Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem fogadja el, hogy...

Apám nem fogadja el, hogy felnőttem?!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 10 hónapja van barátom. Apám szerint nekem a tanulással kell foglalkoznom, nem a pasizással és nem a barátnőimmel. Barátommal se enged sehova, nem engedi hogy átmenjek hozzá, mindent tilt. Pedig 3-as tanuló vagyok. Most is úgy volt hogy szombaton (holnap) elmegyek barátnőkkel városba csavarogni de most oda se akar elengedni. Már kezd elegem lenni, felnőttem, miért viselkedik úgy mintha még csak 11 éves lennék?!
2021. ápr. 16. 10:41
 21/93 anonim ***** válasza:
87%
#16 Én még 16 vagyok, mégse folyamatosan otthon ülök és ráadásul kitűnő vagyok. Magyarország egyik legnehezebb gimijébe járok (igen gimi, mert nem kell szakma, utána úgy is megyek egyetemre). Az egy dolog, hogy a járvány alatt nem mozdulok ki annyit, de így is többször találkoztam a barátaimmal, rendes suliidőben pedig naponta maradtunk bent a városban. Csak egy kis szorgalom kellene és könnyen össze lehetne hozni a jobb jegyeket, és nem kell hozzá éjjel-nappal tanulni :D
2021. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
86%
21 vagyok, ja és az akkori 15 éves barátnőm "értelmiségi" anyja nem nagyon engedte el sehova a lányt. Belőle lett egy diplomás óvónéni.
2021. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
81%
(Bocs 20 -as hsz vagyok, nem 21-es)
2021. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
57%
Huha es ha 3-as akkor mi van?? Nem kell mindenkinek orvosnak mennie🤦‍♀️
2021. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
82%
#24 nyilván. ezért a válasz attól függ, hogy a kérdezőnek mik a tervei a jövőre nézve
2021. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonymousreview60 ***** válasza:
80%
Én sem engedném a kölkömet csavarogni hármassal, ha látható, hogy többre képes. Ha tényleg ennyi a maximum, akkor persze nem keseríteném az életét a többlettanulással.
2021. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
40%
26, és ha nem akar egyetemista lenni, ahogy írja? Ha az a vágya, hogy pl fodrász legyen mert imádja ?
2021. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetemen is kell tanulni, úgyan úgy, mint az egy emelt szintű érettségit írni legalább. Talán így az a 3-as nem jelent semmit. Csak szólók az apja is egy álom világban él egy ideje és majd néz, hogy középszintűt írt. Azt se tudjuk két tárgyat tolja, ha tolja.
2021. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás, hogy felnőttél, hiszen még iskolás vagy. Viszont ha nem akarsz egyetemre menni, a 3-as tökéletes, viszont nehogy megbánd mondjuk 2 év múlva, hogy hoppá, mégis diplomát szeretnél, de esetleg nem vagy legalább 4-es, de inkább 5-ös az olyan tárgyakból, amik beszámítanak majd a felvételibe
2021. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen tanulási eredménnyel kb. egy gyártósori biorobot állás a perspektíva....
2021. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!