Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportos pasik csak a sportos...

A sportos pasik csak a sportos lányokat szeretik? Van olyan sportos pasi, aki a telt nőket kedveli? Guba a gubával, vagy az ízlése és a saját felépítése nem fedik egymást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt nagyon sportos, kigyúrt( de nem túlzásba) jótestű pasim, mikor rajtam volt jó 10 kiló fölösleg. Nem volt gond.
2011. jún. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
29%

Írod, hogy kisebb korodban szüleid nem figyeltek az étkezésedre, elhízott voltál. Nos én is. De ha elégedettlen vagy magaddal akkor tenned kell ellene. Már felnőttél tudsz figyelni a táplálkozásodra és egy kis sporttol az élet minden területén jobb lehetsz. Hidd el. Kitartásra ösztönöz és nincs annál jobb érzés, amikor látod a tükörben hogy egyre szebb és formásabb vagy.

/De ez csak egy jó tanács./

Én csak a saját példámat tudom leírni és nem akarlak elkeseríteni és általánosítani sem.

A párom izmos, rendkívül jóképű (heti 4-5Xedz) elájulok a testétől, de lehet elfogult is vagyok.

Amikor összejöttünk volt rajtam 1-2 kiló felesleg (tényleg minimális) és az mind a popsimon, combomon. Hasam soha nem volt. Őt az is zavarta azt mondta nem bírja elviselni a felesleget/hájat, de csontkollekció se kellene neki soha. Mivel ő sokat foglalkozik magával azt várja a barátnőjétől is.

Igazából nem miatta kezdtem el sportolni, hanem inkább ösztönzőleg hatott rám, figyeltem a táplálkozásomra és 1 év alatt életem legjobb formályát hoztam (amit azóta is tartok) kemény feszes kerek (nem kicsi) popsim van, lapos hasam és szerencsére melleim mindig is nagyok voltak.

Szóval én azt tanácsolom, ha izmos pasit szeretnél (amit egyébként meg tudok érteni) foglalkozz magaddal, nem kell csontkollekciónak lenned, sokkal inkább egészséges, feszes, nőies testalkatunak.

De még1szer mondom nem szeretnék általánosítani, és ez csak az én példám.


És egy tipp...Ha elkezdessz konditerembe járni, ott sok izmos pasit láthatsz! :)

2011. jún. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
91%
öcsémnek nagyon jó,kisportolt alakja van,tiszta izom.a nője meg alacsony és kövér...
2011. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 A kérdező kommentje:
Egyébként (mint minden nő szerintem) arra vágyom, hogy a pasim a személyiségembe szeressen bele. Persze tetszek is neki külsőre, de az lenne igazi, ha a humorom, eszem, karakterem díjazná.:D Egyébként állítólag nagyon jól csókolok, és mást is elég jól csinálok a számmal (ha értetek és nem vagyok túl közönséges;D). Remélem ezek is sokat fognak nyomni a latban, ha jól ki tudom elégíteni szexuálisan.:$
2011. jún. 4. 09:24
 15/89 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm a válaszokat. Összességében levonhatom a következtetést, hogy nincs feltétlenül kapcsolat a testfelépítés és a választott lány alakja között. Lehetséges, hogy aki "a sportért sportol" az toleránsabb a plusz kilókkal, mint aki "a szép testért sportol". Hát én remélem a legjobbakat magamnak, nagyon reménykedek és köszönöm a válaszokat! :D

Aki tud még példákat, ne tartsa magában! :D

2011. jún. 4. 09:30
 16/89 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt kalandom testépítővel, sosem gondoltam volna, hogy egy nem tökéletes alakú lányra is ránéznek. Jó rajtam csak kb 3-4 kiló plusz volt, de akkor nagyon formátlan voltam pl alig volt fenekem. És még is bejöttem neki (: Azóta sportolok, jó alakom van de a férjem nem sportol és még is boldogok vagyunk.
2011. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
100%

Külső megfog, belső megtart.

Ha nem jössz be egy izmos pasinak, nem lesz lehetőséged hogy megismerje a humorodat, a személyiségedet ilettve. a szájtechnikádat. (Amit egyébként én első körben nem hangoztatnék)

2011. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de nem érzed magadf felszínesnek?


Neked mindenáron top pasi kell, a csúnyábbakra, véknyabbakra, köverebbekre rá se nézel, de te magad se vagy egy szépség.


Mégis, elvárnád hogy a pasid érje be egy olyannal, akivel te nem érnéd be ha pasi lennél.


Megáll az eszem.


Itt írod hogy neked az a fontos hogy a pasidnak a a személyiséged tetszenn, de te csak a külsőséget nézed.


Ez elég szomorú, és még az is hogy sokan itt csak ápolják a lelked. Elvárások vannak cserébe semmi.


Jöhet a lepontozás, hogy elégtételt vegyél mert nem azt mondtam amit hallani szeretnél.

2011. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarlak megbántani, de a reménykedés kevés. Ha tudod hogy izmos férfi kell akkor dolgozz meg érte. Foglalkozz a testeddel.

Mert igaz, hogy vannak ellenpéldák, de az nagyon ritka.

A sportos(izmos) megukkal foglalkozó férfiak 80%-ának sportos jó alakú barátnője van. Megengedheti magának, hogy válogasson miért ne válogatna.

Egyébként a maradék 15% ban azt tudnám elképzelni, hogy már megvolt a szerelem és a pasi ugy kezdett el sportolni. Vagy a nő valamilyen okokból kifolyólag meghízott, de továbbra is együtt maradtak.

Én csak 5%ra tenném azt, hogy egy kisportolt férfinak, kissé elhízott barátnője lenne.

De ez csak én kis statisztikám, a saját megfigyeléseim alapján.

Egyébként a bátyám lassan 10 éve foglalkozik a testével és szebbnél szebb barátnői voltak, mindig irigykedtem az alakjukra és olyan jó volt rájuk nézni.

Meg gondolj bele, egy kapcsolatban fontos hogy felnézz, büszke legyél a másikra. A férfinek is fontos, hogy büszke legyen hogy "igen ő a barátnőm" és sztem az nem lehet kissél elhízott és elhanyagolt lány.

2011. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
57%

01:36os vagyok. Leírtam a saját példám és egyébként ugy gondolom, hogy én jobban belelátok ezekbe a dolgokba mint te. De te mégis a következő összefüggést írtad le:


"Összességében levonhatom a következtetést, hogy nincs feltétlenül kapcsolat a testfelépítés és a választott lány alakja között."

HOGYNE LENNE MÁR? Ha ezt elmesélem a baráti körömben kiröhögnének. Nyisd ki a szemed.

Egyébként teljesen egyetértek az elöttem szólóval. Felszínes vagy.

Nem foglalkozol magaddal, de izmos pasit akarsz. Hát álmodozz csak tovább.

2011. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!