Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportos pasik csak a sportos...

A sportos pasik csak a sportos lányokat szeretik? Van olyan sportos pasi, aki a telt nőket kedveli? Guba a gubával, vagy az ízlése és a saját felépítése nem fedik egymást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
Igen igen, az igényesség meg a szexiség náluk kimerül annyiban hogy sminkelik magukat meg rendszeresen fürdenek
2011. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
Azért azt nagyon bírom, hogy ha valaki le meri írni, egyáltalán be meri vallani, hogy nem tökéletes az alakja, mégis szereti a párja, így tetszik neki és boldogok együtt, mindig jön egy-két felszínes, agyatlan kretén, aki veri itt a nyálát, hogy de hát az nem lehet, aki ilyen, az nem tetszhet senkinek! :D
2011. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:

14:09


Ki mondta hogy nem tetszhetnek senkinek? Vannak férfiak akik a dagadt nőkre buknak, ugyanúgy, ahogy vannak, akik a milfekre, meg a szado mazóra, meg a pisiszexre. Alárírom.


De ettől még a kövérség nem egy olyan dolog, amire büszkének kell lenni. És én is, és az emberek nagyobb része szánalmat érez és egy picike undort, ha egy kövér (vagy telt, vagy ahogy tetszik) emberre ránéz. Wazze, még ők maguk is undorodnak a hozzájuk hasonló ellenkező neműektől:D

Nem tartom magam felszínesenek, egyszerűen picit b*ssza a csőrömet az, hogy míg én mozgok, egészségesen eszek, meg úgy álatalánosságban vigyázok magamra, ugyan annyi tb-t fizetek, mint az aki magasról sz*rik rá, mert ő "elfogadta magát" nomeg a "párja is így szereti" (merne mást mondani szegény fickó...), és cukorbeteg lesz, visszeres, szívbeteg, köszvényes, és vagy 10x annyit jár orvoshoz (az állam pénzén) és 20x annyi gyógyszert szed (ami ugye szintén államilag támogatott sok esetben), és fele annyi idősen mint én.

Ezek az emberek (akik kövérek, de tesznek rá) egyszerűen károsak a társadalomra. És ezt nem én mondom, hanem ezt már nálunk sokkal okosabb, a társadalomtudományokhoz ezerszer jobban értő emberek is megmondták. Szerinted miért van az hogy az egészségtelen kajákra magasabb adót akarnak kivetni, és magasabb tb-t akarnak azokkal fizettetni akik dohányoznak, isznak, vagy NEM FOGYNAK LE?

Persze ők is mind felszínes kretének...

2011. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 A kérdező kommentje:

10:51

Totál félreértettél. :D De egyáltalán nem bánom, mert a blog amit küldtél k.urva jó.:D Szóval hálám üldözzön...

2011. jún. 6. 15:00
 55/89 A kérdező kommentje:

14:29

Igazad van, ez kétségtelen. De pl. marha jó lenne, ha nem az egészségtelen kajákat adóztatnák meg, hanem az egészségeseket pl. húst tennék olcsóvá. A kenyér és zsír az ami olcsó és a szegényeknek is elérhető, de rövid úton elhízol és megdöglesz ha kénytelen vagy azon élni mert másra nem telik. Ez nem extrém példa, itt a gyakorin is folyton olvasok ilyen családokról, akik hó végén már csak a gyereknek vesznek teljes értékű kaját. Ez az egészségtelen kaják megadóztatása egy nagyon álszent dolog az állam részéről szerintem.


Az meg, hogy a kövér emberekkel való szexet mindenféle szodómiához hasonlítod egy szimpla köcsög g.eciség a részedről. ;)

2011. jún. 6. 15:11
 56/89 anonim ***** válasza:

ma 14:29

Én meg a soványakat tartom gusztustalannak, meg az izomagyúakat (pedig nem is vagyok kövér). Nekem a teltebb alkatúak tetszenek. Nem az egészségtelenül elhízottak, hanem a teltek. Szerintem meg az a beteges és a perverz, mikor valaki az anorexiás kinézetű csontvázakra bukik.

Tb-t pedig mindenki fizet, az a kövér is, aki világéletében egészséges lesz, megél 90 évet (ismertem olyat, nem is egyet).

2011. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:

Mondok én neked a húsnál sokkal jobbat, és negyed annyiba kerül: szója, és zöldségek!

Egy doboz szója 200ft körül mozog, két napig kitart úgy hogy ebédre és vacsorára is azt eszem. Az összes esszenciális aminosav megtalálható benne.

Kenyeret egyáltalán nem kell enni, teljesen felesleges.

A hús ezenkívűl helyettesíthető tojás és tejtermékfogyasztással is.

Kifogások,kifogások...

2011. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:

ma 14:29

Azért remélem érzed, mennyire ostoba és csőlátású gondolkodásra vall egy lapon emlegetni azt, ha valaki a dagadt csajokra bukik meg azt, aki a pisikakira gerjed.

Más kultúrákban a vékony csajok nem tetszenek a pasiknak mert gusztustalannak tartják. Megint más kultúrákban a pasinak kuss a neve, és a nő választ magának férjet vagy simán hálótársat. Itt meg ugyanaz, hogy valakinek bejönnek a husi lányok mint a szadomazoszex. Az ész megáll.

2011. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:

Így van.

A telt nők kedvelői nem perverzek, egyszerűen ezt szeretik.

Ízlés dolga, és nem beteges perverzió.

2011. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:

15:32


Nem értem hogy jönnek ide más kultúrák?

2011. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!