat, senki se duzzog, nézi mikor keltem fel reggel. Ezek után ilyen apróságknak örülök.

Amikor elsö nap az albérletbe leültem egy csésze kávéval könyvet olvasni nyugalomba, úgy éreztem magam mint aki megszabadult volna a bilincsekböl.

2022. jún. 4. 20:59
 86/89 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, nagyon örülök hogy sikerült a sarkadra állni és kilépni abból a helyzetből! Őszintén szólva az előző válaszaid alapján nem gondoltam volna hogy ez lesz a vége.

Érthető hogy haragudtál a vaszolókra, mert ferde tükröt tartottak eléd. De azért te magad is tudtad hogy ez így nem oké, mert valamiért csak kiírtad a kérdést. Meg kellett érned a változásra, és tényleg örülök hogy megtörtént és változtattál az életeden, a sorsodon.

Amúgy a 22-es voltam.

2022. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 A kérdező kommentje:

Tudom. Én sem gondoltam, hogy sikerülni fog. Tudtam, hogy igazatok van de nem tudtam, hogy lépjek ki abból a helyzetböl, olyan kilátástalan volt, és haragudtam, hogy senki sem ért meg hanem “bánt”. Azért ellenkeztem a válaszolókkal. Pedig könnyebb volt mint gondoltam, ahogy megtettem az elsö lépést a többi jött magától.

Belegondoltam milyen életem lesz ha ez így marad és hát huh..

Amúgy biztos unalmas vagyok, hogy ennyit írok, de annyira örülök, hogy kiszabadultam abból a pokolból és visszagondolva én nem tudom, hogy bírtam ki.

Köszönöm kedves válaszoló, hogy neked is elmesélhettem, jól esik mind ezt leírni :)

2022. jún. 4. 23:01
 88/89 anonim ***** válasza:
100%

De jó ezt olvasni!

Őszintén gratulálok neked, Kérdező! Bátorság kellett hozzá és te megtetted. Megérdemled a boldogságot!

2022. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 Szaszi98 ***** válasza:
0%
Ne lakj anyossal, mert a legtöbb egy szarhazi.En is laktam együtt sajnos a szarhazi fajtából való anyosommal és idegileg tönkrementem miatta, de halistennek a jó isten megbüntette, mert tavaly meghalt.
2022. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!