Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
 121/139 anonim ***** válasza:
95%
Persze, fogyókúrázni így is lehet. De ha valaki csak ilyen kajákat engedhet meg magának, akkor neki állandó jelleggel fogyókúráznia kellene, mert sajnos ezek az ételek általában véve hízlalóak. Ha van egy normál súlyú ember, és mindig csak annyit eszik, hogy jóllakjon, akkor nagyon nem mindegy, hogy rostoncsirkét eszik zöldkörettel, meg túrót, joghurtot, gyümölcsöket, vagy kénytelen mindig krumplistésztát, sajtostésztát, rizst, fehérkenyeret enni, mert másra nem tud költeni. Értem én, hogy ezekből kevesebbet kellene enni, de ez akkor azt jelentené, hogy ő gyakorlatilag soha nem lakhat jól, pedig mondjuk nem is fogyókúrázni szeretne, csak egyszerűen NEM meghízni.
2012. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/139 anonim ***** válasza:
97%

Krumpli és rizsdiéta??? Nekem epekövem volt, 2 hónapig azt csináltam, mert mást nem ehettem!!! Lement 15 kg, igaz, de mellette annyira legyengült az immunrendszerem, hogy közölték velem, erősítsem föl, különben nem műtenek meg, mert ott maradok a műtőasztalon!!!

A tegnapi kajám és hozzáteszem, mindig ennyit eszem, 2 szelet melegszendvics (vékony és kis szelet kenyér, zsírszegény margarinnal), 1 fél tányér leves ebédre, kis krumpli, 1 kicsi csirkecomb, vacsi 1 fél tányér leves, másfél főtt virsli, fél szelet kenyérrel.

Szerintetek sok???

Mégsem vagyok vékony!

Ha ettől kevesebbet ennék, éhen halnék!!!

2012. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/139 anonim ***** válasza:
96%

Attol fugg, hogy ki mit ert koverseg alatt. :)

A parom is orvos, raadasul nagyon jo a szakteruleten.

Ketten olvastuk vegig a kommenteket, es hat jokat mosolygott a kerdezo nehany kommentjen.

2012. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/139 anonim ***** válasza:
96%

Egy összeugratós kamu-kérdéssel mekkora vihart kvart valami unatkozó kamaszfiú.:D


Catalina, hm. És a dohányzó embereken is kiakadsz annyira, mint a kövéreken?


Érdekes, hogy sok okos ismerősöm osztja a nála ducibb rokonait, barátait, hogy mennyire gusztustalan és egészségtelen az elhízás, miközben ők éktelen mennyiségű cigivel mérgezik magukat és a társaságukban lévő embereket. Ja de hát a cigi az "kúl" dolog...

2012. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/139 anonim ***** válasza:
94%

Catalina, ez nem így megy.

Persze, hogy ha az ember kevesebbet eszik, fogyni fog. De nem mindegy, hogy mit eszik. Ha két tányér paprikás krumpli helyett csak egyet eszik, nem jut előbbre.


Kiszámolod, hogy mennyi kalóriát kell ennie, mennyi fehérjét, szénhidrátot, rozst, ezeket elosztod egy napra.

Pont a húst kihagyni egy diétából nem a legszerencsésebb.

2012. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/139 anonim ***** válasza:
100%
2012. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/139 anonim ***** válasza:
96%
hát kérdező, nem tudom, mit mondjak, jó nagy barom vagy 30 éves létedre. Arra nem gondoltál, hogy esetleg a gének miatt? és ne mondd, hogy a pajzsmirigyesek és a hormonosok nem híznak, mert ha így lenne, akkor nem kellene orvoshoz menni vele. VAgy arra nem gondoltál, hogy esetleg valakinek nincs pénze, hogy egészségesebb kaját egyen mindig, vagy hogy ha főz a párjának, akkor plusz munka magának is elkészíteni a másféle ételt. Ne sérts meg olyanokat, akiket nem ismersz azzal, hogy zabál. Az én párom meg nem szereti az olyan nőket, akiknek a combjuk szúrja a seggüket, olyan vékonyak, de a mellük meg akkora, hogy jó, hogy nem buknak orra. És ami még szösszenetként hozzáfűzendő: inkább legyen egy nő picit molettebb, mint ilyen bunkó. Ne haragudj, nem a témán akadtam ki, hanem a stíluson.
2012. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/139 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a kérdést már látta moderátor így nem jelentheted...


kár!

2012. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/139 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy neked nem tetszenek a molettebb, vagy kövérebb emberek, de nekünk meg a te stílusod és hozzáállásod nem tetszik!
2012. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/139 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem hagyjuk a Kérdezőt!


Kapott már hideget-meleget. Komolyan én már csak szánom...


30 évesen, többgyermekes családanyaként csak ennyi ésszel van megáldva, szánalmas. Ó bocsánat azt elfelejtettem megemlíteni hogy "diplomás"

Ha vette a diplomát akkor nem kellene így vernie a mellét, ha pedig úgy ollózta össze akkor ez sem nagy dicsőség.

Mást nem nézek ki belőle, mivel úgy van ahogy írta egy kedves hozzászóló: az agya helyén egy légüres tér van.

2012. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!