Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szül huszonévesen az...

Miért szül huszonévesen az akinek alig van vmije?

Figyelt kérdés
Kiakadok, mikor látom, h vki huszonéves fejjel szül, de se lakás, alig pár év munkaviszony, aztán megy a nyavalgyás, h nincs pénz, hibás az állam, az anyós akit emiatt el kell viselni pl mert csak ott tudnak lakni, kivéve ő..Miért van ez?Nem szeret dolgozni, tanulni?Én 31 évesen szültem.Estig munka, mellette levelezős tanulmányok.Nem volt a szüleimtől pénzem.Most megvan mindenem.De felhúz, h a gazdaság is azért olyan amilyen mert ezek veszik fel a hiteleket, a segélyeket, én meg érdekes gürizéssel megtudtam oldani az életem.Ja és az ilyen nem egy gyereket szül, hanem sorba többet..
2010. febr. 6. 21:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/137 anonim ***** válasza:
39%
Nyugi,engem is lepontoztak:) De akkoris ez a véleményem, főleg h 2példát is láttam a közelemben. Marhajó,h ffiatalon szültek, mostmeg a gyerek örülhet ha kaját kap. Csokit szegénykém már ne is kérjen, meg sír h rudit szeretne...Pfff, akkor inkább sose szüljek, minthogy ilyen körülményekbe, pedig nagyon szeretnék MAJD gyereket.
2010. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/137 anonim ***** válasza:
53%

minden tiszteletem zsóka-é!


mi is gondolkoztunk mint a kérdező!már együtt éltünk anyuéknál 2 éve (persze mind ketten dolgoztunk)mikor teherbe esett a párom,sokáig gondolkodtunk mi tévők legyünk hisz jóformán fiatalon semmink nem volt.megtartottuk!!

és hálát adok az istennek hogy így döntöttünk!akkor én 26 a párom pedig 21 volt.

ezután magam lettem csak kereső!DE inponált a család és a ház vásárlás,ami össze is jött.

most 35 leszek párom 29.két kislányunk van dorina és dettike.párom és én is dolgozom és meg van mindenünk (ház,autó,stb.)a legszebb dolog a világon a család.


30-40 évesen szülni??? nem tudom!!gondolj a nagyszülőkre sőt öreg ember lennék mire a gyerekem 18 lenne!mindenki maga tudja mi nem bántuk meg SŐT http://www.youtube.com/watch?v=PDOV3BVnG3

2010. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/137 anonim ***** válasza:
46%

21:34-es!

Ne szexelj!!!(akkor nem kell gyilkolnod.)

Jesszusom hogy léteznek ilyen nők és ráadásul olyan férfiak akik le is fekszenek az ilyennel!!!!!!!!

Felelősség?!?!

2010. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/137 anonim ***** válasza:
45%

egyetértek a utolsóval, én is gondolkodás nélkül elvetetném bár kétlem, hogy gyógyszer mellett olyan könnyen becsúszik a baba.

fősuli mellett, lakás és munka nélkül eszembe sem jutna megtartani

2010. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/137 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj kérdező, de irritáló, bicskanyitogató a stílusod, és még csak igazad sincs. Attól, h valaki csak egy albérletben él és nem fényűzően, miért ne szülhetne gyereket? Irigy vagy talán, h neked acsak 31 évesen jött össze? Mielőtt mást hinnél, 26 vagyok és még nincs gyerekem, nem az vagyok, akit szidsz a kérdésedben.
2010. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/137 anonim ***** válasza:
43%
éppen ezért ne hasonlítgasd magad. mert ti elmentetek innen, mert a férjed fizetése nem volt jó. aki itt maradt, és így éli le az egész életét, h a fizetésével kitörölheti a seggét, annak kicsit nehezebb ügy a gyerekvállalás.
2010. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/137 anonim ***** válasza:
71%
21-16-os vagyok. Ezt hívon én már irigységnek. És baromira egyetértek a 21-34-essel. Pont ezért megy fel bennem is a pumpa! Azért mert TI azt gondoljátok, hogy helyes, és 30 év felett KELL gyereket szülni, attól még nem biztos, hogy ez a jó felfogás! Mert nem akartál, nem tudtál 30 alatt szülni, baromira nem kell minket, akik akartunk és tudtunk gyerket vállani, lenézni! És bár lódíthatnék, de minden igaz. Tényleg nincs hitelünk, de van megtakarításunk, és ugyan egy 70 nm-es panelba élünk, de ha minden igaz már csak 2 évig, és HITELMENTESEN Bp.-en tudunk majd házat venni!
2010. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/137 anonim ***** válasza:
69%
Jó kérdés...ettől már csak az jobb,h miért szülnek tizenévesen?:D
2010. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/137 anonim ***** válasza:
63%
21:34-es. Nem csodálom, hogy lepontoznak. Jobb is hogy nem szaporodsz! Bár ha hobbinak tekinted az abortuszt, valószínűleg esélyed sem lesz arra, hogy kihordj egy gyereket. 24 évesen meg lehetne annyi eszed, hogy normálisan védekezel. Nekem volt már abortuszom -missed ab.-,tehát nem önszántamból, és hogy őszinte legyek, hónapokig durva rossz volt az élet!
2010. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/137 anonim ***** válasza:
75%

21 18-NAK

akkor dolgozhatsz 20-évig mire házad lesz meg szülhetsz 40-évesen

2010. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!