Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják olyan kicsinek...

Miért tartják olyan kicsinek a 12-13.14 éves lányokat? Miért nem engedik meg nekik, hogy pl. szőrtelenítsenek?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor olvasom GYK-n ,hogy a szüleik nem engedik az ilyen idős lányoknak,hogy borotválkozzanak,körmöt fessenek stb. Nem értem miért ilyenek egyesek szülei. Szerintetek? Mondjuk legalább ilyesmi körömlakkokat igazán megengedhetnének nekik:


[link] -átlátszó


[link] -fehér


[link]


[link] (ezek közül néhányat,mert világosak)


És miért nem szőrteleníthetnek,az ő lábuk ill. hónaljuk..


Egyébként azt is olvastam már,hogy egy csaj le akarta vágatni a haját lépcsőzetesre,de nem engedték neki,csak egyenesre.


Nem tudom mi rossz van egy szép hosszú lépcsős hajban:


[link]


[link]


[link]


14.L


2011. júl. 25. 12:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 anonim ***** válasza:
24%

jaj kis tizenéves kis csírák


Senki nem mondta, hogy minden tizenéves egyforma

2011. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/107 anonim válasza:
93%

szőrtelenítést engednek gyantával és epilátorral

lépcsőzetes hajam van 9 éves korom óta. festeni nem szeretném.

halvány rózsaszín körömlakkot mindig lehet(6 oszt.os gimibe járok, szal nem tiltják). minden évben rendezett bulikormajd kérek szines körömlakkot, és onnantól majd hozzászoktatom anyát.

szempillaspirált használnak az osztálytársaim+néha fekete szemcerkát. de nekem fekete szempillám van, ezért is nem engedi.

de hamarosan engedni fogja, mert most vagyok 8.os és jövőre már 9.es igazi gimis leszek, szal onanntól már biztos engedni fogja.:)

am 13-14L

2011. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/107 anonim ***** válasza:

Hát elég régi a kérdés, de azért válaszolok, ha nem baj! :)

Nekem már 11 éves koromban jó sötét és hosszú szőröm volt a lábamon és a hónaljamon. Anyukám mondta, hogy epiláljam le megmutatta az epilátort és este már készen is voltam. Nálam fiatalabbak is borotválkoztak már ennyi idősen. Menstruálni is korán kezdtem, 9 évesen. A suliba sem sminkelni, sem hajat festeni és körmöt festeni sem szabad. Egyedül nyáron és hosszabb hétvégéken engedték a körömfestést. (Nem próbáltam, de anya nem hiszem, hogy engedte volna karácsonykor a fekete körömlakkot vagy húsvétkor...) :D A hajam is lépcsőzetesre van vágva, vasalni nem vasalom, természetesen szőkés-barna. Ilyen tépett is csak tavaly augusztus óta van, azelőtt sima egyenes volt. De én szerettem volna így. Amúgy nem bulizok, barátnőm is csak 2-szer aludt nálunk. Partyk*rva, r*banc stb. sem lettem, osztályelső vagyok, egyedül tesiből(szerintem az nem is olyan fontos) van 4-em. Sok versenyre járok, olvasok és sportolok(öttusa), mégis szőrtelenítek. Nekem ez a véleményem, szerintem amit a szüleim megengedtek és ahogy neveltek tökéletes így. (Mielőtt belekötnétek: csak azért internetezek most, mert egyrészt hétvége van, másrészt nyári szünet.) :) Remélem hasznos volt a válaszom! :)

2012. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 13/L Ez lemaradt. ;)
2012. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/107 anonim ***** válasza:

Megint én(utolsó kettő):

Az is elfelejtettem, hogy anyukám vitt el kozmetikushoz is, a szemöldökömet rendbe rakni illetve az arcomat rendbe hozni a sok pattanástól 12 évesen!

2012. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/107 anonim válasza:
Most itt látom a reakciókat és én is ebbe a korosztályba tartozom most éppen nyár van miért nem lehet leborotválni a hónaljam ha zavar hogy mindenki látja egy trikóban?
2018. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 anonim válasza:
23:23 mondjuk én már gimibe megyek de akkor is (9.o)
2018. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!