Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg jogos volt, hogy...

LacaH kérdése:

Tényleg jogos volt, hogy menyasszonyom kiakadt rám?

Figyelt kérdés
Én, édesanyám és a menyasszonyom lakunk egy lakásban. Miután édesanyám megbetegedett, hozzánk költözött. Már 1 éve velünk lakik. Ugy egyeztünk meg annaak idején a párommal, hogy én fizetem a rezsit (kb 60 ezer) ő pedig vásárol (kaja, takaritószer stb...). Mivel sokkal jobban keres nálam ebből eddig nem volt baj. Volt, hogy ő fizette édesanyám gyógyszereit, mobilszámláját is mikor elköltötte a nyugdíját. Ma megjegyezte neki anyukám, hogy nem fair, hogy én és ő fizetjük a rezsit és ő csak kaját vesz. Ideje lenne beszállnia abba is. Akkor neki több nyugdíja maradna. Ekkor szabadult el a pokol... a párom közölte, hogy beszáll, de ezentúl csak saját magának vesz ételt, gyógyszert stb, mindenki más oldja meg magának ahogy akarja... próbáltam lenyugtatni, mert édesanyám gondolkodása ugyse változik már meg, de akkor nekem esett, hogy én mindig anyám pártját fogom és sosem védem meg őt. Tényleg annyira nagy.kiadás lenne a párom számára (kb 300 000 ret keres)? Én(120) anyu(80). Összepakolt és átment egy barátnőjéhez. Tényleg ilyen nagy bűn lett volna? Kérjek bocsánator?

2016. dec. 28. 17:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/128 anonim ***** válasza:
96%

Ha te fizeted a teljes rezsit anyád mit csinál a pénzzel, hogy még a gyógyszerre futja? Teljesen jogosan akadt ki a menyasszonyod.

Én haza paterolnám a mamát utána térdenállva csúsznék a lány előtt, hogy bocsásson meg, hazavitted anyádat és többé nem fogod hagyni, hogy beleszóljon a kapcsolatotokba, ha szerencséd van szerelmes annyira, hogy most az 1x megbocsásson.

2016. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/128 anonim ***** válasza:
96%

Jogos. Az én szüleim sokat veszekedtek addig, amíg a mamám velünk élt, mert beleszólt, hogy mit hogyan kell csinálni és apum inkább a pártját fogta, de anyagilag mamám fizette az adókat, a szüleim vették a kaját, tartották rendbe a házat. Jó lenne egy külön otthon nektek, mert így nincs elég nagy intimitásotok, a kaja, tisztítószer, abroszok, a házszépítésre rengeteg pénz megy el. Ezt én is tapasztalom, amikor elmegyek vásárolni.

18/L

2016. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/128 anonim ***** válasza:
98%

fejős tehének nézed a csajt, örülj, hogy nem vágott pofán, csak otthagyott

nem vagytok közös kasszán, miért tartson el titeket, csak azért, mert többet keres, mint ti?

2016. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/128 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt írod fizet anyád a rezsibe, utána meg nem, és azt se tudod mire költi a nyugdíjat, most akkor hogy van ez?
2016. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/128 anonim ***** válasza:
99%
Te mire költöd a te megmaradt 60 ezredet? Milyen betegséges van anyukádnak, hogy ott marad 1 éven túl is? Mozgáskorlátozott, nem bírja ellátni magát, vagy mi? Ő mire költi a pénzét? És te a te megmaradt 60 ezredet? Azért az csoda, hogy 120 ezerből te képes vagy 60 ezret egy élősködő életmóddal félrerakni nem gondolod? Ez már csoda. Élő példája vagy az élősködésnek. Hogy lehetséges az, hogy nem segítesz - ha már anyagilag nem - az ételek beszerzésében? Ezt mind a barátnőd cipeli haza ezek szerint? Ki az aki főz? Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Szerinted ő boldog melletted? Te mit szeretsz benne a pénzén kívül? Nem gondolkoztál még el magadon, hogy mindez mekkora szégyen? Te mivel keresel 120-at?
2016. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/128 A kérdező kommentje:

Hogy megpróbáljak mindenre válaszolni. Elmentem bocsánatot kérni, de nem állt velem szóba, nagyon haragszik.


Anyu akkor fizet bele valamennyit, ha eszébe jut.


A megtakaritásomból költök a hobbimra, a többit félrerakom.


Tény, nincs a legjobb munkám de ezért nem kéne szapulni.


Lehet, nagyon hülyén gondolkoztam, de szeretem ezt a lányt. 4 éve vagyunk együtt és nem akarom elveszíteni.

2016. dec. 28. 20:06
 47/128 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem már elveszítetted, ha van egy kis esze is, kilép ebből a kihasználós kapcsolatból. És keveset keresel? Képezd magad, keress jobban fizető munkát, vagy másodállást, ne az ő pénzén élősködjetek anyáddal együtt, bár tudom hogy így nagyon kényelmes nektek, de én elsüllyednék a szégyentől.
2016. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/128 anonim ***** válasza:
73%
Az volna a legésszerűbb, ha anyud eltűnne a hétköznapjaitokból és végre nyugodtan tudnátok élni. Egyébként az tök gáz, amikor a pasi kevesebbet keres a csajánál. Főleg akkor, ha a csávó alja munkát végez.
2016. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/128 anonim ***** válasza:
96%
Szóval te költhetsz a hobbidra /mi az egyébként?/ meg rakhatsz is félre, de a menyasszonyodnak az a dolga, hogy a zabáltatások mellett a rezsibe is fizessen. Hát döbbenet, komolyan, nem is értem hogy lehettek ennyi ideje együtt én ezt tudod mikor csinálnám, fogalmad sincs arról mennyibe kerül fent tartani egy háztartást.
2016. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/128 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is gyökér a kérdező de a munkája, kereste miatt kár piszkálni, nem olyan egyszerű olyan melót találni ahol 300ezret lehet keresni, amúgy van ahol 120ezret se lehet kapni csak 80 körül.

Amúgy, valószínű a barátnődnek a töke tele volt veletek azért lépett is le, ez lehetett az utolsó csepp a pohárban ha minden rendben lenne és tetszett volna neki az eddigi felállás, akkor nem ment volna el.

2016. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!