Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportos pasik csak a sportos...

A sportos pasik csak a sportos lányokat szeretik? Van olyan sportos pasi, aki a telt nőket kedveli? Guba a gubával, vagy az ízlése és a saját felépítése nem fedik egymást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
Hááát, látod pont ezaz, hogy nem feltétlenül lenne ő partner az elképzeléseidben. Mondjuk ez nyilván személyfüggő, de engem pl. kifejezetten irritál, ha valaki tőlem várja hogy megmondjam mit és mennyit egyen, vagy ha pesztrálni kell az edzőteremben. Elég nagy gáz magamnak számolgatni meg méregetni a kaját, nem fogom még másnak is. Sportolni pedig egyedül is lehet, az nem kifogás, hogy nincs kivel...ha valakit ilyen téren noszogatni kell, az már gáz. Nade különbözőek vagyunk, valószínűleg sokan másképp gondolják.
2011. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:

Ha a csaj megcsinálja a kajákat, én kimérem neki, meg magamnak :D Sőt még edzést is tartok neki :D

Kell egy ilyen érdekkapcsolat, mert drága a kajám :D

2011. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem kevés az az ember, aki bajlódna veled, hogy megmondja, hogy mit egyél, meg edzéstervet írjon neked. Van más dolga is.


Ha csinos akarsz lenni, akkor oldd meg magad.

Ha akarsz, akkor egyedül is edzel, az csak kifogás, hogy biztatásra van szükséged.


Akinek fontos a sport, meg az sportos alkat, az nem vár másra, hanem csinálja maga.

2011. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:

Én 23 éves csaj vagyok és gyerekként is duci voltam. Persze mindenki mondta arcra milyen helyes vagyok meg hogy milyen jó alakom lenne ha lefogynék. Egész életemben fogyózom, próbálom elérni a top formám és azt kell hogy mondjam mostanra értem fel ésszel hogy magamért kell csinálnom, nem másért, nem azért hogy másoknak tetszek.

És tulajdonképpen ha belegondolok, ahhoz képest hogy a 170cm-hez 75-80kg-körül is voltam, olyan pasik akartak velem komoly kapcsolatot akikre a barátnőim is mindig vágytak. És valószinűleg ők a kűlsőmön kivűl valami mást is láthattak bennem. Jó érzés volt hogy a régen csúfolt kislányra irigyek a barátnői.

De aztán rájöttem hogy hiába néznek ki jól, valahogy nem volt meg a közös hang, nem éreztem jól magam velük, és 4 éve olyan párom van aki lehet mások számára nem Mr.Tökéletes (egyik barátnőmnek sem tetszett először), DE NEKEM AZ!!!És nem cserélném le senkiért és mióta vele vagyok sikerült fogynom is, teljesen kiegyensúlyozott vagyok!

Úgyhogy hiába kellenél te egy top pasinak nem biztos hogy a végén mégiscsak jól éreznéd vele magad!

Ne legyenek előitéleteid másokkal szemben, hidd el majd egy olyan fickóba szeretsz bele akiről nem is gondoltad volna....

2011. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe ez a kis szösszenetet, ha már úgy érzed hogy egyedül nem megy.


[link]

2011. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
100%

Hát ,akkor Én extra szerencsés lehetek :)


Párommal 4 éve vagyunk együtt Ő magas kisportolt,sziklát mászott ,alpinozott stb... isten nyila mindet csinált...

'És mégis Én kelettem neki.Én 156cm vagyok és jelenleg 80 kg,voltam 62 kg is de neki mindegy mert engem szeret.De így is van alakom,igaz van hasam meg seggem,de erre Ő csak azt mondja,hogy így szeret!Hogy van mit fogni rajta és nem szúrja a seggem két pálcika :D


Szóval Én nem jelenteném ki,hogy csak sportossal jönnek össze az ilyen alkatú ffiak.Ez egiont csak egy hülye általánosítás.

2011. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
...Jah és attól,hogy vlaki nem vékony vagy sportos nem azt jelenti,hogy igénytelen attól még lehet dögös és sexy.
2011. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
51%

Ja, hogyne, az ideális testsúly majdnem kétszeresével dögös és szexi. Persze:)

Annyira bírom ezeket a finomító jelzőket mint "telt", "duci", stb.

Mit kerülgetitek a forró kását? Kövérek, dagadtak vagytok. Ez van. Ezt nem elfogadni kell, hanem változtatni rajta, ha nem akartok 100féle betegséget (amivel viszitek az adófizetők pénzét), és nem akartok 50 évesen elpatkolni.

Jaj nehéz,nehéz... Mit vártatok, meleg hógolyót? Akaratgyengék vagytok az a baj, különben már rég lefogytatok volna. Ez az "önmagunk elfogadása" nevezetű maszlag is csak arra jó hogy takargassátok az igazságot: lusták vagytok, gyengék, és sokat zabáltok.

2011. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
91%

12.53.


Azért van olyan, hogy valaki "telt". A telt, az nem kövér, hanem telt idomú, mint mondjuk Beyoncé. Aki szerintem Istennő. Gyönyörű alakja van, de telt idomú, nem piszkafa. És feszes, sportos, csinos.


De amúgy igazad van, most már minden zsíros, formátlan, nagyhasú nő "telt" meg "duci" meg "nőies".


A kövér az kövér, és nem "nőies alkatú".

2011. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
Beyonce csak azért néz ki olyan feszesnek és sportosnak, mert zsírleszívásra jár. :) Amúgy látszik az alkatán is, hogy nagyon hízékony.
2011. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!