Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportos pasik csak a sportos...

A sportos pasik csak a sportos lányokat szeretik? Van olyan sportos pasi, aki a telt nőket kedveli? Guba a gubával, vagy az ízlése és a saját felépítése nem fedik egymást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:

a 80kg-s szexi hölgynek:


Kedves Hölgyem!


Ön sajnos az elhízottak csoportjába tartozik, mindenképpen ajánlatos ez ügyben tennie valamit! A testtömeg-indexe alapján az Ön esetében sajnos az átlagosnál nagyobb a kockázata a magasvérnyomás-betegségnek, cukorbetegségnek, szívizom-infarktusnak, agyvérzésnek, tüdőbetegségeknek, daganatos betegségeknek. Ezeken segíthet, ha lead egy pár kilót testsúlyából! Hogy mennyit kellene? Használja ideális testtömeg-kalkulátorunkat!


Az elmúlt években fokozódott az elhízása? Ez nem ritka, főleg ha közben babát vagy babákat is vállalt. A legtöbb nőnek minden terhesség néhány makacsul fennmaradó pluszkilót jelent, ám ezektől is meg lehet szabadulni. Az elhízással kapcsolatba hozható betegségek, mint például a magas vérnyomás, az emelkedett koleszterinszint és a cukorbetegség komoly veszélyt jelenthetnek Önre, de még a szerencsésebbek közé tartozik, mert a súlycsökkentéssel megelőzheti a táplálkozással összefüggő betegségek kialakulását. Kezdjen azonnal átfogó életmódváltásba, és ne legyen rest segítséget kérni szakembertől: orvosoktól és dietetikusoktól.

2011. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:

tegnap 17:16


Látom a te világodban vagy valaki kövér mint az állat, vagy anorexiás. Értem.

Hiába próbálod nyugtatni magadat, meg a másikat szidni, kövér vagy, ez tény. Nézd csak meg a felettem lévő kommentet. És változtass.


Egyébként 23 éves vagyok, nő, 170 cm, 55 kg, a piszkafától, ill. a 300 kgtól elég messze állok, a férjem pedig éppenséggel testépítő:) Ha már itt személyeskedsz, legalább csináld jól:)

2011. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:

Először azt kellene tisztázni, hogy ki a sovány, a karcsú, a telt, a molett, a kövér, és ki az, aki már egyszerűen hájtömeg.


Ezek ahogy olvasom tisztázatlan fogalmak itt, sokaknak, azok, akiken már van 5-10 kiló, azok már "zsírdisznók" és "igénytelenek", pedig ez nem igaz.


Nekem a modellek többsége, mint pl. Freya egyszerűen egészségtelenül soványak, míg mondjuk Crystal Renn molett, de nem kövér.

És ő még belefér abba a kategóriába, hogy normális az alakja, csak valóban molett.

2011. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 A kérdező kommentje:
Hát ahogy elnéztem a képeit én is olyasmi húsban vagyok, mint Crystal Renn.
2011. jún. 7. 10:39
 75/89 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link] (középső, ha picit jobb súlyban lennék, most felszedtem sokat a télen :()

2011. jún. 7. 10:42
 76/89 anonim ***** válasza:

Ez a modell akárhogy is nézzük, túlsúlyos. A túlsúly egészségügyi kockázattal jár (amelett hogy nem túl esztétikus, bár ez ízlés kérdése). Sokan nem értik itt hogy nem kell anorexiásnak, meg csontsoványnak lenni, hanem egyszerűen az ideális testsúlyt kell elérni. Ezt a testtömegindex feketén-fehéren megmondja.

Ha ledsz 5-10 kilót, azzal csak jót teszel magadnak. Ennyi.

2011. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:

10.17 vagyok.

Ha ilyen súlyban vagy, és a formáid, az alkatod is ilyen, akkor nagyon csinos vagy, de a molettebb lányoknak is kell az edzés, hogy ne legyenek löttyedtek.

Crystal gyönyörű nő, úgy, ahogy van, de rajta is látszik, hogy edz.

2011. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 A kérdező kommentje:
amúgy 173-4 cm vagyok és 74 kg. :$ De ha ez mond valamit a kondimról, akkor elárulom, hogy le bírok futni egy órát több nap egymás után is.
2011. jún. 7. 10:48
 79/89 A kérdező kommentje:

[link]

Na jó összeszedtem a bátorságom, és itt egy kép.:D Mocskosul remélem, hogy egyik ismerősöm se fogja látni, vagy legalábbis nem fog felismerni.:D

Na mi a véleményetek?:S

2011. jún. 7. 11:05
 80/89 anonim ***** válasza:

10.48 vagyok.

Nagyon jó adottságaid vannak. Jó az alakod, jók a formáid, nőies vagy, van derekad, igaz, molett vagy, de szerintem csinos.

Úgyhogy nem vagy igénytelen, sem hájas. Husis, fogni való, telt idomú lány vagy.

Inkább még azt sem mondanám rád, hogy molett vagy, a molett az nem ilyen, rád az a legjobb szó, hogy TELT IDOMÚ.

Csinos vagy szerintem!

2011. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!