Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg jogos volt, hogy...

LacaH kérdése:

Tényleg jogos volt, hogy menyasszonyom kiakadt rám?

Figyelt kérdés
Én, édesanyám és a menyasszonyom lakunk egy lakásban. Miután édesanyám megbetegedett, hozzánk költözött. Már 1 éve velünk lakik. Ugy egyeztünk meg annaak idején a párommal, hogy én fizetem a rezsit (kb 60 ezer) ő pedig vásárol (kaja, takaritószer stb...). Mivel sokkal jobban keres nálam ebből eddig nem volt baj. Volt, hogy ő fizette édesanyám gyógyszereit, mobilszámláját is mikor elköltötte a nyugdíját. Ma megjegyezte neki anyukám, hogy nem fair, hogy én és ő fizetjük a rezsit és ő csak kaját vesz. Ideje lenne beszállnia abba is. Akkor neki több nyugdíja maradna. Ekkor szabadult el a pokol... a párom közölte, hogy beszáll, de ezentúl csak saját magának vesz ételt, gyógyszert stb, mindenki más oldja meg magának ahogy akarja... próbáltam lenyugtatni, mert édesanyám gondolkodása ugyse változik már meg, de akkor nekem esett, hogy én mindig anyám pártját fogom és sosem védem meg őt. Tényleg annyira nagy.kiadás lenne a párom számára (kb 300 000 ret keres)? Én(120) anyu(80). Összepakolt és átment egy barátnőjéhez. Tényleg ilyen nagy bűn lett volna? Kérjek bocsánator?

2016. dec. 28. 17:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/128 anonim ***** válasza:
97%
Te jó ég........ vannak ilyen görcsök, mint ez a kisgyerek?
2016. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/128 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező én már nem akatok beléd rúgni de itt mindenkinek igaza van. Sajnos nagyon szeret téged ez a lány ha ennyire elvakult légszives kérj tőle bocsánatot minimum valami ajándékkal eggyütt. Borzasztó érzés az mikor valakinek szívből és jószándékból segítesz és aztán így pofára ejtenek, tudom mert sajnos én is ugyanebbe a szituba vagyok és ez nem csak egy pillanyatni kiborulás meg mittudomén ez komoly törést hagy a menyasszonyodba.
2016. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/128 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Minden normális helyen, ahol külön kassza van fogyasztás-arányosan osztoznak. Vagyis te az anyáddal a rezsi és kaja 2/3-át, anyád a saját gyógyszereit a saját nyugdíjából. Aztán megnézheted, mibe kerülne ez nektek.
2016. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/128 anonim ***** válasza:
97%
Én a menyasszonyod helyében rég leléptem volna... Az, hogy három emberre fizeti a kaját, nem elég neked? A megtakarításához pedig egyáltalán nincs semmi közöd, ő dolgozott meg érte, nehogy már azt is rátok kelljen költenie!
2016. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/128 anonim ***** válasza:
97%
De hogy lehet az, hogy eddig ennyire nem ismerte a "vőlegényét" ? Azonnal bontanám az eljegyzést. Volt egyáltalán? Tényleg megkérted a kezét? Ja. Gondolom egy sima fűszálat rátekertél. Oszt meghívtad a helyi kocsmába vörös boros kóálára.
2016. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/128 anonim ***** válasza:
100%

Azért anyukának van bőr a képén.... ő nem fizet semmit, lényegében a menyasszonyod tartja el és még ő van megsértődve. Szép.


Egyáltalán mire költi a nyugdíját?

2016. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/128 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kértél már?
2016. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/128 anonim ***** válasza:
93%
Élösködök vagytok!
2016. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/128 anonim ***** válasza:
100%

Életképtelenek vagytok anyáddal együtt.

Eltapsol édesanyád 80ezer ftos nyugdíjat havonta, nem marad gyógyszerre, mobilszámlára, a menyasszonyod kifizette ti meg hálátlanok vagytok, attól mert jóval többet keres nem jelenti azt hogy többet kell beleforgatnia oda bármibe is.

A kaja, tisztítószer 3 főre egy hónapba nem 60ezer hanem kb a duplája.

Én ezekután otthagynálak, szörnyű a felfogásod, hogy elvárod, hogy a menyasszonyod kb eltartson titeket meg beszámoljon a keresetével míg anyád feléli a nyugdíjat fene se tudja mire.

2016. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/128 anonim ***** válasza:
97%

Esküszöm nem szoktam ilyet írni, de most nem hiszem, hogy ez igazi kérdés.

Ilyen idióta pasi nem létezik!

Vagy ha igen, akkor nem jut neki olyan értelmes nő, aki 300ezret keres.

Ez csak napi kedélyborzolónak lett idetéve.

2016. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!