Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
 101/139 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy kamu kerdes, egy zavarodott elmeju, ontelt leanykanak a szorakozasa!
2012. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/139 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha diplomás lennél nem írnál ennyi hülyeséget!

S a férjed se mondana ilyet, ha orvos lenne!!!!

Alkat, genetika, hogy ki, hogy néz ki!!!

Persze lehet éhezni, anorexiásnak lenni, plasztikáztatni, de vízen élni (mint ahogy írod )nem!

Lehet tenni azért, hogy ne hízzunk nagyon el, de ez nem csak rajtunk múlik. Az én apukám 65 éves, 50-nek se néz ki.

Én tőle örököltem ezt, így 40 évesen 30-nak se néztek, a lányomat a húgomnak hitték.

Nincs egy ránc se a szemem alatt, de nem azért mert bármit is teszek érte! Ezt örököltem!

2012. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/139 anonim ***** válasza:
87%

Én nem is mondtam, hogy nincs érettségid. Bár én anélkül is helyesebben írtam, de mindegy. Csak azt mondtam, hogy a férjednek ezek szerint csak egy ostoba nő jutott, mint ahogy másoknak nyilván dagi nő jutott, a te elképzelésed szerint. Én legalább is nem hallottam még olyat férfitól, hogy mindenképpen buta nőt szeretne maga mellé, tehát nyilván ez jutott neki, az értelmesebbje nem állt szóba vele. Hát kellemetlen helyzet, na. Érdekes, olyan férfival viszont már találkoztam, aki inkább a husibb nőket kedvelte, hiába választhatott volna vékonyabbat is.


Azt a diplomát meg inkább ne reklámozd, nem hiszem, az a felsőoktatási intézmény, ahol szerezted, büszke lenne rád.

2012. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/139 anonim ***** válasza:
98%
Mert aztán a víztől jól lehet lakni...
2012. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/139 anonim ***** válasza:
92%

Pasi vagyok, de ilyen no nalam szoba sem johetne, mint a kerdezo. Ha nem kamu kerdesl az kulon szomoru, hogy egy ilyen primitiv leny lekolkedzik. Nem tud epiteni, adni semmi ertekeset a vilagnak, annyira unalmas az elete hogy ez neki a hobbi, masok kulsejen ragodni. Lenyegeben, evolucios zsakutca.

Bocs az ekezet hianya miatt, kulfoldrol netezem.


Ja nyugodtan valaszolj, nem meltatom tobb erdeklodesre ezt a kerdest, csak leirtam a tenyeket rolad. Puszi.

2012. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/139 anonim ***** válasza:
91%

Én sajnos 47 kiló vagyok,bármit megtennék azért,hogy legalább legyen rajtam 10 kiló "felesleg".Ilyen alkatot örököltem,ennyi.Bármit eszek is(nem biokaja) nem látszik rajtam.Anyukám világ életében molett alkat volt,a 4 kiló 30 deka súlyú öcsém kihordása után lett egy kis hasa.És mégis elvan így.Nem értem,hogy hogy jössz te ahhoz,hogy másokat elítélj az miatt,hogy mennyi a súlyuk?Ennyire azért ne unatkozz,inkább szedj hangyát.Ha te is továbbra is így kínzod magad,egy pár év múlva megnézheted,hogy mi lesz belőled.Egy szikkadt múmia.Majd akkor gondolj arra vissza,amit mi,kommentelők írtunk.

Tudod nem minden a külső,ha egyszer az illető két füle között az agya helyett légüres tér van.

2012. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/139 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Kérdezőnek - ha nem kamu kérdésről van szó, amit egyre inkább hiszek - szerintem édes mindegy, hogy hány kiló, ilyen hozzáállással kiállhatatlan ember lehet...
2012. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/139 anonim ***** válasza:
88%

Az en csaladomban mindenki dagi kiveve anyukamat es engem.Nincs. rajtunk semmi mu,de en hiunak mondanam magunkat. Nagyon odafigyelunk az etkezesre es a mozgasra.


En mint vekony no is azt mondom,hogy nem kell tovabb bizonygatnod,mindenki latja mennyire sotet vagy kerdezo.

2012. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/139 anonim ***** válasza:
82%
A kérdezõ feldobta ezt a témát, hogy pontokat szerezzen! Hiszen annyira lehet érezni, semmi anyai érzés nincs benne, helyesebben csak szórakozik!
2012. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/139 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem a kérdező tényleg öntelt és valószínűleg szórakoztatja a sok támadás amit kap a duciktól.


Viszont ami szerintem elgondolkodtató, hogyha a kövéreknek megmondják, hogy ne egyének annyit, akkor sokan azzal jönnek:

- én ezt örököltem,

- beteg vagyok,

- a levegőtől is hízok.


Elismerem, hogy vannak olyanok, akik tényleg betegség miatt kövérek, de messze nem olyan sokan, mint amennyien ezzel takaróznak.


Az meg még egy hülyeség, hogy nincs valakinek pénze drága kajára, hogy lefogyjon! Hiszen egyen kevesebbet mindenből.

2012. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!