Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportos pasik csak a sportos...

A sportos pasik csak a sportos lányokat szeretik? Van olyan sportos pasi, aki a telt nőket kedveli? Guba a gubával, vagy az ízlése és a saját felépítése nem fedik egymást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:

Én tartom amit mondtam. Ha lefogysz 5-10 kilót, csak jót teszel magaddal. Valószínűleg te is érzed hogy ez így nem jó, különben nem itt kérdeznél.

Sokszor, amikor nagyon kövér embert látok az utcán, elgondolkozok, hogy hogy jutott el idáig? Hisz egyértelmű hogy nem egyik napról a másikra alakult ki ez az iszonyatos súlyfelesleg. Miért nem vették észre hogy merre tartanak, amikor felcsúszott az első 5-10-15 kiló? Miért nem kaptak a fejükhöz, hogy "te jó ég, egy picit vissza kéne vennem az evésből/többet mozozgni"? Valószínűleg ők is azzalé nyugtatták magukat hogy "á, ez az 5 kiló nem olyan sok", vagy "a párom így is szeret", vagy "jaj de olyan nehéz lefogyni". Csak arra nem gondoltak hogy könnyebb soha se lesz, nehezebb viszont szinte biztosan. Mert ott ahol megjelennek az első plussz kilók, idővel megjelenik a többi is. Ugyanis az elhízás az esetek 99%-ában ÉLETMÓDFÜGGŐ. Ez tény. Nincs olyan hogy "ilyen alkat vagyok". Ha valóban annyi hormonzavaros, génhibás ember lenne, ahányan erre próbálják fogni a túlsúlyukat, komolyan elgondolkoznék...


Tehát arra akartam kilyukadni hogy ezt az 5-10 kilót még könnyedén leadhatod, még könnyedén visszafordulhatsz, és választhatsz más életmódot. MÉG. Később ez már csak nehezebb lesz.

2011. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 A kérdező kommentje:

11:13 Köszi, nagyon kedves tőled, nagyon jól esik. :)

11:18 Tudom, hogy a jó szándék és segíteni akarás beszél belőled és értékelem is, mert a másokon segítés az egyik legnemesebb emberi gesztus, az egyik tulajdonság ami kiemel az állatvilágból és igazán emberré tesz. És egyet is értek veled. :( Már kb. 11-12 éves korom óta vívom a szélmalomharcot a súlyommal, azóta már egész szép táplálkozástani ismereteket szívtam magamba, és fejlődtem is. De mégis itt tartok, ami miatt újra és újra megállapítom, hogy szánalmas vagyok.:( De azért arra büszke vagyok, hogy soha senki nem segített és ami most vagyok azért is megküzdöttem valamennyire és nem lettem az a dagadt tini, akire mindenki számított. Anyám vett nekem még kiskoromban pár hatalmas, "malaclopó" pólót, mert azt hitte, hogy később majd jó lesz rám. Hála istennek sose lett jó, sose lettem akkora, mindig kaptam magamra csinos ruhát a plázás boltok konfekcióméreteiből. Azért már ez is valami. :) De többet akarok... Csak tényleg kib.aszott nehéz... :/ És ezt most nem kifogásnak, hanem ténymegállapításnak szánom.

Köszi még egyszer mindkettőtöknek, nagyon rendesek vagytok.

2011. jún. 7. 11:31
 83/89 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ám kétségbeesni, amíg egészésges vagy, és le tudsz tényleg futni egy órát, addig minden rendben:)

Sportolj rendszeresen hogy jó erőnlétben maradj, és feszes legyél, étkezz egészségesen. Lehet te tényleg azok a kevesek közé tartozol akiknél genetikai az enyhe túlsúly, akkor viszont felesleges nagyon erőltetni a fogyást mert csak jojózás a vége (egyik barátnőm is ilyen). A legfontosabb az egészség. És te egészséges vagy.

2011. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 A kérdező kommentje:
Én már kb. 6 éve jojózok.:D Amíg jó idő van és lehet jókat futni a szabadban addig fogyok, aztán bejön a tél, a jeges utak, meg a hideg, ami szétmarja a tüdőm kb. és rögtön felugrik 5-10 kg. Aztán tavasz és mehet az egész elölről.:( Tudom, hogy sz.arul kajálok még emellé, de nem sokkal szarabbul mint a többi velem egykorú lány, sőt, mondhatom, hogy tök átlagosan (szemetet enni sajna átlagos). De tegnap annak a belinkelt blognak köszönhetően rájöttem, hogy az ún. endomorf testalkat kategóriájába tartozom. :( Marha jó... Oké, tudom, hogy a saktulyázással csak magamnak állítok határokat, de azért elég rossz érzés ilyesmit olvasni és rájönni, hogy igaz rád.:D
2011. jún. 7. 11:49
 85/89 anonim ***** válasza:

17:16 -os vagyok.


Crystal Renn alakom van annyi különbséggel ,hogy mellel bőven elvagyok eresztve.Akkor,hol is van az,hogy akinek ilyen alkata van az egy zsírdisznó?Régi magyar izzig vérig parasztasszonyok akkor mind elvoltak hízva?! Hmmm... Mégis makk egészségesek voltak...

2011. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:

23:33


Igen, el voltak/vannak hízva. Nem is volt anno túl magas az átlagéletkor.

2011. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:

11:42

Igen, de nem az elhízással kapcsolatos betegségek voltak többségben. Bizony, ezek az elhízott parasztasszonyok akár 90 évig is eléltek, sőt tovább, mint ahogy a felmenőim is. Orvoshoz nem is igazán kellett menniük. Pedig jócskán ducik voltak. Én nem vagyok kövér, még tornázok is, mégis gyenge a szívem, baj van az izületeimmel, a gerincemmel, néha a vérnyomásommal is. Ennyit arról a baromságról, hogy a kövérek feltétlenül kevésbé egészségesek. Ha valaki ezt mondja nekem a képébe röhögök. :(

2011. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
Nyilván a genetika, és egyébb életviteli tényezők sokat nyomnak a latba, és ezen az olyan kockázati tényezők, mint a túlsúly, csak ront. Ez tény.
2011. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
Igen, aki genetikailag jó, az kövérre eheti magát, mégis megéri legalább a 90-et, aki meg genetikailag selejt, az maximum javíthat az életminőségén valamennyit azzal, ha vékony. Ez a tény. :(
2011. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!