Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportos pasik csak a sportos...

A sportos pasik csak a sportos lányokat szeretik? Van olyan sportos pasi, aki a telt nőket kedveli? Guba a gubával, vagy az ízlése és a saját felépítése nem fedik egymást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
11%
Jo, hát hogyha a neked tetsző véleményeket akarod meghallani. Szíved joga.
2011. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
57%

Jah és még búcsúzóul annyit, hogy tudom hogy BAROMI NEHÉZ sportolni (3 éve sportolok, de én élvezem főleg a végeredményt.) És a sportos pasi, akit szeretnél neki is BAROMI NEHÉZ izzadni órákat a konditerembe.

Szóval ez mentségnek nagyon csekély. De sok sikert!


Üdv. Egy "oltogató" válaszoló

2011. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
58%
Én még mindig nem értem, hogy azért, mert valaki sportos én nem jönnek be neki a nem sportos lányok, miért veri úgy itt a tamtamot, mintha mindenki ilyen lenne?
2011. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem, hogy azért, mert valaki sportos én nem jönnek be neki a sportos lányok, miért veri úgy itt a tamtamot, mintha mindenki ilyen lenne?
2011. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
17%
Na jó, ez duplázás már túlzás, csak egyszer nem értem. XD
2011. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
87%

Lehet hogy elfogult vagyok, sőt biztos. De az én környezetemben még nem láttam ilyet, hogy sportos izmos pasinak kissé elhízott barátnője lenne.

De persze izlések és pofonok. Egyéne válogatja.

Saját példámat tudom csak leírni. Bár korábbi kommenteket elolvasva tudom, hogy nem fogod figyelembe venni, de azért leírom.

Nekem is mindig az izmos pasik jöttek be, NAGYON. Mindig arról álmodoztam, hogy olyan párom lesz. Korábbi kapcsolataimban soha nem volt izmos párom (én se fogalkoztam magammal) utolsó szakításom annyira megviselt, hogy lefogytam elkezdtem konditerembe járni, foglalkoztam magammal és egyszercsak azt vettem észre, hogy válogathatok a pasik közül. Nagyon jó érzés volt.

És megtaláltam az áhított izmos páromat. 4 éve vagyunk együtt, mind2 őnknek fontos a sport beleépül a mindennapjainkban. Ő mikor jár kondizni én mikor.

Az ő korábbi kapcsolatiaban soha nem volt kissé elhízott barátnője inkább vékonyabbak.

De ez megint csak egy példa.

És te találhatsz olyat, aki sportos tökéletes számodra és ugy vagy jó neki ahogy vagy.

2011. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy sportoljon, de legalább az, hogy ne kelljen küzdenem vele az életmódomért.
2011. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
8%
Az utolsó válaszoló tapintott rá a lényegre. Én nem is azt tartom lehetetlennek, hogy egy sportos pasinak tetszhet egy teltebb nő, hanem inkább a különböző életmódok összeegyeztetését. Aki kicsit komolyabban veszi a sportot és figyel a táplálkozására, annak nagyon nehéz elfogadtatni az életmódját és a szokásait egy olyan emberrel, aki viszont egyáltalán nem foglalkozik ezekkel. Ez pedig hosszútávon sok konfliktust teremthet - tapasztalat.
2011. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 A kérdező kommentje:

Hát ha nekem egy olyan pasim lehetne, aki szigorú sportolódiétán van és nekem is azt kéne enni, az iszonyatosan jó lenne. Nagyon-nagyon megkönnyítené a dolgom ha lenne valaki, aki velem diétázik, ugyanazt esszük és pontosan megmondja, hogy mit egyek. Olvastam sportoló szakkönyvet a táplálkozásról. Nem lehetetlen dolog csak marha nagy precizitás szerintem... Ha elvárná tőlem az ő életstílusát és segítene mindenben, akkor én külön szerencsésnek érezném magam, hogy nem csak férfit de személyi edzőt is kaptam. :D De mondom... nekem nem kell, hogy kondizzon (persze nem rúgdosnám ki az ágyamból, ha mégis), elég egy sima hobbi sportoló, aki heti 2-3szor elmegy vmi edzésre.

Amúgy iszonyat régóta hiányolom, hogy járhassak valakivel sportolni. Barátnőim szanaszét laknak a városunk vonzáskörzetében, így marha nehéz...:/ Előző kapcsim meg nem sportos pasi volt, vele nem tudtam ilyesmiket csinálni. Szóval ha lenne egy sportolótársam a pasim személyében az külön jó lenne.

2011. jún. 5. 22:34
 40/89 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2011. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!