Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátom szülei haragszanak...

Barátom szülei haragszanak rám, okkal? Menjek ezután hozzájuk?

Figyelt kérdés

Budapesten élünk, most érettségiztem, ő már egyetemre jár. 2 éve vagyunk együtt.

Még májusban megkérdezte, hogy ha felvesznek engem is arra az egyetemre, amire jelentkeztem elsőnek, összeköltöznék-e vele? Nyilván igen, szüleim is belementek, ő szülei is örültek. De mivel ide magas volt nagyon a ponthatár, benne volt a pakliban az is, hogy Pestre nem vesznek fel, kérdeztem, akkor mi lesz? Mondta, hogy akkor ő költözik velem, oda, ahová felvesznek és a sulit megoldja ingázással, akár úgy, hogy marad nappalin és 1-2 napba veszi fel a kötelező óráit, vagy átmegy levelezőre.


Sajnos az 'A' terv nem jött be, Pécsre jutottam be, ami végülis szuper, mert sikerült, azt tanulhatom, amit szeretnék, amire egész gimi alatt készültem. És később átjelentkezhetek ide is, Pestre. De elkezdenem magát a szakot ott kell, Pécsen.

Így a 'B' terv lesz, hogy a barátom (is) költözik. Ment ma haza, kérdeztem délután, hogy na mondta-e a szüleinek, mit szóltak és annyit írt, hogy kiakadtak. Kérdeztem, miért, mondta, hogy igazából felesleges beszélni róla, majd megnyugszanak, meg elfogadják és nem is kell erről beszélni, meg nem nagy dolog.


De nem tudom, hogy most rám is haragszanak vajon?

Hétvégén lenne náluk sütögetés, baráti összejövetel és tegnap délután úgy jöttem el tőlük, hogy mondták, várnak és bármi is lesz, iszunk rá... De most így, hogy ki vannak akadva, nem tudom, menjek-e.


2023. júl. 27. 20:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
98%
ÚŐgy kezdődik a soha be nem fejezett egyetemek története, hogy átmegyek levelezőre.
2023. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
93%

Gazdag kislányos himi-humi, a Reddit már tényleg szórakoztatóbb, mondjuk ott zsebre raknának seperc alatt bogaram.

Nem mindenkinek szar az élet, hát tényleg nem, de neked biztosan az, ha itt a gyakorin ventilálsz órák óta a képzelt teóriáiddal. Én nem kiáltok kamut, de munkámból kifolyólag seperc alatt felismerem az írásképet. Nem ez az első neked. Mindig ugyanaz a séma, pici változásokkal.

Most épp tuti kapcsolat 18 évesen, mindenki gazdag, pasi költözik, mert nem bírja ki azt az egy évet élete szerelme nélkül, leány csak pasival a könyökében tud aktívan tanulni (WTF?), mindenki boldog, anyukával megvolt a reggeli, meg az egymás nyakába borulás, hepiend, kérdezőt szeretik, támogatják, mindenki más meg irigy. Meg a lónak a kukiját. Nagyon szánalmas életed lehet, de hülye nem vagy, az egyértelmű. Helyedben másba invesztálnám azt az energiát, amit ide fektetsz, hidd el, jól járnál magad is.

Bájdövéj, hihetetlen, hogy valakiknek annyira beszűkült a tudatuk, hogy azt képzelik, mindenki irigy az életükre, ez esetben a képzelt életükre, több sebből vérzel "lányom".

A reggeli után itt az ideje egy vacsora előtti koktélnak gyermekem, hívd fel rögtön az "anyóst2, biztosan benne lesz abban is.

Jézus, de szánalmas ez az egész, meg azok is, akik fél percig is komolyan veszik, hogy egy ténylegesen ilyen problémával küszködő, "felsőbb körökből" (hess) származó ember, majd ezt itt a gyakorin vitatja meg...

2023. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 A kérdező kommentje:

Te hülye vagy, 92-es?

A szánalmas itt egyedül te vagy, rossz volt olvasni ezt a mensihisztit, amit toltál.

2023. júl. 28. 17:51
 94/102 anonim válasza:
96%

Mensihiszti? Komolyan? Ezt egy orvosnak (nyilván csak képzeletben) készülő fiatal nő írja le, ezzel ledegradálva nőtársai millióit, milliárdjait?

Gratulálok!

Egyben örülök, hogy két kávézás, reggelizés, anyuka ölelgetés közben te a telefonodat lesed, hogy ide reflektálj, menő csajsziként, a helyett, hogy élveznéd az életed.

Az általad vázolt verzióban kérdés sem született volna meg. Ez tény.

Ahogy az is, nem mész te a pécsi orvostudományi egyetemre, meg sehova, max a sarki közértbe és unatkozol a nyári szünetben.

2023. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 A kérdező kommentje:
Na, másik regről is idetaláltál?:D
2023. júl. 28. 18:49
 96/102 anonim válasza:
91%

Uarmjézus. Nem, csak egy regem van, de ha annyira unatkozol, lehet kettő, vagy három is/s( ha tudod mit jelent), nyilván magadból indulsz ki. Még mindig itt? Én vállalom, hogy ez épp szórakoztat, de téged mi tart itt bubu?

Nem kellene valahol shoppingolni, kávézni, albérletet nézni véletlenül a képzelt életedben?

2023. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
94%
Most már tényleg kamu. A "mensihiszti" kifejezés árult el. Ilyet nem használ egy 18 éves lány, meg hogy másik regről idetalált xy. Sőt, megkockáztatom, hogy hímnemű van mögötte.
2023. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
86%

87.

Lehet az itt kommentelő "csőcselék" olyan karra járt az egyetemen, ahol nem lehetett 2-3 napra összerakni a bejárós órákat.

Mi a "csőcselèk" nem is értjük miről írsz. 😡🤬

2023. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
100%

-gazdag fiatal lány a főszereplő

- egyetemista

- mindig van pasija, aki idősebb valamennyivel

- szülők mindig szerepelnek valamilyen formában

- hosszan ki van fejtve

- tökéletes helyesírás, központozás, minden

- sokat válaszol, irigységet kelteni vágyó részleteket hint el, többnyire pénzzel kapcsolatban

- szereti a valaszolókat szapulni, válasz száma alapján hivatkozik rájuk

- fennhéjázó, pökhendi lesz egy idő után


Van kint egy másik kérdése is most, véletlenül teherbe esett a gazdag 48 eves pasijától, mit tegyen.

2023. júl. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el az összes választ, de Pécs-Bp autóval kizárt dolog, hogy 2 óra. Minimum 2,5 de inkább 3.

Ezt olyan pécsiként írom, rendszeresen megteszi ezt a távot.

Talán ezt az 1 évet kibírhatnátok külön lakva, majd ha átiratkozol Pestre, akkor újra összeköltöztök.

2023. júl. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!