Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm megsértődött mert...

Sógornőm megsértődött mert azt mondtam neki, hogy nem képes gyereket csinálni. Ki a hibás most?

Figyelt kérdés
Leszolta a gyerekem mert az hát bántotta a bátyám kutyáját (játszott vele) és hát megrugta a fiam. Erre fel Sógornőm rá kiáltott a fiamra,hogy fejeze be és én ezen úgy felhuztam magam,hogy le orditottam a fejét,és mivel ő azt mondta,hogy hát ő csak azért emelte fel a hangját a fiamra mert hirtelen meg ijedt ahogy látta mit tesz a fiam a kutyával,és hogy az én dolgom lenne,hogy megtanitsam a fiamnak hogy az állatokat nem bántjuk. Én ugy begurultam erre,hogy azt mondtam neki hogy fogja csak be a száját mert még gyereket se képes csinálni( évek óta próbálkoznak a bátyám-al) erre fel úgy megsértődött,hogy nem is beszél velem és a bátyám-at teljesen ellenem forditotta olyan szinten,hogy még nem is köszönnek nekem. Én csak a gyerekemet védtem mert nem tűrőm hogy bárki is fel emelje a hangját a gyerekemre. Most ki a hibás?
2016. szept. 30. 18:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/136 anonim ***** válasza:
99%
Oké, te tudsz gyereket csinálni, de minek, ha nevelni már nem vagy képes?
2016. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/136 anonim ***** válasza:
99%
Egyetértek előzőekkel. Előbb felnevelné a kölködet értelmes emberré, mint te.
2016. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/136 anonim ***** válasza:
99%

Ah. Szóval te a termékenységed piedesztáljáról majd jól megmondod, hogy a tüncimünci bébi akkor rugdos állatokat, amikor akar, ő pedig, a meddő semmit se tud...

Eleve neki volt igaza, de amit mondtál, na azt nevezik övön aluli ütésnek és rendes ember ilyen általában igen fájó dolgokkal nem dobálózik, a meddőségről amúgysem tehet szegény (persze lehet, hogy nem meddő, csak később jön össze vagy a bátyád meddő). Köze nem volt a szituhoz és különben is, ilyet nem csinálunk. Aljas kiszólás, érved nincs, hát bántasz mást, olyannal, amiről nem is tehet...

2016. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/136 anonim ***** válasza:
97%
és emberek ezek a mai szülők és gyermekeik, úton útfélen ilyenekkel találkozom akik fönn hordják az orrukat, hogy ő milyen nagy szám mert szült, na ja csak nevelni az már fárasztó munka így ez nem is megy nekik, de ha valaki erre rávilágít akkor előjön belőlük az anyatigris
2016. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/136 anonim ***** válasza:
99%

Nyilván te vagy a hibás.


Amúgy szerintem egy trollal van dolgunk, bár sajnos volt szerencsém ilyen értelmes szülőkhöz, de bízzunk a legjobbakban.

2016. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/136 anonim ***** válasza:
99%

9-es vagyok.


Annyira ostoba és buta vagy, hogy még azt sem fogod fel, hogy te vagy a hibás.

2016. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/136 A kérdező kommentje:
A kutya nem a Sógornőmé,hanem a bátyám é,a Sógornőmnek semmi köze nincs hozzá. A bátyám vette azt a kutyát és nem ő. Amugy meg az már csak szerintem duma nála,hogy ijedtében kiabált a fiamra,hiszem be hallottam a házba
2016. szept. 30. 19:00
 18/136 anonim ***** válasza:
97%

Nap mint nap találkozom ezzel, hogy egyesek azt hiszik, ők magasabb szinten vannak, mert már szültek...


az égvilágon semmivel sem vagy különb, az nem teljesítmény, hogy széttetted a lábad anno.


Amit műveltél, és hogy ezt nagy mellénnyel előadod, várva a válaszadók támogatását, semmi mást nem jelez, csak az intelligencia hiányát.

2016. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/136 anonim ***** válasza:
99%
Na jó, gondolom ez kamu. De annak elég jó, mert sajnos ismerek ilyen sötét embereket, szóval akár még igaz is lehet.
2016. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/136 anonim ***** válasza:
99%
Tökmindegy kié a kutya. Ne rugdossa a kölyök, mert még jól megharapja, aztán leshetsz. Akkor is mindenki hibás lesz, csak az nem, aki nem nevelte meg.
2016. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!