Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mik a normális igényei egy 17...

Mik a normális igényei egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Lányommal semmi gond nem volt míg össze nem jött a barátjával. Addig elég volt havi 5e Ft zsebpénz (minden mást fizettem ruhák teló bérlet kaja természetesen). Nem szenvedett hiányt semmiben.

Azóta elszálltak az igényei: hajfesték, spec hajbalzsam, testradir, mindenfele arctisztito persze nem alapkategóriás...a sminkről nem is beszélek; neccharisnya, csipkes fehernemű...csak hogy soroljam. Ha azt mondom kicsit vissza kéne fognia magát megsértődik es kijelenti hogy nem tehet arról hogy neki van ilyen igénye nekem meg nincs. (Nem igénytelen vagyok mielőtt vki ezzel jönne, de én 45 vagyok ő meg 17).

Jogosan tart igényt ezekre vagy azt zsebpenzből kéne fizetnie? Hozzáteszem van keresete kb 25-30e Ft havonta, zsebpenzt nem kap most mert bevállalt egy tanfolyamot ami 70e Ft havonta; es persze fizetem mindenet. Alberletben is lakunk, 2öt nevelem egyedül, nem létminimumon ugyan de ez sok. Sajnos nem tudja elfogadni, mondvan mindenki megkap mindent (oszttársak).


2021. febr. 19. 10:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 anonim ***** válasza:
21%
Már másfél éve qrválkodik? :) Külföldi egyetemre felkészítő suli? Te meg itt sírsz? Túlságosan ki van nyalva a segge.
2021. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/117 anonim ***** válasza:
90%
49: és hogyan fogod finanszírozni a külföldi egyetemét majdan, ha már most nehézségeid vannak...?
2021. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/117 anonim ***** válasza:
88%
Van pár ellentmondás a kérdező részéről az biztos.
2021. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/117 anonim ***** válasza:
16%
Normális igényei... Hát minden nap "csinálja meg" a fiatalúr.
2021. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/117 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha a előkészítőre van pénz, akkor nonszensznek tartom a kérdést.

Hacsak nem a gazdag apuka fizeti a lányodnak az iskolát, te pedig a többi mellékest nem bírod el anyagilag.

2021. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 A kérdező kommentje:
A legelején tudta, hogy nem fogom tudni finanszirozni a külföldi sulit ha úgy alakul!! Azt mondta megoldja, dolgozik mellette. Tisztában vagyok vele hogy naiv es ez lehetetlen.
2021. febr. 19. 13:36
 57/117 A kérdező kommentje:
Gazdag apuka?? 3 évig pereskedtem hogy kapjunk 30e Ft gyt-t. De köszi.
2021. febr. 19. 13:37
 58/117 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor most azt írod, hogy egy olyan előkészítőt fizetsz a lányodnak, amire tudod hogy úgysem jut ki?

Hát ez a sztori egyre furabb.

2021. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/117 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez így konkrétan nettó idiotizmus, kérdező. Olyan tanfolyamot fizetni, aminek nincs értelme.... Ennyi erővel az ablakon is lehetne kiszórni a pénzt.

Mit old meg a draga gyermek? Kulfoldi egyetemi díjat, egyéb egyetemi költségéket, szállást, egészségbiztosítást, napi élelmiszert ottani munkával ? Mit akar dolgozni? Na és a munka mellett mikor járna egyetemre?

2021. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/117 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudjál érte, de én mint anya furcsának találom azt a kijelentésedet, hogy számodra elfogadhatatlan az, hogy drágább dolgokat kér,mint amit te használsz.En inkább turkáló ruhában jártam és nem nyaraltam,csak meg tudjam venni a gyerekeimnek,amire vágytak.Viszont nem cigiztek és nem alkoholizáltak.Benned is van hiba alaposan.
2021. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!