Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják olyan kicsinek...

Miért tartják olyan kicsinek a 12-13.14 éves lányokat? Miért nem engedik meg nekik, hogy pl. szőrtelenítsenek?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor olvasom GYK-n ,hogy a szüleik nem engedik az ilyen idős lányoknak,hogy borotválkozzanak,körmöt fessenek stb. Nem értem miért ilyenek egyesek szülei. Szerintetek? Mondjuk legalább ilyesmi körömlakkokat igazán megengedhetnének nekik:


[link] -átlátszó


[link] -fehér


[link]


[link] (ezek közül néhányat,mert világosak)


És miért nem szőrteleníthetnek,az ő lábuk ill. hónaljuk..


Egyébként azt is olvastam már,hogy egy csaj le akarta vágatni a haját lépcsőzetesre,de nem engedték neki,csak egyenesre.


Nem tudom mi rossz van egy szép hosszú lépcsős hajban:


[link]


[link]


[link]


14.L


2011. júl. 25. 12:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 anonim ***** válasza:
69%
sminkelje csak magát a sok 14 éves tini és legyen festve a körme vagy akár műkörme is lehet,nézzen úgy ki mint egy 20 éves, mert addig az én lányomat akinek ilyenek nem lesznek megengedve kicsit biztonságban tudhatom, mert a sok köcs.g nem őt fogja kinézni magának és megerőszakolni, kurv.nak elvinni.
2011. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 anonim ***** válasza:
61%
Látod aranyom, pont az ilyenből lesznek 16 éves korukra a rib*ncok... igen változik a világ :/
2011. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 anonim ***** válasza:
96%

Az a furcsa, hogy 11-12 évesen már felnőttes életet élnek a lányok.

Sminkelnek, fiúznak, buliznak.

Mit fognak csinálni 22 éves korukban?

Vagy kiégnek addigra?

És azután?

Azért nem akarják engedni a szülők, mert a gyerekkor a legszebb időszak, és olyan rövid. Nem kell még jobban rövidíteni.

Nem kell mini-felnőttnek lenni 14 éves korra, mert későbbre nem marad semmi, ami lelkesíteni tudna, ha már mindent kipróbáltál.

Kiégnek ezek a gyerekek.

Nem az, aki szőrteleníti a hónalját, persze, hanem aki 13 évesen úgy él, mint egy 19-20 éves.

Csak meg kell nézni a kiábrándult, kiégett 24-25 éveseket.

Korán kezdtek mindent, és mára már nincs, aminek örülni tudnának.

2011. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 anonim ***** válasza:
59%

No szívecském. Látom nagyon fújod a magad hülyeségét, és oltogatsz itt érett, normális embereket.

Tudod, én médiát tanulok. Többek közt a magadfajta GYEREKEKtől óvott minket rögtön első tanítási nap a tanár, arra kérve, hogy ne hagyjuk állandóan a tévén lógni majd a kölykünket (és a gyereket a gondolkodásodra értem, mert látom még nem igen nőttél ki a barbizós korszakból).


Ez az életszemlélet amit te nagyon magadénak tudsz abból adódik, hogy a szépítőiparnak abból lesz jó sok lóvéja, ha a sok kis hülye minél előbb elkezdi szatyorszámra venni a csodálatos termékeiket.

Hogy kinyírod a bőröd ezzel a sok szarral, mielőtt még betöltenéd a 18at? Ugyanmár kit érdekel, az energiaitalt is ugyanazzal az összetétellel árulják amivel anno betiltotta az ántsz, hogy igencsak káros az egészségre...

Tehát itt TE vagy az, aki az értelmileg rossz oldalon áll. Te vagy az, akinek már most kimosták az agyát a sok hülyeséggel...

Dehát egészségedre, ha így esik jól. Kövesd csak a gulyát.


A kérdésedre válaszolva: a szőrtelenítést és a hajvágást (nem festést, vasalást, melírozást miszart) megengedném a gyereknek, mert ciki manapság ha valaki szőrös...


De a többit, ugyanmár...


22/L

2011. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert bármennyire is ezt közvetíti a mai világ beteges értékrendje, egy 12-13-14 éves még nem NŐ hanem GYEREK!
2011. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:
95%

"Korán kezdtek mindent, és mára már nincs, aminek örülni tudnának."


Istenem de hány ilyet ismerek...ez volt a legigazabb, legvalóságosabb hozzászólás. 26 évesen már sokan befordult, vénasszonyok nyakukon a gyerekkel, akit 22 évesen megszültek.

2011. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 anonim ***** válasza:
73%
Ha így siet felnőni, nem kizárt, hogy 14-15 évesen első szex, 16 évesen abortusz, 17 évesen férjhez megy, 18 évesen szül, 19 évesen elválik...
2011. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
80%

12 éves koromtól borotválkoztam,14 évesem festve volt a hajam, a körmömet is festettem,ha rámjött és a sminket sem tiltotta anyu soha.Nem értem miért kell ebből ekkora ügyet csinálni...Anyu először nem ÉRTETTE a borotválást,mert az ő korukban ez nem volt,de soha nem tiltotta..

24 éves vagyok,férjem van és gyerekem,nem hinném,h ezektől a dolgoktól válna valaki ribanccá...

2011. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 A kérdező kommentje:
Áhh.. sitenem. Még mindig nem értik sokan úgy látom. Ki modnta,hogy SMINKELJENEK,KIHIVÓ RUHÁBA ÖLTÖZZENEK és veszítsék el a szüzességüket? SEMMTI NEM ÍRTAM AMI EHHEZ KÖTŐDNE,CSAK MOST! Egyesek felnőtt létükre fogalomzavarban szenvednek. Ja és valaki említette a suli ribanca címet,hát én a középosztályban vagyok és nem vagyok ribanc, mert le is nézem a sok kimázolt pitsát. Nem hiszem el,hogy komolyan azt hiszitek,hogy egy körömlakktól meg borotválástól valaki ribi lesz!
2011. júl. 25. 13:15
 50/107 anonim ***** válasza:
80%

Az első két oldal után elegem lett a hülyeségetekből,szóval nem olvastam végig,de Hé!Nyissátok már ki a szemeteket!

Én 15 vagyok,de tizenkét éves koromban is neon pink volt a körmöm nyáron,mert miért ne?Most vagyok fiatal,ne harmincévesen virítsak neon körmökkel!

11 évesen kezdtem szőrösödni,de nem bírtam elviselni még télen SE,hogy szőrös legyen a hónaljam,szóval leborotváltam.

12 éves korom óta kozmetikushoz járok,és -kövezzetek meg-szedem a szemöldököm.

Divatos ruhákban járok,felveszek szűk farmert.

A hajam mindig az én ízlésem szerint volt vágva,mert miért ne lett volna?

És igenis szőrtelenítsék a 13 évesek a bikinivonalukat nyáron!Én is megtettem.Hogy néz már ki az,amikor a bikini alól kivillan egy kis szőr?Nem túl bizalomgerjesztő látvány.

Attól,mert a 12-13-14 éves lányok igényesek a külsőjüket illetően ,nem biztos ,hogy közönségesek lesznek.

Hatosztályos gimnáziumba járok,és el nem tudjátok hinni,hogy ezek a hetedikes lányok milyen szörnyen intelligensek,és érettek.Egyikőjük se gondol még arra,hogy egyáltalán barátja legyen,de azért gyantázzák/epilálják magukat,csinosan hordják a hajukat,csinosan öltözködnek,de csöppet sem kihívóan.

Más kérdés ,hogy vannak 14 éves pi.csák,akik nem bírják magukon tartani a bugyit.El lehet gondolkodni.

2011. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!