Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
 111/139 anonim ***** válasza:
97%

Dehát egyeseknek miért fáj az, ha valaki kövér, ha neki nem fáj?

Egyet meg kell érteni, hogy nem vagyunk egy formák!

Van akit zavar még 2kg is, van akit nem zavar 20 kg.

Mindenki foglalkozzon már saját testével és egészségével.

Jelzem nem vagyok kövér, de nem itélkezem azok fölött,akik nem karcsúak!

A francia egyik adóján láttam mûsorokat,amelyek a ducikról szólt!

Kimondottan egy stylist segitett nekik levezetni ezt a komplexust, hogy kövérek! Megmutatta nekik, hogy kövéren is értékes emberek, ha jó öltözetet választanak!

Söt gyönyörû aktképeket is készitettek róluk meztelenül, egy kis kiegészitõvel eltakarva a testet.

2012. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/139 anonim ***** válasza:
91%

Buta primitív, írni nem tudó tehén vagy, aki csak fial sorra 100 kölköt. Majd rájössz, ha a hormonok 1x ellenszegülnek neked és az ostoba férjednek és együtt gurultok a lejtőn.:D Most még nagy a pofád, mert fogalmad sincs betegségekről, amik hízást okoznak.

Anyukám pajzsmirigy alul működéssel hízott 2 hét!!! alatt 20 kilót, nem zabálással. Napi 2 óra torna, 100 gramm ch, valamint 1200 kcal-os étrenddel, a glikémiás indexet figyelembe véve sikerült neki 1 év alatt leadni 18 kilót. Én eddig szerencsés voltam a 47-48 kilómmal, de mivel beteges a család (pajzsmirigy, pcos, hipofízis daganat, cukorbetegség, anyagcserezavar), ezért lehet, hogy nekem is lesz küzdelmem a hormonokkal, de nem leszek akkora tajparaszt, hogy arra fogjam minden embernél a hízást, hogy zabál és ezt még ki is írjam ide kérdésként milliónyi helyesírási hibával. Add vissza a cigány asszonynak a diplomát a piacon, ahol vetted, nem vagy méltó rá.

2012. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/139 anonim ***** válasza:
22%

Én azt nem hiszem el, hogy az összes kövér embernek valamilyen betegsége van!


A legtöbb sokat eszik. És azzal takaróznak, hogy betegek, csak ezzel meg az a gond, hogy amikor valaki tényleg betegség miatt kövér, nem fogják elhinni neki.


Ami a kérdezőt illeti, valószínűleg eléggé beképzelt, viszont ti is támadtátok szépen.


Hogy miért ír ki kérdést, miért nem főz a férjének, nektek ehhez mi közötök van???


Bárki, bármilyen kérdést kiírhat, nekem is van sok olyan ami nem tetszik, de nem vonom felelősségre.


Egyszer egy másik portálon én is írtam ki hasonló kérdést, na ott engem is betámadtak a kövérek, persze mindegyik "beteg" volt.


Aztán az egyik elszólta magát, hogy valamelyik nap is annyit evett, hogy fetrengett tőle...

2012. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/139 anonim ***** válasza:
87%
Szerintetek egy diplomás nõnek ez lenne a témája, hogy ilyen kérdést irna ki? Akkor már régen el vagyunk veszve!
2012. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/139 anonim ***** válasza:
83%
Catalina és te sajnálod tõlük, hogy esznek? Egészségükre!
2012. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/139 anonim ***** válasza:
61%
Jaj, dehogy sajnálom! Csak amikor azzal jönnek, hogy nem tudnak fogyni és már a 3. sütit tolja be, na az idegesítő.
2012. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/139 anonim ***** válasza:
:):)
2012. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/139 anonim ***** válasza:
96%

Catalina, azért ez nem így működik. Akinek kevés pénze van, az is éhes, épp úgy, mint bárki más. Csak éppen nézd meg, milyen árban vannak a húsok, a zöldségek, a gyümölcsök. Ami olcsó, az a tészta, krumpli, rizs.

Én simán eléldegélnék paradicsomon két hétig is, mert nagyon szeretem, azzal bármennyiszer jól is lakhatnék, és rögtön vékonyabb lennék, de hát ezt nem engedhetem meg magamnak. Viszont éheztetni nem fogom magam, az fix.

2012. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/139 anonim ***** válasza:
98%

Csakhogy ez olyan, mint a dohányzás. Sokan függenek tőle.

Én egyszer 84 kilóról lefogytam 66-ra (158 cm vagyok, tehát elég látványos lehetett). Néztem a mérleget, néztem a tükörbe, és semmit nem láttam. Nem láttam a különbséget. Hiába mondta Anyu, a tesóm, hiába dicsértek az ismerősök, annyira el voltam keseredve, hogy visszahíztam. Mert arra gondoltam, hogy ha ugyanúgy nézek ki 84 kilósan, mint 66 kilósan, akkor miért ne ehetnék? Így is, úgy is kövér vagyok, legalább boldog is legyek mellette.


Nekem pszichológus segített, de borzalmas volt. Olyan volt, mint a Kishercegben, mikor találkozik az iszákossal, csak itt ivás helyett evés volt.


Egyébként én beismerem bárkinek, hogy kövér vagyok, hisz ez az igazság. De tudod, miért kezdenek el sokan mentegetőzni? Mert elvárják tőlük. Az a tipikus nézés, hogy "Ugye tudod, hogy kövér vagy, és ugye teszel ellene valamit? Mert nem lehetsz boldog kövéren, ugye tisztában vagy vele?"

2012. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/139 anonim ***** válasza:
94%

22. 48!


Egyszerűen keveset kell belőlük enni, kevesebbet mint amikor nem fogyózik az ember!


Én is fogyókúráztam és nálam csak az működött, hogy keveset ettem és nem is költöttem drága kajákra.


Rizst is lehet enni, van olyan fogyókúra, ami rizsre épül és krumplidiéta is van.


Engem nem érdekel, ki hány kg, csak azt nem szeretem amikor panaszkodnak, hogy nem fogynak de kg szám veszik a csokit, chips-et, stb...

2012. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!