Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportos pasik csak a sportos...

A sportos pasik csak a sportos lányokat szeretik? Van olyan sportos pasi, aki a telt nőket kedveli? Guba a gubával, vagy az ízlése és a saját felépítése nem fedik egymást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
59%

ma 14:03

Ne haragudj, de én úgy látom, te vagy nagyon felszínes. "Top pasi"... ne is haragudj, de az mi? Nekem pl. a pocakos, akin van mit fogni. Nekem viszont nincs pocakom. Akkor most rám is lehet mondani, hogy mi az, hogy én elvárom, hogy egy pasin legyen mit fogni, én pedig nem vagyok olyan.

Ha egy picit is átgondolod ezt az egészet, akkor rájössz, hogy itt arról van szó, hogy kinek mi az esete.

Hogy jössz te, vagy bárki más ahhoz, hogy megmondd, hogy milyen nő tetsszen pl. egy izmos pasinak. Mert hidd el, akiket én ismerek közülük és teltebb barátnőjük van, azoknak nem azért van, mert nem jutott sovány, hanem azért, mert határozottan a teltebbek tetszenek nekik.

De ugyanúgy megfordíthatom a vékonyabb lányokra, akiknek macis pasi jön be.

Tudod, ízlések és pofonok...!


Egyedül akkor túlzott elvárás egy másmilyen testalkatú pasi, vagy nő, ha ennek a pasinak, vagy nőnek nem jövünk be.

2011. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:
Hűha, ti aztán jól begurultatok.:D Nem vagyok felszínes, de egy kapcsolatban számít a külső is. Lefogadom, hogy nektek is. Nem vagyok egyáltalán ronda, sem elhanyagolt, nem tudom honnan szedtétek.:D Csak annyit mondtam, hogy nem vagyok sportos alkat. Attól még tetszhetek a férfiaknak. Egyébként meg külön mondtam, hogy nem szálkásra kidolgozott testépítőre vágyom, hanem sportos alkatra.:D Nem kell ahhoz edzőteremben izzadni minden nap, hogy nekem megfeleljen a pasi, úgyhogy ne ijedjetek meg.
2011. jún. 4. 14:22
 23/89 anonim ***** válasza:
54%

"Ne haragudj, de én úgy látom, te vagy nagyon felszínes. "Top pasi"... ne is haragudj, de az mi? Nekem pl. a pocakos, akin van mit fogni. Nekem viszont nincs pocakom. Akkor most rám is lehet mondani, hogy mi az, hogy én elvárom, hogy egy pasin legyen mit fogni, én pedig nem vagyok olyan.

"


Látom a félremagyarázás ,az megy. Viszont, ahhoz nem kell sok ész, hogy belássuk hogy a macis testalkat, az alkati kérdés, az izmos pedig elhatározásé.


Olyan nincs, hogy valaki izmosnak szülessen, azért meg kell dolgozni, az az igényességnek egy formája. Tehát a példád már ott elbukott, hogy két teljesen különálló dolgot hasonlítasz össze.


Igeni felszínesség elvárni valakitől olyan dolgot, amit te nem tennél meg. Ha te képtelen vagy lemenni heti többször fitnessterembe, akkor jogos elvárni a másiktól hogy tegye meg mert neked olyan kell?



"Ha egy picit is átgondolod ezt az egészet, akkor rájössz, hogy itt arról van szó, hogy kinek mi az esete.

"

Ez kb olyan mintha azt mondanám hogy nekem a szilikonmell az esetem. A te logikád alapján


"Hogy jössz te, vagy bárki más ahhoz, hogy megmondd, hogy milyen nő tetsszen pl. egy izmos pasinak.

"

Lévén én is izmos vagyok, ezért jól tudom hogy nekünk, akik azért izzadnak a konditeremben kemény órákat hogy jól nézzünk ki általánosságban nem vonzó egy +10-15kg-lány.

HA te ismersz ilyeneket örülj, én nem sok ilyenről hallottam

2011. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg külön mondtam, hogy nem szálkásra kidolgozott testépítőre vágyom, hanem sportos alkatra.:D Nem kell ahhoz edzőteremben izzadni minden nap, hogy nekem megfeleljen a pasi"


El kell hogy szomrítsalak, de kell a nem szálkáshoz is sokat izzadni.


Ha nem sportol valaki, akkor a test elkezdi leépíteni az izmokat 3 héten belül, tehát már csak "karbantartás" végett is le kell járni.


Ez olyan mint a diéta csak fordítva. Attól hogy egyszer lefogytál még nem jelenti azt hogy úgy is maradsz örökre.

2011. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
14:03 Teljes mértékben egyetértek!
2011. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 A kérdező kommentje:
Jajj nyugi már testépítők.:D Mondom, hogy nem kell, hogy az legyen. A legutóbbi szerelmem (ok, ő nem jött össze, de ő más tészta, nagyon fura az a gyerek) se kondizott soha életében, csak sportolt heti 2-3szor hobbi szinten, mégis pontosan megfelelt nekem az alakja. És még mielőtt valaki belefogóckodna abba, hogy nem jött össze elárulom, hogy senki másnak se. Neki senki nem felel meg, szerintem ő se tudja, hogy miért. Csak vár a nagy szerelemre, hogy hirtelen betoppanjon az életébe, de esélyt nem ad se nálam csúnyább, se nálam csinosabb lányoknak... Na ő felszínes. :( És ezt nem én mondom, hanem a barátai.
2011. jún. 4. 14:37
 27/89 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom minek járok még erre az oldalra, amikor itt mindig csak leoltanak mindenkit.:D Azért köszi annak aki jóindulatú volt. A többiek meg fulladjanak bele az epéjükbe. ;-D
2011. jún. 4. 14:39
 28/89 anonim ***** válasza:
44%

De még mindig nem érted amit magyarázunk. Mi akik szerinted "leoltottunk" adtunk hasznos válaszokat, és egyáltalán nem rosszidulatból csak mi külső szemlélőként így látjuk a dolgokat. Azok akik "aranyosak" voltak veled, ápolták a lelkedet azzal nem mész semmire csak belelovallod magad, hogy majd egyszer öszejön egy izmos sportos pasi.

Ennek az esélye kevés. De ha megfogadnád a tanácsainkat és foglalkzál magaddal akkor sokkal több esélyed lenne.

De erre majd megtanít az élet, mert sztem még tul fiatal vagy ahhoz, hogy felfogd amit magyarázunk neked.

EGyébként az a fiu aki tetszett neked, és nem jött össze, más ismerősödnek sem, nos ő válogathat. MEgteheti hogy kivárja a legjobbat és jól is teszi.

Nem gondolod, hogy jó érzés lenne, ha foglalkoznál magaddal és te válogathatnál a pasik közül?!?

2011. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:

Ti meg értsétek már meg, hogy foglalkozom magammal.:D Akik " a lelkem ápolták" és "aranyosak" voltak, azok többnyire saját tapasztalatokat meséltek el.:D Szerintem nem azért találták ki, mert látták lelki szemeik előtt, hogy itt ez a szegény lány, ül a sötétben, az egyetlen fényforrás a szobában a monitor, halovány fényt vet sápadt arcára és szemében ott a könnycsepp mint a forever alone figurának és várja, a fehér herceget szőke lovon, svájcinéger izomzattal megjelenjen és gondolták kitalálnak pár légből kapott sztorit, hogy reményt öntsenek belé. Leírtak pár tapasztalatot, és nekem ez pont elég, ahhoz, hogy tudjam, a sportos pasi, telt barátnő párosítás nem új a Nap alatt. :D A választ a kérdésre megkaptam. Attól még, hogy ti úgy gondoljátok, hogy esélyem nincs, mert túl kicsi a szórás, és pesszimisták vagytok, attól én még nem leszek az.

Igen, sportolok, igen próbálok jobban kinézni, de BAROMI NEHÉZ. De szerintem vagyok annyira érdekes, kedves, jó természetű, és csinos, hogy találjak olyan pasit, akivel meg leszek elégedve.

2011. jún. 4. 14:56
 30/89 anonim ***** válasza:
85%

ma 14:28

Nem egyet, nem kettőt ismerek, hanem sokat. Ezzel viszont a te teóriád dőlt meg. Most attól, hogy te és sokan mások, akik sportolnak, edzenek, nem szeretik, ha egy nő duci, nem sportol, stb... hidd el (mert nem kötözködésből és nem hallomásból mondom, hanem tényleg ismerek ilyeneket), igenis vannak izmosabb, sportosabb férfiak, akik az enyhén teltebb alkatú lányokat szeretik. De itt hoztak már fel példát többen is erre. Persze, hogy vannak olyanok is, akik elvárják a barátnőjüktől is, hogy sportos legyen, nem is mondom, hogy nem jogos az elvárás. Viszont ne mondjuk már, hogy ez minden esetben igaz... sőt még azt se, hogy ez az általános és másmilyen csak elvétve akad, mert ez így nem igaz.

Erre értettem a felszínességet, hogy: ha én ilyen vagyok, meg sok ilyet ismerek, akkor mindenki ilyen.

2011. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!