Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportos pasik csak a sportos...

A sportos pasik csak a sportos lányokat szeretik? Van olyan sportos pasi, aki a telt nőket kedveli? Guba a gubával, vagy az ízlése és a saját felépítése nem fedik egymást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 A kérdező kommentje:

és még egy reakció:


Dagadt/kövér vagy telt/nőies, avagy melyik a helyes kifejezés?

Én kövér nem vagyok, az tuti. És sovány sem vagyok, meg sportos sem, az is hétszentség. Viszont van rajtam súlyfölösleg, de nem annyi, hogy elvesszem az emberi formám, és úgy nézzek ki, mint a Michelin emberke. Erre a kategóriára a telt szerintem tökéletes kifejezés.

Lehet, hogy sokan azt mondanák rám h én már dagadtnak számítok a szemükben, de azokkal inkább meg se próbálok vitába szállni. Ízlések és pofonok.

2011. jún. 6. 15:42
 62/89 A kérdező kommentje:

15:31

Mi jót főzöl a szójából? Vagy csak úgy á la nature? Sokiág tratott megszokni az ízét? (Szója tejet ittam már... Mit mondjak... elég sz.ar volt. :D)

2011. jún. 6. 15:48
 63/89 anonim ***** válasza:
Szójából? Pörköltet/brassóit, gyrost (ezeket szójakockából), rántottszeletet (szójaszeletből), hamburgerpogácsát, fasírtot(ezeket granulátumból). Igazából szinte bármilyen hús helyettesíthető vele. Olyan íze van, amilyenre fűszerezed.
2011. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 A kérdező kommentje:

Ez baromi jól hangzik. :O Hol veszed? Vmi speckó bolt, vagy Tesco, Auchan stb.?

Asszem teszek vele egy próbát.

2011. jún. 6. 16:20
 65/89 anonim ***** válasza:

ma 15:38

Viszonyításképp.

2011. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
Bárhol kapható. A Haas gyártja, zöld doboza van, recept is van rajta, de lehet zacskósat is venni, az még olcsóbb.
2011. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
0%

,,Ja, hogyne, az ideális testsúly majdnem kétszeresével dögös és szexi. Persze:)

Annyira bírom ezeket a finomító jelzőket mint "telt", "duci", stb.

Mit kerülgetitek a forró kását? Kövérek, dagadtak vagytok. Ez van. Ezt nem elfogadni kell, hanem változtatni rajta, ha nem akartok 100féle betegséget (amivel viszitek az adófizetők pénzét), és nem akartok 50 évesen elpatkolni.

Jaj nehéz,nehéz... Mit vártatok, meleg hógolyót? Akaratgyengék vagytok az a baj, különben már rég lefogytatok volna. Ez az "önmagunk elfogadása" nevezetű maszlag is csak arra jó hogy takargassátok az igazságot: lusták vagytok, gyengék, és sokat zabáltok."


11:35-ös vagyok.

Miért is majdem 2 x-e az ideálisnak?40 kg-san ,hogy a gyászban néznék ki?Két pálcikán mászkálnék egy deszkával meg két eltűnőben lévő szunyogcsípéssel.?


Hát ha neked ez a NőI ideál akkor csak gratulálni tudok.

Nem azt mondom,hogy már guruljon az ember,de nehogy már az anorexiás bulimiás f*szt*risznya pláza qrva kinézet legyen a jó amit a tv-k mutogatnak.

TB-re kitérve szerinted egy csontkollekciónak nincsenek ki az izületei?Nem lehet alacsony szinte semmi vérnyomása?


Őszintén mondom,hogy szivesen találkoznék veled egy vita erejéig,mert az fix ,hogy egy önelégül 300kg kis p*csét a gép elött piszkáló facc vagy akire egy nő se nézne rá.

2011. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:

Én 156cm vagyok és jelenleg 80 kg:


Már nem azért de ehhez a magassághoz a 45-50kg közti súly a sexy és igényes, mindegy hogy milyen szavakkal szépíted, a 30kg plusz sok minden, csak nem nőies és vonzó.

2011. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 A kérdező kommentje:

10:51

Már egyszer megköszöntem, de most megint megköszönöm, mert tovább olvastam a blogot és tényleg nagyon jó. Kár, hogy eddig nem ismertem.

2011. jún. 6. 18:19
 70/89 anonim ***** válasza:

ma 16:10

Ízlés kérdése. Én nem bírom megenni a szóját, hányok tőle. Akárhogy van elkészítve.

De sokan szeretik.

Én ha fogyózok, inkább csak nagyon kevés és nagyon sovány húst eszek, de nekem a szója nem jött be. :( Valamiért úgy látszik, nem tolerálja a szervezetem.

2011. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!