Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják olyan kicsinek...

Miért tartják olyan kicsinek a 12-13.14 éves lányokat? Miért nem engedik meg nekik, hogy pl. szőrtelenítsenek?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor olvasom GYK-n ,hogy a szüleik nem engedik az ilyen idős lányoknak,hogy borotválkozzanak,körmöt fessenek stb. Nem értem miért ilyenek egyesek szülei. Szerintetek? Mondjuk legalább ilyesmi körömlakkokat igazán megengedhetnének nekik:


[link] -átlátszó


[link] -fehér


[link]


[link] (ezek közül néhányat,mert világosak)


És miért nem szőrteleníthetnek,az ő lábuk ill. hónaljuk..


Egyébként azt is olvastam már,hogy egy csaj le akarta vágatni a haját lépcsőzetesre,de nem engedték neki,csak egyenesre.


Nem tudom mi rossz van egy szép hosszú lépcsős hajban:


[link]


[link]


[link]


14.L


2011. júl. 25. 12:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 A kérdező kommentje:
12:55 természetesen. :) Na most meglepődtél? Húst is tudok sütni,sőt sok mindent. Na többet légy oly szíves ne kérdezz ilyen egyértelmű dolgokat. :D
2011. júl. 25. 13:01
 32/107 A kérdező kommentje:

Egyébként persze meg is tudnám sütni. xD

Palacsintatorta-> isteni és könnyű

Nagyon sokszor szoktam csinálni. Egyébként muffint is szoktam sütni. :D Egyéb kérdés?

2011. júl. 25. 13:03
 33/107 anonim ***** válasza:
77%
Nem minden tizenéves egyforma.
2011. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 A kérdező kommentje:
13:03: Tudom..
2011. júl. 25. 13:05
 35/107 anonim ***** válasza:
81%

Na látod tudod te magad is a választ a saját dolgodra amit meglepőnek tartassz.

Pontosan igen, változik a világ. Igaz mi is voltunk 12 évesek, de én nem mondom, hogy ugyanolyanok, mint a mostaniak. Nehéz viszont elengedni, féltésből nem merik ezeket megengedni szerintem. Épp, mert öregithetnek a kifestések kihivóak lehetnek, szemetszúrnak, és 12-14 évesek még kicsik arra, hogy túlságosan felhivják magukra a figyelmet. Még kicsik, sokmindent megérteni még a mai világban is, hogy rossz emberek márpedig léteznek nem csak a filmekben. Szerintem féltés. A szőrtelenitést megértem, azt hagynám. Még nem tartunk ott egyébként.

2011. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim ***** válasza:
98%

Én sem értem amúgy ezeket a szülőket! Jó, ne legyen egy kur*a a lányból, ne vegyen fel tűsarkút, és ne fesse ki a körmát feketére, DE egy átlátszóval simán lefestheti a körmét, egy közepes sarkú szandával nem lértem mi a baj, és sztem nem tudják, milyen ciki az, ha az uszodában kilátszik a punciszőr! ÚÚ Azért az alapvető higiénés követelményeket megengedhetnék!

17/L

És hozzáteszem, nekem még mindig nem engedik meg ezeket! Titokban végzem a szőrtelenítést is!

2011. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 anonim ***** válasza:
96%

""és ez de igaz sajnos sok mai kislányra: anyuci cipője még nagy, de apuci f@sza már kicsi""

ma 12:53


Hát ezért a mondatért, már érdemes volt ma felkelni!!

2011. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem értem, miért baj a körömfestés! A kérdező nem rikító piros, meg csillogós körömlakkokat linkelt be.

A szőrtelenítés nem tesz senkit sem r*bancá! Aki így gondolja, az kicsit fogalomzavarban szenvedhet -.-" Arra nem gondoltatok, hogy valaki azért szőrteleníti a lábát és hónalját mert ZAVARJA?

A sminkelésről szintén nem esett egy szó sem a kérdésben! Úgy gondolom, 12-13-14 évesen nem kell.

Még valamit fontosnak tartok megemlíteni: volt valaki, aki még a szexuális életet is emlegette... egyetlen egy szó, még csak utalás sem volt róla a kérdésben! Nem kéne más 12-13-14 évesből (akik nem a korukhoz illően viselkednek és öltözködnek) kiindulva általánosítani!

És most jöhet a verseny, ki pontoz le leghamarabb :D:D

2011. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 anonim ***** válasza:
70%
Ti itt most komolyan egy GYEREKKEL vitatkoztok? Mikor belépnek a kamaszkorba, azt sem hiszik el neked, hogy kék az ég, és még meg is próbálják megmagyarázni, hogy miért nem az... nagyon ritka az olyan 12-13-14 éves, akibe szorul annyi értelem, hogy hallgat az idősebbre, és nem akaratoskodik meg hisztizik egész nap. Nem kell vele foglalkozni, úgyis lesz*rja, amit mondanak neki, csináljon, amit akar, aztán majd tanul a saját hibájából.
2011. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 anonim ***** válasza:
93%

14 évesen gyerek vagy. Minden 14 éves gyerek. Lehet, hogy testileg vannak fejlettebb lányok 10-12 évesen, de az ő esetükben még jobban kell vigyázni, mert agyilag gyerekek -az ugyanis tényleg csak a korral érik - és sokkal kihasználhatóbbak, mint pár évvel idősebb társaik. Az egész személyiségüket el tudja ferdíteni egy rosszul megválasztott "barát"..

14 évesen bármit csinálhattam a hajammal (úgy értem szolid kereteken belül, vágatás és frizura), festhettem a körmöm világos színekre (nem szóltak a tanárok, nem voltam kihívó és éltanuló voltam) és ruhákban is általában megtaláltuk a közös hangot. Szőrtelenítésre nem volt szükségem (szerencsére most sem vagyok az a jeti típus), úgyhogy az igazán ráért még pár évet.

Húgom délibb típus, neki 13 évesen szüksége volt ezekre, nem is volt belőle probléma. Emellett úgy öltözködött és viselkedett, mint egy normális gyerek.

Amúgy ne ess tévedésbe, nem fog senkinek a földig érni a hónaljszőre. Érdemes vigyázni viszont ezzel az általános suli legjobb nője titulussal. Akik annak számítottak nálunk (borotválással, rucikkal, viselkedéssel), azok többsége a nyerő közeget elhagyva nem tudott mit kezdeni magával, mert már küzdenie kellett volna az érdemekért. Sorra otthagyták tanulmányaikat és munkanélküliről gyereket szültek az első szembejövő fazonnal.. biztos vagyok benne, hogy nem mindnek ez volt a titkos álma, amit korábban nem kötött az orrunkra.

2011. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!