Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem azt, hogy a...

Hogyan kezeljem azt, hogy a férjem és az öcsém összefogtak ellenem?

Figyelt kérdés

Az öcsém 1 hónapja ideköltözött, mert ebbe a városba fog egyetemre járni és munkát is talált. Amióta itt van, nagyon megértik egymást a férjemmel. A legnagyobb baj, hogy kitalálták, hogy minden este legyen főtt étel, mert otthon is így volt nálunk és férjeméknél is, és hogy ez milyen jó volt. Nem értik meg, hogy én 8-9 órákat dolgozok, anyám sosem dolgozott anyósom meg óvónő, vagy 10re jár dolgozni vagy fél 2-kor végez. És nem, nem vagyok hajlandó minden este munka után nekiállni főzőcskézni ahelyett, hogy a gyerekeinkkel foglalkoznék, mert ők most kitalálták hogy nekik nem jó a tegnapi.


A férjemmel egyre többet vitatkozunk ezen.


Mit tudnék tenni?


2014. szept. 6. 16:00
 41/93 anonim ***** válasza:
83%

Megint olyanba köttök bele ti szupernõk, amihez semmi közötök és mèg a kérdést sem közelìti meg.

Csodàlkoztok ,hogy egyedülàllò anyaként haltok majd meg....

2014. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
1%
Nekem szantad, utolso? Kar bunkozni. Szimpla erdeklodes volt, hogy mi az, amit ket oran keresztul kell fozni.
2014. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
76%
Elég hosszú a lista, hogy mit kell órákon át főzni, arról nem is beszélve, ha az ember levest csinál és mellé húst süt vagy valami hasonló.
2014. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
1%
Vacsorara levest es melle valamit? Ebedre, nem? Vacsorara minek? Amugy tenyleg erdekelne, mi keszul orakig.
2014. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
92%

Ne foglalkozz velük kérdező. Itt csak olyan szupernők vannak akik 10 órát ledolgoznak, utána főznek, végigtakarítják a lakás, edzenek, szépítkeznek hiszen kívánatosnak kell maradni, majd tanulnak a gyerekkel, után játszanak és persze a nap végén készen állnak többórás szexcsatára. És mindezt egy nap alatt.

A problémádra egyszerű a megoldás. A férjeddel megbeszéled, hogy te ezt nem szeretnéd, az öcséddel meg közölöd, hogy ha már befogadtátok húzza be fülét, farkát vagy menjen saját albérletbe.

2014. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem is két óra, de vannak időigényes ételek, ebbe kár volt belekötnöd, szupermami!

Esetleg te, írd már le nekünk, egyszerű halandóknak, hogy mivel mennyi időt foglalkozol, szívesen tanulnánk tőled, Mester!

Gondolom, nálad mindig minden tipp-topp, ruhák kimosva, vasalva, a szennyestartó üres, sosincs csetres edény a mosogatóban, se porcica a kanapé alatt, neked nem szőrös a lábad, nem karikás a szemed, és mindig angyali mosollyal állsz egy húzós nap után a tűzhely mellé, és sose kívántad a pokolba a mindennapi robotot.

Egy átlagos munkaidővel és utazással számolva is jó, ha az ember 4-5 óra felé beesik a gyerekért, haza kell menni, esetleg boltba beugrani, ezek után én is inkább leülnék a gyerekeim mellé tanulni vagy társasozni, játszani vagy csak dumálni, minthogy két felnőtt embernek ugráljak, mert nem felel meg neki az egyszerű vagy másnapi kaja.

Kérdező, én továbbra sem főznék, maradnék a jól megszokott rendnél és ha felhozza a témát a férj, szó nélkül megmutatnám, merre van a konyha. Öcsikét meg jól hátsón billenteném, az én házamban ne rendezkedjen senki!

2014. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hagyhatod ezt? Én már rég kidobtam volna öcsikét a francba, a házasságon meg elgondolkoznék, hogy mennyire alapszik szereteten, ha a férjedet nem érdekli, hogy mennyit dolgozol és még munka után is ugráltatni akar. Meg mi az, hogy összefog? Mennyire a társad ő? Nem értem, miért hagyod, hogy semmibe vegyenek.
2014. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
100%

Én gyűlölök főzni.


Kedves 30-as! Szerinted akkor érett meg egy nő a házasságra és családra, ha szeret főzni?

Akkor én éretlenül mentem férjhez :) Mégis együtt vagyunk 17 éve.

2014. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
100%
Ha pörköltet, főzeléket, levest, akármit főzök, fél óra a hozzávalók pucolása-felvágása, stb. Utána felkészíteni, fő mondjuk egy órát, közben figyelgetni, pakolás, mosogatás, stb, jó ha belefér 2 órába.
2014. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül írtam hogy a tésztafőzést vagy rántottasütést nem tartom főzésnek, de azok nem is olyan tartalmas ételek. Illetve a tésztához lehet tartalmasat adni de akkor azt meg kell főzni külön, pl pörkölt, milánói, és lefagyasztani.
2014. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!