Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te szüleid hogyan fogadták...

A te szüleid hogyan fogadták azt, hogy nem akarsz gyereket, mit szóltak hozzá? Beletőrödtek ebbe? Mikor és milyen körülmények között közölted ezt velük?

Figyelt kérdés
Barátoktól, munkatársaktól, más rokonoktól, ismerősöktől kaptatok ezzel kapcsolatosan negatív, rosszalló megjegyzéseket? Ha igen, pontosan miket hogyan viseltétek ezeket?

2022. jan. 24. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
86%
49 - Az abortusz a fejlett országokban a legelterjedtebb, melynek társadalmai a leginkább felelősek a bolygó elpusztításáért és ahol egy embernek akkora ökológiai lábnyoma van, mint 15 fejletlen országban élőnek.
2022. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
83%

Én nem merek szülni ebbe a jelenlegi világba... Lehet megbánom, de ami most van, ebbe a bizonytalanságba amiben tartanak minket meg a fenyegetőzés az oltásukkal... meg hogy szülnék ha kórházba a lábam nem tehetem majd? Stb... Én nem merek erre a világra gyereket hozni. Azt se tudom mi túl éljük e vagy mi lesz!

Szerintük ne ebből kiindulva döntsek. De ki segít rajtunk ha mégis szarba leszünk evégett? A gyerek felelősség, de én nem fogom magam oltani se...

Hát nekem ez a gondom, emiatt nem akarok éppen. Egyet is értenek meg nem is. Attól függ honnan nézik a dolgot.


Még meg kell harcolni az életünkért...

2022. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélünk róla szerencsére.

Anyám lesokkolódott, azóta nem hozza fel, nem tudom meddig fogja bírni, de próbál nyomasztani/presszionálni öcsém gyerekével. Apámmal nem beszélünk ilyenekről (nyilván anyám elmondta neki a hátam mögött). Szóval átmeneti nyugalom van és feltételezhetően belső őrlődés náluk. De bármikor robbanhat a bomba.

Nagyszülőkről nincs értelme beszélni 80+ már kicsit máshogy jár az agyuk, van amikor minden héten meghallgatom.

2022. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
92%

52! Te most a covid élről beszelsz?🤣

Hidd el a globális felmelegedéstől nagyobb esélye van hogy kihalunk mint ettől a kis vírustól .

2022. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
94%

nem a kihalastol fel hanem attol hogy mennyire eroltetik az oltast semmit sem tudva a hosszutavu mellekhatasokrol

attol fel hogy milyen messzire fog menni viktorka annak erdekeben hogy mindenki megkapja a szent oltasat, miket fog korlatozni, stb stb

2022. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tévedek, eddig minden válaszoló nő volt. Én is az vagyok :)))

Sosem kötődtem a gyerekekhez, inkább kerültem őket. A családom nem nagyon vette szerintem észre, nem figyeltek rám, meg csak 1-1 rokonom utalt erre tapintatlanul, aztán a távolság miatt sem tartottam nagyon velük a kapcsot, és nem olyan a viszony sem már régóta. Már abban a korban vagyok, hogy már gondolhatják, hogy nem is lesz.

Az nagy dilemmát okozna, ha akarnék, mert az oltás ráerőszakolása midenkire elég ronda világot hozott, és hoz... Ilyen szempontból sajnálom a gyerekeket, és még ebből a szempontból is jó, hogy nekem nincs.

2022. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
100%
56 - Én írtam a hozzászólást az abortusz támogatásáról, férfi vagyok.
2022. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
90%

#56: De tévedsz...

Egyébként meg az oltás erőltetése/nem erőltetése a legkisebb probléma


#53

2022. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
93%

Anyám kedvenc szövege:"nem akarni kell, majd becsúszik"

Ha becsúszna mennék abortuszra, mert nem akarok kapásból 3 életet elb.szni

2022. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 Metionin ***** válasza:
100%
59. Anyósom is közölte, hogy "na nem baj, majd úgyis becsúszik". Nem is értem, honnan gondolta, hogy megtartanám?
2022. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!