Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyugtassam meg anyumat,...

Hogy nyugtassam meg anyumat, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Pàrommal összeköltöztünk. Nekem van sajàt keresetem, meg pàromnak is. Viszont a pènz kezelèse egy picit fura lehet, de ez nekem így pont jó. Tehàt a bankkàrtyàm pàromnàl van. Ezt anyum megtudta, utàna nèzet neten, ès talàlt egy cikket, hogy "anyagilag kisemmiz" ès ez miatt nem merem majd otthagyni, ha esetleg olyan lenne. Ès hogy nincsen pènzem, meg stb. De elmondtam neki, hogy ez nem így van. Legrosszabb esetben este hazaèr, együtt vacsoràzunk. Ès elmondom neki, hogy mi kell màsnapra nekem. Pl: holnap estère kellene fogkrèm, tusfürdő, vagy ruhàt vennèk, stb.. Reggel felkell, megnèzni a pènztàrcàmat, hogy menyi van nàllam, ès beletesz amennyi kell... Pl 10-est, 20-ast, vagy megkèrdezi menyi kell, ès szó nèlkül reggel ad. Illetve a szekrènyben 30 ezer forint, ami arra van, ha kell akkor bàrmikor hozzànyúlhatok, annyi hogy szólnom kell neki hogy kivettem X ft ot, de csak azèrt, mert akkor visszapótolja, hogy legyen. De anyum ezt nem èrti meg, hogy van pènzem... Mit mondhatnèk neki, hogy ne fèljen...
2022. júl. 25. 11:36
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/368 anonim ***** válasza:
78%
Van egy ismerősöm, akinek az írásmódja kísértetiesen hasonlít a kérdezőére. :O
2022. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/368 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy jó a kérdezőnek ez az opció, mert kb egy vasat nem kell költenie a saját pénzéből ha venni akar magának pl egy ruhát. Ott pasikájának a pénze aki jól keres és eltartatja magát. A pasi meg papucs és oda adja neki a pénzt.


Arra meg még mindig nincs (vagy elkerülte a 220+ komment között a figyelmem,) hogy ezek után MIÉRT nem lehet nálad a saját kártyád? nem kell megint ugyan az a 100-ik válasz, hogy de hát kapok ha kérek, meg vehetek el..

2022. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/368 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nézted utoljára a számlád egyenlegét?
2022. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/368 anonim ***** válasza:
96%

" Ott pasikájának a pénze aki jól keres és eltartatja magát."


Olyan jól nem kereshet, ha hónap végére mindig elfogy a pénz.

2022. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/368 anonim ***** válasza:
100%

Megvehetem, ad, kapok, megengedi

Ezek mik?.;(

Nem tekinted magad egyenrangúnak az apapótlék kontrolláló palid mellett?

Még jó, hogy ott van okos édesanyád,aki mégost is figyel és vigyáz rád.

2022. júl. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/368 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: azt meg tudod válaszolni: mi szükség van arra, hogy a párod a hónap minden napján magávalhordja a bankkártyádat és mindig nála kell lennie a kártyádnak?

Mi értelme van ennek, hogy kezdődött ez az egész amikor ezt eldöntöttétek, vagy "párod azt mondta, hogy legyen így"?...

2022. júl. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/368 A kérdező kommentje:

224#228#

Hol írtam, hogy "nem lehet nàlla?"

Màsold màr be kèrlek... Èrdekel az a kommentem, ahol kifejezetten azt írom, hogy nem adja vissza. Mert ti mèg mindig azt hiszitek hogy elvettètek, ès nem adja vissza. Èn csak azt írtam, hogy nàla van... De tènyleg, màsold ki azt a mondatot, ahol kifejeten azt írom, hogy nem kapom visza...

2022. júl. 26. 05:42
 228/368 A kérdező kommentje:

*azt hiszitek, hogy elvette



Leírtam, hogy nàla van, hogy èn adtam oda. Ès ezt ti úgy èrtelmezitek, hogy berakta a szèfbe elzàrta, hogy könyörögve se adnà vissza stb stb. Ès a kettő között az a különbsèg, hogy ha azt mondom, hogy adja visza, akkor nem adja vissza. De ez nem így van....

2022. júl. 26. 05:53
 229/368 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy elbírálás után valamire azt mondja,hogy nem veheted meg vagy vegyél belőle olcsóbbat, mert csak annyi jár?

Izgulsz,mint mikulast várva a gyerekek, hogy vajon megveheted-e amit szeretnél, mi lesz a válasza rá?

2022. júl. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/368 A kérdező kommentje:
231# nem izgulok ez miatt. Nem kell megmgyaràznom, hogy mire kell, mire akarom költeni. (elmondom neki, ha nem akkor nem kèrdezz vissza, hogy mire kell) nem mondja azt hogy ne 10 ezer forintosat vedd meg, hanem a 9000 ft osat. Az otthni pènzhez nyúlok (30ezerhez) nem azt kèrdezi minek nyúlok hozzà, hanem kiegèszíti.
2022. júl. 26. 06:01
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!