Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kötelessége-e a férjnek a...

Kötelessége-e a férjnek a feleségét eltartani, ha pld. Gyesen van, vagy Gyes után még sokéig nem talál munkát? Milyen költségeket kell kifizetnie: rezsi, kaja vagy egyéb is mint mobilteló havidíj, net, benzin, hitelrészlet, fodrász stb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 23:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/113 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan nem értek egyes kérdezőket. "Akkor sem gyesen van" - ezt te miből szűrted le? Mivel a kérdező úgy tette fel a kérdést, hogy "GYESEN VAN vagy (és ez aláhúzandó) gyes után nem talál munkát" Tehát nincs konkretizálva a helyzet, magyarán így nem jelentheted ki teljes bizonyossággal, hogy mi van, kivéve, ha nem te vagy a kérdező vagy a másik fél.
2010. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/113 anonim ***** válasza:
72%
Na igen a kérdező nem írta, hogy nő vagy férfi. Csak ilyenkor nagyon felpattannak a ráérős nők, hogy mi az hogy a saját nemüket merik szidni, ha megnézed a válás témakört, ott is rendszeresen a férfiakat csesztetik, sokszor teljesen alaptalanul. Az eszükbe sem jutott, hogy a kérdés elméleti vagy hogy nő tette fel, biztos a férfi nem akarja eltartani.
2010. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/113 anonim ***** válasza:
100%
Íííí ezer bocs, én a van szót nem láttam meg, én olvastam félre.
2010. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/113 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár kifúrja az oldalam a kíváncsiság viszont, szóval kérdező elárulhatnád, hogy mi célból készült a kérdés.
2010. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/113 anonim ***** válasza:
19%

Miért kellene eltartani egy gyesen vagy gyeden élő nőt? Nem értem miért nem tudnak elmenni dolgozni szülés után mondjuk 6-hét szabadság után,otthon döglenek és azt hiszik a gyerek nevelés munka,szégyen gyesből élni. Én bejárónőt fizetnék.

18/L

2010. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/113 anonim ***** válasza:
55%
Na ezért milyen osztást fogsz te kapni itt az ősanyáktól :D
2010. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/113 anonim ***** válasza:
54%

"Csak ilyenkor nagyon felpattannak a ráérős nők, hogy mi az hogy a saját nemüket merik szidni, ha megnézed a válás témakört, ott is rendszeresen a férfiakat csesztetik, sokszor teljesen alaptalan"


Én már ide nagyon ritkán írok választ.

Tele van ez a topik frusztrált nőkkel, akik minden választ lehurrognak és lepontoznak amiben nem az van hogy minde nő tökéletes a pasik meg mind szemetek. Ezen élik ki magukat.

2010. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/113 anonim ***** válasza:
66%
Igazad van tényleg ezt csinálják. És akkor közben ők azok, akik miatt lenézik a nőket. Én is nő vagyok és undorodom ezektől a női felfogásoktól és szemléletektől amikkel itt találkozom. 1 napot késett az egyiknek a gyerektartás és rohant a bíróságra, a másik nem akarta, hogy az apja lássa a gyereket, csak ha vele marad az apa, áhh tragédia. Tönkreteszik a két hetes láthatásokkal a gyereküket is meg a volt férjüket is, de a gyereküket jobban, mégis csak gyerekek :( Azt hiszik attól hogy ezt ők külső szemmel nem látják az a gyerek tökéletesen elvan egy szülővel. Áhhh, jogos, amikor a nőket szidják :(
2010. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/113 anonim ***** válasza:
70%

"Igazad van tényleg ezt csinálják. És akkor közben ők azok, akik miatt lenézik a nőket. Én is nő vagyok és undorodom ezektől a női felfogásoktól és szemléletektől amikkel itt találkozom"


Mert te még normális nő vagy. Általában ezek azok akiknek nincs is rendes kapcsolatuk (már ha van egyáltalán), és persze mindig a pasik hibája, hogy ők mindig egyedül vannak.


Tudom hogy ez off de nézt meg ennél a kérdésnél a kérdező válaszait: (meg egy két másikat)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


már le se merem írni a véleményem, de ez a nő nagyon megkeseredett és férfiellenes, vagy csak azért látom ezt mert pasi vagyik?

2010. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/113 anonim ***** válasza:
94%

kedves 18éves lány!TE soha ne szülj,mert ezek szerint te már párnaposan lepasszolnád a dadának!!és egy hülye vagy,ha azt hiszed az egész napunk a döglésröl szól...

Ezek szerint a te anyukád is egész nap döglött amikor te kicsi voltál?6hetesen már bölcsibe vittek?

én azt nem értem,h egyálltalán miért kell szidni a nöi ill. a férfi nemet!néhány dolog nem nemtöl függ,hanem egyéntöl

2010. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!