Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szül huszonévesen az...

Miért szül huszonévesen az akinek alig van vmije?

Figyelt kérdés
Kiakadok, mikor látom, h vki huszonéves fejjel szül, de se lakás, alig pár év munkaviszony, aztán megy a nyavalgyás, h nincs pénz, hibás az állam, az anyós akit emiatt el kell viselni pl mert csak ott tudnak lakni, kivéve ő..Miért van ez?Nem szeret dolgozni, tanulni?Én 31 évesen szültem.Estig munka, mellette levelezős tanulmányok.Nem volt a szüleimtől pénzem.Most megvan mindenem.De felhúz, h a gazdaság is azért olyan amilyen mert ezek veszik fel a hiteleket, a segélyeket, én meg érdekes gürizéssel megtudtam oldani az életem.Ja és az ilyen nem egy gyereket szül, hanem sorba többet..
2010. febr. 6. 21:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/137 anonim ***** válasza:
25%

minek dugsz ha nem vállalod a következményeit?!már ne haragudj!

MINDÍG benne van a szexben a baba esélye hacsak 0,01 %-ban is...!!!

Utána meg csodálkoznak az ilyen nők hogy nem jön össze a baba...!!!!

2010. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/137 anonim ***** válasza:
42%

Egyetértek Veled kérdező. A családunkban is ez van, sógornőmék 24évesen gyereket vállaltak, 2,5éves a kicsi, albérletben laknak, most valószínűleg mennijük kell onnan, a férjnek nincs munkája, épphogy megélnek, és panaszkodnak,h jajj,de nehéz nekik mert ott a gyerek. Ugyanez párom unokatesójáéknál 22évesen szülte, mostmeg folyton megy a sírás,h jajj nincs pénz....

25vagyok, és énis melózok,tanulok,h legyen pénzem, lakásom, és majd utána szülök:)

2010. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/137 anonim ***** válasza:
80%
22 évesen szültem, kicsit korábban jött a baba, fősulira jártam, majd abba is kellett hagynom, de nem bántam meg! Albiban laktunk, de ő már saját lakásba született, ami persze hiteles volt. Azóta a második brutálisan szép otthonunkat építjük, pedig üres zsebekkel vállatuk a gyereket, és nem segélyekből neveltük fel. És még most is jócskán fiatalabb vagyok nálad. Persze ismerem a te általad leírt típust is, de az áétalánosítással nem értek egyet! Gyerek mellett is meg lehet termeteni a feltételeket. Persze így nehezebb.
2010. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/137 anonim ***** válasza:
75%

Az más mikor huszonévesen szül valaki,de nem nyavajog..a kérdező a "nyavjgo" kategóriára gondolt sztem.a igy van akkor megértem.=>szül,aztán majdleszvalami,addig is segélypasi,anyósék eltartanak....akik ilyenek a környezetemben,én se értem meg őket.



Én 26 évesen szültem,volt lakásom(igaz hitelböl)de volt többéves munkavszonyom,a munkahelyemre visszavesznek majd.tehát nem a munkanélkülire kapom a gyedet,haem az elég jo fizetésem után(igy is akartam hogy a gyed azért amennyire lehet jó legyen)


Nem dúsgazdagon,de megélünk.

2010. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/137 anonim ***** válasza:
88%

Régen hasonlóként gondolkoztam, mint te. Annyi különbséggel, hogy nem törődtem másokkal, csak meg voltam róla győződve, hogy én teszem helyesen, hogy várok. Az első baba 30 éves koromban jött, a második 34-ben. Az anyagi helyzetünk azóta rosszabb lett, de azért még megélünk.

Mostanában viszont, így 35 évesen sokszor gondolok rá, főleg depisebb perceimben, hogy jobb lett volna előbb szülni 3-4 évvel....

2010. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/137 anonim ***** válasza:
72%
Hú de elvan szálva magától a kedves kérdező!Azért nem kell általánositani,örülj hogy neked ilyen heppy az élet.Szerintem nagyon "egyedi eset "vagy .Mert a nagy átlag lehet még 40 évesen sem tudna babát vállalni ha addig várna mig mindene meglesz.Ne itélj el senkit,mert nem tudhatod neked mit tartogat még a sors!Jó babázást!
2010. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/137 anonim ***** válasza:
72%

(a 22 évesen szült anyuka vagyok fentebb írtam már )Persze azt ne felejtsd el, hogy 30 fölött sokkal több a terhességekkel a probléma. És sok egyéb dolog szól amellett, hogy 30 éves korukig bezárólag szüljenek a nők. Remélem addigra öszzejön a második nálunk.


A hitel, nem hitel témát meg felesleges feszegetni, mert egy ugyanakkora, ugyanolyan felszereltségű lakás keleti országrészen 4 millió, nyugati országrészen meg 14 millió. A keresetek között viszont nincs ekkora különbség. Sajnos.

2010. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/137 anonim ***** válasza:
40%

jaj annyira tudtam h itt is lepontoznak a sárga földig, mert 24 évesen elvetetnék egy gyereket....:S

tudjátok mit? elvetetném gondolkodás nélkül. egészen addig, amíg ÉN úgy nem látom, h MOST kell a gyerek. és ha már van gyerekem, de becsúszik még egy, azt is elvetetném.

na mostis le lehet pontozni.

amúgy meg a kérdezővel értek egyet. semmiről nem marad le az, aki 30 éven túl szül gyereket. sőt!

2010. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/137 anonim ***** válasza:
85%

21:12 vagyok.miért is ne hasonlitsam magam a magyar nökhöz?én sem évek óta élek kint,csak fél éve.otthon nem volt jo fizetése a férjemnek,de akkor sem jártam kuncsorogni meg segélyt kéregetni,hogy valaki etesse meg a gyereket.

és én is támogatom a többiek válaszát,hogy egy gyerek mellett is lehet házat épiteni,és nem csak az szülhet aki milliomos..az is akarhat és szerethet gyereket,akinek nincs saját háza..

(Zsoka)

2010. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/137 anonim ***** válasza:
83%
Sok ember számára felháborító ez a kérdés.Nekem is.20évesen szülten.Nem terveztük de örültünk neki.Van egy szerető anyukája szerető apukája,boldog a baba.Nem járkáltunk sehva segélyért a párom dolgozik.Most költözünk saját házba.A mai helyzetben szerintem kár arra várni hogy minden meglegyen aztán pici mert olyan nincs hogy minden megvan.És mi az hogy : "az ilyen nem egy gyereket szül" ne általánosíts már!!!!Nem kell lenézőnek lenni azzal aki gyermeket vállal fiatalon.Örülj inkább magadnak.Ennyi.
2010. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!