Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16 éves lányom részegen...

A 16 éves lányom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
Az túlzás, hogy hazajött, a barátai hozták haza, totálisan részegen, hányt is az előbb, most alszik a nappaliban a kanapén. De holnap iskola... Mit tehyek vele? Sosoem volt még ilyen, megbíztam benne, délután is sétálni, enni egy sütit engedtem el a haverjaival. Teljesen kikészültem.

2022. szept. 18. 19:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 anonim ***** válasza:
76%

#100.

Én is a saját személyes tapasztalataimat írtam le.

Érettségin meg amúgy nem a saját tanárai vizsgáztatják az embert, de mindegy is.

Részemről ennyi volt, ti igyatok csak tovább! :))

2022. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/110 anonim ***** válasza:
32%

#101 Középszintűn a saját tanárok vannak + egy független vizsgaelnök. Emelten meg random beosztás szerint, nagy eséllyel nem saját. Előző tanév végén érettségiztem, had tudjam már, hogy hogy volt. :D

De részemről is ennyi. Éld a tökéletes életedet karóval az ánuszodban, aztán szorongj, ha véletlen hibáznál, te dolgod. :))

2022. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 anonim ***** válasza:
40%
Én tényleg azt az egyet nem értem, hogy a 16 évesek mégis miért piálnak vasárnap délután. Mi is ittunk, naná, péntek-szombat este, mikor volt esély kipihenni, meg a azülők elől hajnalban beslisszanni. Ha egy 16 éves vasárnap délután úgy berúg, mint az albán szamár, és haza kell cipelni, ott azért én a dolog mögé néznék, mert ezt tutira nem oké, ahol vasárnap délután ilyen mennyiséget isznak, ott mindig isznak.
2022. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/110 anonim ***** válasza:
76%

Lány vagyok, 20 évesen, a szakképzés elvégzése után (gimi után 2 évvel), egy sörözőben rúgtam be először. Apukám eljött értem, nem szidtak le. Elég rosszul éreztem magam és lelkifurdalásom is volt.

Öcsém a barátjáék nyaralójában rúgott be, vele és egy másik fiúval. 20-22 évesek lehettek ők is. Baromi rosszul lettek, minden bajuk volt, de ő se lett megszidva. Tapasztalatot szerzett, hogy nem jó érzés, soha többé nem rúgott be.

Most 40-45 évesek vagyunk.

De 16 évesen, iskolaidőben (velünk nyáron történt) vagy akármikor vedelni nem normális! Kiskorúnak nem is adnak elvileg szeszes italt! Hogy került a kezükbe akkor?

2022. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 anonim ***** válasza:
12%
104 látszik, te is burokban élsz.
2022. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazolnék neki semmit, bemegy, és megtanulja, hogy nem piálunk hányásig, vagy szr lesz a másnap.


16 éves, normális, hogy próbálgatja a határokat. Semmi baj. Majd tanul belőle.

2022. szept. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 anonim ***** válasza:
100%

105, maga meg a kocsmában!

Az burok, hogy leírtam, nálunk hogy történt? Maga nem normális! Gondolja, hogy hazudok? Menjen máshová kötekedni! Hihetetlen, mennyi idióta éli itt ki magát! Pedig nyilván nem ezért indult ez a gyakorikérdések fene tudja, mikor (15 éve biztos megvan), hanem azért, hogy segítséget kérjenek emberek!

2022. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 anonim ***** válasza:
68%
Remélem nem igazolták neki semmit. Hajnalba verd fel a picsa.ba 4-5 körül zavard el fürdeni adj neki egy korsó limonádét megy egy algopirint meg max egy kávét és rugdosd ki otthonrol
2022. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/110 anonim ***** válasza:
79%

"adj neki egy korsó limonádét megy egy algopirint meg max egy kávét"


Még azt sem kellett volna neki adni.

2022. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 anonim ***** válasza:
42%

Nekem sikerült véletlenül berúgnom szintén 16 évesen, jól esett részegnek lenni, és gondoltam, ha iszok még egyet, akkor még jobb lesz, hát nem lett az.

Engem konkrétan kiröhögött apám másnap reggel, hogy hogy néztem ki.

Nem lettem alkoholista, néha elmegyek haverokkal kocsmázni, de most már tudom, milyen jelekre kell figyelnem, hogy biztosan időben hagyjam abba az ivást, és ne járjak így.

2022. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!