Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg jogos volt, hogy...

LacaH kérdése:

Tényleg jogos volt, hogy menyasszonyom kiakadt rám?

Figyelt kérdés
Én, édesanyám és a menyasszonyom lakunk egy lakásban. Miután édesanyám megbetegedett, hozzánk költözött. Már 1 éve velünk lakik. Ugy egyeztünk meg annaak idején a párommal, hogy én fizetem a rezsit (kb 60 ezer) ő pedig vásárol (kaja, takaritószer stb...). Mivel sokkal jobban keres nálam ebből eddig nem volt baj. Volt, hogy ő fizette édesanyám gyógyszereit, mobilszámláját is mikor elköltötte a nyugdíját. Ma megjegyezte neki anyukám, hogy nem fair, hogy én és ő fizetjük a rezsit és ő csak kaját vesz. Ideje lenne beszállnia abba is. Akkor neki több nyugdíja maradna. Ekkor szabadult el a pokol... a párom közölte, hogy beszáll, de ezentúl csak saját magának vesz ételt, gyógyszert stb, mindenki más oldja meg magának ahogy akarja... próbáltam lenyugtatni, mert édesanyám gondolkodása ugyse változik már meg, de akkor nekem esett, hogy én mindig anyám pártját fogom és sosem védem meg őt. Tényleg annyira nagy.kiadás lenne a párom számára (kb 300 000 ret keres)? Én(120) anyu(80). Összepakolt és átment egy barátnőjéhez. Tényleg ilyen nagy bűn lett volna? Kérjek bocsánator?

2016. dec. 28. 17:34
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/128 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként komolyan sírni tudnék az ilyen "hogy néz ki, hogy a nő többet keres" válaszoktól. Szerintetek akkor hogy ismerkedjen egy nő, aki 300 fölött keres? Ha csak olyat keres, aki gazdagabb nála, akkor ku*rva, ha olyannal jár, aki kevesebbet keres, akkor ő lúzer, a pasija meg papucs. Ha kiírja a társkeresős adatlapjára, hogy csak jól kereső pasik írjanak, azért kövezés jár. Első pár randin lehetetlen rákérdezni erre a témára, külsőségekből meg csak az tudja lemérni, aki tényleg a pénzre hajt. Meg kellene értenie a világnak, hogy nem kereshet mindenki minimálbért azért, hogy megfeleljen a középkori nemi szerepeknek.
2017. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/128 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló szituációban. Szerencsére nálam is betelt a pohár, és léptem. Bízom benne, hogy a menyasszonyod sem hagyja magát tovább lehúzni (vagy azért, mert nem bocsát(ott) meg, vagy azért, mert újra tárgyaltátok a költségmegosztást).

26L

2017. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/128 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom már tárgytalan a kérdés, biztos történt azóta valami, kíváncsi lennék.

Az, hogy egy nő többet keres szerintem nem baj, miért lenne? Amit csinálsz, az a baj. Volt időszak, hogy páromnál többet kerestem, de ha elfogyott a pénze, elfogyott, nem volt pofája kérni, nem hogy engem kihasználva spórolni. Persze segítettük egymást, ez oda-vissza működik azóta is.

2017. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/128 anonim ***** válasza:
88%

A lány remélem megszabadult ezektől a vérszívó parazitáktól.



Kérdező! Villanyszereléssel kb. annyit össze lehet szedni fusival mint a exed fizetése! Csak neked nem volt rá igényed hisz szegény csajt húzgáltad lóvéval. Szánalmas hozzáállas egy "férfitől"!

2017. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/128 anonim ***** válasza:
23%
Itt az a gáz hogy páran itt ragadtak az előző évezredből és azt hajtják, hogy azért bajos a szitu mert a nő keres többet, a nőt hasznàljàk ki meg ilyenek.Fordított esetben érdekesebb hozzászólások születnének. Meg az se biztos h a kérdező meg a párja akartak gyereket. Nemcsak ám a készbe kehet a valogatokat beletenni, nőtársaim, meg is lehet dolgozni érte, ha már egyszer pijjogtatok, hogy kell az egyenjogúság. Nem a férfi dolga megoldani az életeteket. Fordított szituban is ugyanilyen gáz lenne a dolog.
2021. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/128 anonim ***** válasza:
93%
Itt az volt a gáz ,hogy szegény lányt kihasználták. Remélem azóta talált egy normális pasit ,aki nem így gondolkodik. Ő kifizetett havi 180at ,a pasi meg havi 60at. Akárhogy nézzük ,a nő többet tett ebbe a kapcsolatba mint a srác. Hiába kereset ő többet , mindent úgy kellett volna hogy közöskassza. Tehát ha hármotok ha kb 240.000 a kiadás összesen akkor az leoaztva 3 embere 80.000ft havonta. Igy lett volna a fair teljesen.
2021. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/128 anonim ***** válasza:
100%
Fuj! Most olvastam el a kerdest! A Kerdezo egy gold digger! Remelem a menyasszonyod azota talalt egy normalis ferfit! Ket ilyen parazitaval biztos nem volt konnyu!
2022. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/128 anonim ***** válasza:
100%
Nem gold digger, csak totál fogalmatlan, szerintem azt se tudta, mennyibe kerül egy kiló kenyér, mert amíg otthon élt, addig az anyja vette, utána meg a párja. Itt észhez térítették, remélhetőleg rendbe jött a kapcsolata.
2022. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!