Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem fogadja el, hogy...

Apám nem fogadja el, hogy felnőttem?!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 10 hónapja van barátom. Apám szerint nekem a tanulással kell foglalkoznom, nem a pasizással és nem a barátnőimmel. Barátommal se enged sehova, nem engedi hogy átmenjek hozzá, mindent tilt. Pedig 3-as tanuló vagyok. Most is úgy volt hogy szombaton (holnap) elmegyek barátnőkkel városba csavarogni de most oda se akar elengedni. Már kezd elegem lenni, felnőttem, miért viselkedik úgy mintha még csak 11 éves lennék?!
2021. ápr. 16. 10:41
 81/93 anonim ***** válasza:
77%
33as, a fodrász kozmetikus körmös pont nem jól fizető szakma. Minden tizedik nő elvégezte ezek közül valamelyiket, dunát lehet velük rekeszteni.
2021. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
0%
81, az csak egy példa volt. Sok más olyan szakma is van, ami nem egyetemhez kötött és jól fizet. De egyébként szerintem a fodrász is nagyon jól fizető.
2021. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, külön élsz, dolgozol önmagad tartod el? ha nem, el kell keserítselek, olyan messze vagy a felnőttségtől mint Makó Jeruzsálemtől. Az hogy viszket a lábad között nem jelent felnőttséget.
2021. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
0%
Diplomásból is annyi van már, mint égen a csillag...
2021. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
23%
Meg borzasztóan kiképzett szakmunkás is persze...
2021. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
100%
szakmunkásból jó kevés van, próbálj találni egy jó asztalost, vagy kőművest, akire nem kell hónapokat várni :D
2021. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
78%

86os, elképzelem a kérdezőt mint kőművest:-D


Nőknek kevés jól fizető szakmunka van.

2021. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
74%
87, ezt csak általánosságban kérdeztem. Női szakmunkából is van azért hiányszakma, illetve olyan is, ami nem feltétlenül hiányszakma, de jól lehet vele keresni, ha ügyes és jól csinálja. Az illető nem írta le a terveit sem, és szerintem esélyesebb, hogy az apukája írta ki ezt a kérdést, és ezért vannak lepontozva azok a válaszok, amik a lánynak adnak igazat.
2021. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
100%
88as sorolj fel kérlek pár olyan szakmát ami nőként is jól fizető, valamint elég hozzá egy 2-3as átlag?
2021. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
32%

89-es, ez egy olyan dolog, hogy te meg sorolj fel olyan női munkát, amihez egyetem kell és garantáltan jól fizet. Ez is olyan dolog, hogy kell hozzá szerencse is, meg sok éves gyakorlat. De pl. egy pincérnő nem keres rosszul,

illetve banki ügyintéző, tb ügyintéző, stb nem keres rosszul és nem feltétlen kell ezekhez 4-5-ös középiskolai átlag, ráaádsul jórészük okj-s képzés, érettségi után. Fodrász ismerőseim sem keresnek rosszul, főleg ha ügyesek, kedvesek. Sőt pl. egyik ismerősöm műszempillás és nagyon jól keres, a másik ismerősöm pedig kozmetikusként is tök jól keres.

Diplomásként is lehet jól és rosszul keresni, illetve szakmunkával is lehet jól és rosszul, ugyanúgy mint alkalmazottként, de vállalkozóként is lehet rosszul vagy jól keresni.

2021. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!