Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van annyi egyedülálló...

Miért van annyi egyedülálló fiatal anya manapság?

Figyelt kérdés
A nővérem óvónő, és meséli, hogy a gyerekek közel felének az apja nem él együtt a gyerekkel, és ez a tendencia évről évre növekszik. Néha van mostohaapa, de jellemzően a nő egyedül, vagy az anyai nagymamával együtt neveli a gyereket. Miért jó ez? Bár én nem vagyok nő, de szerintem elég macerás lehet mindent egyedül csinálni. Nincs kire bízni a gyereket, pedig egy felnőtt nőnek van ám sok teendője mikor gyesen van. Nem lehet mindent plusz munkát a nagyszülők nyakába varrni.

2019. dec. 8. 22:55
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/141 anonim ***** válasza:
98%

Szerinted te vagy az első ember, aki így látja magát? Nem. De csak azért, mert valamit el tudsz képzelni, meg nagyon akarsz, nem lesz valóság.


Van egy rossz hírem, egyáltalán nem vagy racionális.

2019. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/141 A kérdező kommentje:
71-es, eddig minden megvalósult amit így előre kikalkuláltam. Vagy az A, vagy a B, vagy a Q verzió. Bizonyíték erre a házam, és az életkörülményeim. Amíg ez a tendencia nem dől meg, addig had legyen ez irányú önbizalmam.
2019. dec. 9. 14:47
 73/141 anonim ***** válasza:
100%

Sosem létezett olyan kapcsolat, ami hosszú távon ment tönkre?

Tényleg ezt akarjátok beadni?

2019. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/141 A kérdező kommentje:
73-as, a legelején le kell ülni, és közös erővel sorra venni minden lehetséges dolgot, ami a kapcsolatba létrejöhet. Megbeszélni, mi lesz akkor, ha kiszeretünk egymásból: ez, ez meg ez. Mi lesz, ha megunjuk egymást? Mi lesz ha te beleszeretsz másba, és megcsalsz, mi lesz ha én megcsallak, mi lesz ha egyikünk lebénul, vagy a másikunk megvakul, hogyan kezeljük majd ezeket a helyzeteket? Mi lesz ha a gyerek fogyatékkal születik, vagy ha más tragédiák lesznek, ha az após megőrül, ha az anyós meghal, hogy fogja túlélni a kapcsolat a legrosszabb végkimeneteleket, stb, stb, stb. És ha normálisan átbeszélünk minden apró lehetőséget, és mindketten úgy határozunk hogy bármi legyen, kitartunk a másik mellett, akkor rendben működhet a kapcsolat. És ezt addig kell még megbeszélni, amíg vagy nincs még, vagy nincs már szerelem, ami esetleg elvakítana, és ezáltal hiteltelen ígéreteket eregetne. De a legtöbb ember egyszerűen menekül a negatív gondolatok elöl ilyen idióta ezoterikus szöveggel, hogy "bevonzod".
2019. dec. 9. 15:06
 75/141 anonim ***** válasza:
97%

"Minek nevezzem azt, amikor egy nő fanyalog arra hogy valakinek egy igénye merészel lenni, miközben neki még sokkal de sokkal nagyobb igényei vannak?"


De fogd már fel azt, hogy a te igényeid nem normálisak.

Igény lehet az hogy szőke kék szemű legyen a barátnőd, mert neked az tetszik, vagy legyen iskolázott stb.....de kvázi algoritmussal megoldani egy egész életet, hát miféle EQ nuku ember csinál már ilyet? Neked bilibe lóg a kezed, vagy szimplán valami nárcisztikus személyiségzavarban szenvedsz. Neked a nő holmi eszköz egy projekthez, amit te párkapcsolatnak becézel azt csókolom, irtó ellenszenves személyiséged van. Nem mi tehetünk arról ha te nem fogod fel mi a különbség az ember meg a gépek között. Sok dolog van az életben amit jó megtervezni alaposan és jó előre, meg projektként tekinteni rá, na most a házasság ahol érzelmek is szerepelnek ott pont nem, legalábbis nem ennyire ahogy te tennél.

Adj fel hirdetést üzleti rovatba hogy keresed a partnered családprojekthez meg lakótársnak.

2019. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/141 A kérdező kommentje:
75-ös, én így gondolkodom. Ha van nő e földön, aki ugyan így gondolkodik, akkor egy mindkét oldalról stabil család létre jöhet. Én tudom magamról, hogy kitartanék. Csak a női alteregómat kéne megtalálnom. Ha ilyen nincs, akkor jön az egyedül megöregedős B terv. Az is sok érdekességet és kalandot tartogathat, mert minden pénzemet csak saját magamra, a saját szórakozásomra költhetem. Minden csak hozzáállás kérdése.
2019. dec. 9. 15:12
 77/141 anonim ***** válasza:
93%

Soha nem hibáztam még az életemben, mert mindig mindent pontosan megterveztem.


ezért játszol 30 évesesn magaddal :D

2019. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/141 anonim ***** válasza:
98%

Nekem mindegy, tőlem olyan párt keresel amilyet akarsz, itt a fő baj magával a kérdéseddel van, hogy próbálsz itt felelősségre vonni más embereket, hogy mi az, hogy nem matematikai egyenletnek nézik a saját házasságukat, milyen dolog ez.

Élj ahogy akarsz, más életéből meg mássz ki. Amúgy jellemző hogy az ilyen "rohadt elégedett vagyok magammal meg az elveimmel" megmondóemberek ugatnak bele mindig mások életébe, pedig ők aztán olyan húúú de jól elvannak, mégis másokkal vannak elfoglalva. Akkor élj így, mást meg hagyjál békén. Bár gyanítom annyira nem faxa minden, ha van időd energiád a szomszéd Julcsi életén lamentálni, ahelyett hogy a sajátod menedzselnéd.

2019. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/141 A kérdező kommentje:
Kétféle életút van számomra: Létrehozni egy új életet, és felnevelni becsülettel, avagy a saját életemet leélni, 100%-ban magamra koncentrálva, megismerni a belső énem legapróbb részleteit is. Mindkét végkimenetel a maga módján egy nemes cél. Úgyhogy az egyedüllétemet nem fogom könnyelműen feláldozni a bizonytalanság oltárán. Vakon próbálkozni, tesztelgetni meg nem fogok. Nem akarok tönkretenni egy családot, és azt se akarom hogy engem tönkretegyenek.
2019. dec. 9. 15:17
 80/141 anonim ***** válasza:
88%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😴😴😴😴😴😴🤣🤣😴
2019. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!