Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom és apósom utálnak,...

Anyósom és apósom utálnak, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel már fél éve együtt élünk a szüleivel és kistestvérével. A szülei engem utálnak, főleg az anyós, de nem tudom miért, és igyekszik a mindennapomat pokollá tenni. Elköltözni nem tudunk mert a szülei a családi válalkozás miatt ahol én is dolgozom velük ragaszkodnak, hogy náluk lakjunk vagy legalább ugyan abba a faluba. Fizetést amúgy nem kapok. Azzal nincs is akkora baj, inkább az, hogy szó szerint egész nap dolgozom, igyekszem mindenbe segíteni, takarítok, főzök a kertbe is segítek és ők akkor is utálnak. Az anyós van, hogy hozzám se szól, ha kérdezek úgy válaszol, hogy rám se néz, bármit csinálok azt mondja, hogy nem jó, már a jelenlétébe is kellemetlenül érzem magam.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy megbékéljenek. Mit tehetek még, hogy legalább egy kicsit megkedveljenek?

24 L, vőlegényem 28



2021. febr. 24. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka, ha a párod nem dolgozna csődbe menne?

Nincs annyi bevételük, hogy felvegyenek egy embert akinek ha Putrifalvát nézem nem tudnak fizetni havi 100 ezret?


Mi ez valami kisbolt vagy mi? Piacoltok?


Eddig te hol laktál? Anyudnál? Menj vissza oda, keress munkát.


Rezsi rád eső része kb 40 eft kajával együtt és sokat mondtam... 40 ezerért dolgozol?


Neeee máárr!!!

2021. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2021. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
100%
a szuleid mit szolnak ehhez? kivancsi lennek a velemenyukre hogy a lanyuk rabszolga es meg ki is utaljak a hazbol
2021. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
100%
kamu a kérdés, kérdező már rég lelépett
2021. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek el, dolgozzatok máshol. De te is túl birka vagy kérdező, én nem tűrném, hogy rabszolgát csináljanak belőlem.
2021. febr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
100%
A te szüleiddel mi a helyzet?
2021. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
78%
Felakasztod magad, a vége úgyis ez lesz... Komolyan olyan emberrel akarod összekötni az életed, aki telibesz..r? Gratulálok a választásodhoz... de hát gondolom ha már kicsi falu, vállalkozás, van pénz rendesen. :D
2021. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
100%
Tb-be legalább be vagy jelentve? Vagy ha eltörik a lábad, és fizetni kéne a kórházi ellátásért, akkor majd a párod is rájön, hogy ennyire azért nem szeret, és gipszelt lábbal mehetsz az utcára???
2021. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
100%

VAgy totál kamu a kérdés, vagy a kérdező szefós....


Kíváncsi vagyok, visszajön-e egyáltalán!


38: na igen, ez sem elhanyagolható kérdés, hogy be van-e jelentve egyáltalán...

2021. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, hogy Budapesten túl nehéz élethelyzetek vannak, ezért nem akarok durván fogalmazni, mint a többiek, de az alapvetés az igaz. Ez nem egy fenntartható élethelyzet, változtatnod kell. Költözzetek el másik házba és keress másik munkahelyet. Vagy hagyd ott a pasit.
2021. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!