Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg jogos volt, hogy...

LacaH kérdése:

Tényleg jogos volt, hogy menyasszonyom kiakadt rám?

Figyelt kérdés
Én, édesanyám és a menyasszonyom lakunk egy lakásban. Miután édesanyám megbetegedett, hozzánk költözött. Már 1 éve velünk lakik. Ugy egyeztünk meg annaak idején a párommal, hogy én fizetem a rezsit (kb 60 ezer) ő pedig vásárol (kaja, takaritószer stb...). Mivel sokkal jobban keres nálam ebből eddig nem volt baj. Volt, hogy ő fizette édesanyám gyógyszereit, mobilszámláját is mikor elköltötte a nyugdíját. Ma megjegyezte neki anyukám, hogy nem fair, hogy én és ő fizetjük a rezsit és ő csak kaját vesz. Ideje lenne beszállnia abba is. Akkor neki több nyugdíja maradna. Ekkor szabadult el a pokol... a párom közölte, hogy beszáll, de ezentúl csak saját magának vesz ételt, gyógyszert stb, mindenki más oldja meg magának ahogy akarja... próbáltam lenyugtatni, mert édesanyám gondolkodása ugyse változik már meg, de akkor nekem esett, hogy én mindig anyám pártját fogom és sosem védem meg őt. Tényleg annyira nagy.kiadás lenne a párom számára (kb 300 000 ret keres)? Én(120) anyu(80). Összepakolt és átment egy barátnőjéhez. Tényleg ilyen nagy bűn lett volna? Kérjek bocsánator?

2016. dec. 28. 17:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/128 anonim ***** válasza:
11%
hmm jó kis provokáló kérdés, látom bekapták a horgot szokás szerint a válaszolók :)
2016. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/128 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ne kerj bocsanatot. Meg valami gyenge pillanataban megbocsatana. Hagyd elmenni es normalis kapcsolatot talalni.

Neked pedig egy kis segitseg:

Egy haromtagu csalad elelmezese tisztesseges etelekkel, hussal, zoldseggel, gyumolccsel, tejtermekkel kb 150 ezer ft, de ha lecsipunk belole is minimum 120 ezer.

A gyogyszerek ugy 10-20 ezer kozott mozognak. A fogkrem, sampon, szappan, mososzer, oblito, mosogatoszer stb 10 korul. Plusz a telefonszamla amit nem tudunk. Ezen kivul ki fizeti pl ha uj ruha kell? Had talaljam ki, nem te.

Ez amit irtal, hogy neki tobb penze van, akkor aranyosan tobbet kene fizetnie, ez egyenesen ...... Hogy kepzelted? Ha keresne 500-at akkor nektek bele se kene adni, ugye?

En biztosan szoba nem allnek veletek a kovetkezok miatt:

1. Fogalmad nincs az elelmiszer arakrol. 2. Fogalmad nincs a gyogyszer arakrol. 3. Fogalmad nincs a nyugdijas, eltartott anyad hova ... el 80ezret. 4. 120 ezret keresni ferfikent szegyen. 5. Egy eletkeptelen ... vagy, ki tudja hogy , de megszereztel egy ilyen not, es hala helyett az anyaddal kezenfogva bele is rugtal.

Annyit nem ersz mint egy guriga t.kony.

2016. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/128 anonim ***** válasza:
96%
Előzőnek igazat kell adjak. Sajnos ti a lány hátán kapaszkodtatok fel. Eddig........
2016. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/128 anonim ***** válasza:
66%
ez egy kamu kérdés. ilyen nincs. Kié a lakás????
2016. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/128 anonim ***** válasza:
96%
Szegény csaj tényleg hulla szerelmes lehetett, ha képes volt ezt így csinálni már egy éve. Abból, amit eddig hármótokra költött, vidáman eléldegél egyedül egy albiban, és se anyós, se az élhetetlen pasija nem cseszteti. Remélem, lesz annyi esze, hogy nem megy vissza hozzátok.
2016. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/128 anonim ***** válasza:
11%
61: csitt te! Ne lődd le a poént!
2016. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/128 anonim ***** válasza:
4%
De miert kell kulon rakni a penzt? Miert rakjatok egybe mind 3an vagy ha anyukad nem szeretne akkor csak te es a csajod. Felenk az a szokas hogy ami a parome az az enyemis. Mi kb 1 eve elunk egyutt (vagy kevesebb) de nalunk elso perctol fogva kozos kassza van. Es nem kell tulzasba esni a csajodnak azert nek dol ossze a vilag. Attol mert neki tobb van attol siman segithet nektek. Nem mondom hogy o tartson el benneteket de mit tudom en legyen tobb szavazato joga. Dobjatok ossze 3an a penzt es ami megmarad kozosen dontsetek el mire koltsetek, vagy esetleg rakjatok felre. Aki meg azt mondja zavard el anyukadak az egy kocsog. Azert csak o az anyukad, o nevelt fel stb. enyivel tartozol. En mit meg nem adnek azert hogy elhessen anyukam...
2016. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/128 anonim ***** válasza:
8%
67-es vagyok. Azt azert halkan megjegyeznem hogy kicsit felre ertelmeztem es nem tudtam hogy anyukadnak megmarad mind a 80-an. Abbol siman megvenne a gyogyszereket es egy csomo dolgot maganak. Szerintem sem fer igy de attol meg nem kell elzavarni!
2016. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/128 anonim ***** válasza:
97%
Hát mit? Éljen a nyakukon még alibiből? Mert mást nem csinál. Ugyan mi baja van még 1 év után is? Semmi. Élhetne nyugodtan és hagyhatná őket. De ez a töketlen kihasználós ez inkább az anyja mellé való, nem egy nő mellé. Se az anyja, se a fia nem normális.
2016. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/128 88Móni88 ***** válasza:
98%

Ha tényleg annyira szereted ezt a lányt akkor a helyedben a következőket tenném:


1: Hazapaterolnám a kedves mamát oda ahol eddig élt (mivel a kérdésedből lejön, hogy nem egyszeri eset volt, hogy anyukád s*ggét nyaltad ahelyett, hogy kiálltál volna a menyasszonyodért)


2: Megbeszélném a menyasszonyommal (amennyiben még szóba áll velem) hogy Ő hogyan szeretne élni a továbbiakban és igyekeznék kialakítani úgy a közös életünket, hogy Neki is és Nekem is megfeleljen.


3: Visszakérném anyámtól a tökeimet és felelősségtelkes férfiként kezdenék gondolkodni (óvodás helyett).


Ha ezek közül bármelyik megvalósítása gondot okozna, akkor maradni kell anyukával (és nem tönkretenni egy nőt sem a bal**szságoddal).

2016. dec. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!