Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te szüleid hogyan fogadták...

A te szüleid hogyan fogadták azt, hogy nem akarsz gyereket, mit szóltak hozzá? Beletőrödtek ebbe? Mikor és milyen körülmények között közölted ezt velük?

Figyelt kérdés
Barátoktól, munkatársaktól, más rokonoktól, ismerősöktől kaptatok ezzel kapcsolatosan negatív, rosszalló megjegyzéseket? Ha igen, pontosan miket hogyan viseltétek ezeket?

2022. jan. 24. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
85%

Orban Viktor mai véleménye egyértelmű útmutatás mindenkinek😂


[link]

2022. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
16%

#57 Visszaolvasva tudnom kellett volna, hisz írtad, hogy "feleségemmel"...


Abortuszról nekem az a véleményem, hogy az egy élet kioltása. Ha kérdéses, mikor kezdődik egy élet, talán a Néma sikoly c. dokumentumfilm választ ad... bár nem ajánlom végignézni... A magzatok menekülnek az orvosi abortáló eszközök elől, nagyon durva. Van orvos, aki rájött, mit tesz, és abbahagyta.

Mindazonáltal nem ítélem el, aki abortuszra ment, mert biztos, hogy nem tudta, valójában mit tesz, különben nem tette volna.


#30-#36-os szerintem jókat írt!



#58 Tévedek, tehát ember vagyok...

Az írásodból nem látszik számomra, de nem is kellene látszania. Bizonyára erre állt rá az agyam.


Szubjektív, hogy kit milyen probléma érint jelenleg, az oltás mindenkit utolér előbb vagy utóbb, ha így megy tovább. Sok országban többezres tüntetések vannak az oltás ellen, csak nálunk nincs. Ausztriában is óriási tömegek hömpölyögnek az utcán, ott már jogszabállyal mindenkinek kötelezővé akarják tenni, különben büntethető millióFtra (átszámolva).

2022. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
100%
62 sztem bele kell gondolni hogy ha valaki nem tud felnevelni egy gyereket barmi okbol (anyagi stb) akkor kellene neki az abortusz elet kioltasa vgy sem, nem teheted a gyereked eletet tonkre
2022. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
100%

63

Igen, neked is igazad van, a legjobb az lenne ha el se jutna a dolog az abortuszig.

2022. jan. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
97%

"Abortuszról nekem az a véleményem, hogy az egy élet kioltása. Ha kérdéses, mikor kezdődik egy élet, talán a Néma sikoly c. dokumentumfilm választ ad..."

Számomra nem kérdéses, számomra attól a ponttól kezdődik az élet, amikor az egyén megszületett és én az abortuszt a szülés előtt bármelyik pillanatban engedélyezném. Minden egyéb időpont megszabása logikátlan. Hiszen miért ne számítana a férfiak maszturbálása tömeggyilkosságnak, ha az 1 napja megfogant sejthalmazt, ami szinte semmivel sem több, mint a spermium, te már embernek tekinted?

Azt pedig társadalmilag szörnyűnek tartom, ha bárkinek is olyan embert kellene világra hoznia, akit nem akart. Ez egy olyan helyzet, ami a legtöbb esetben - a születendő gyereket is beleértve - mindenkinek szar.

2022. jan. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
52%

Én is olvastam! Elkepesztő!!!! Sokkban vagyok!

[link]

2022. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
100%
remélem azzal tisztában vagy Néma sikolyos, hogy az egy kamu szar propaganda film. bőven több mint 12 hónapos magzatot mutogatnak ott, a sejtcsomó nem menekül semmilyen eszköz elől, meg nem sikong
2022. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen értem mostmár ezt az abortusz mániás réteget… mármint hogy nem tudsz velük mit kezdeni hiszen szegények értelmileg teljesen levannak maradva, fogyatékkal élőket pedig nem szeretek bántani, veszekedni velük pedig értelmetlen. Legalább is aki tényleg azt gondolja hogy ez egy 12 hetes “magzat” illetve hogy van hangja és MENEKÜL…az értelmes ember nem lehet.

Azt pedig hogy egy vákuumot létrehozó eszköz nyilván megmozdítja a dolgokat…hat na mindegy is….

2022. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
100%

63as vagyok-

az emberek abba se gondolnak bele, hogy mi van ha valakit megeroszakolnak?

ott hogy lesz "megelozve" a baba? annak az embernek is fel kellene nevelnie a gyereket aki ne mis akarta hogy legyen?

2022. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
100%
Erre az volt nekem eddig a kedvenc válaszom hogy “isten ajándéka” 😃 Ebből is latszik hogy néhányan mennyire abberáltak 😒
2022. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!