Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16 éves lányom részegen...

A 16 éves lányom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
Az túlzás, hogy hazajött, a barátai hozták haza, totálisan részegen, hányt is az előbb, most alszik a nappaliban a kanapén. De holnap iskola... Mit tehyek vele? Sosoem volt még ilyen, megbíztam benne, délután is sétálni, enni egy sütit engedtem el a haverjaival. Teljesen kikészültem.

2022. szept. 18. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:
70%
30-as mintha maga is részeges életű lenne...
2022. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 anonim ***** válasza:
11%
Úgy látszik bele találtam...
2022. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/110 anonim ***** válasza:
27%

29 és még páran nem , de a többség igen

, és nem dőlt össze a világ .

HA azt akarod , hogy 18 után feléd se nézzen nyugodtan szrj az érzéseire és küld be másnap. vagy írhatsz szülőit . emberek vagyunk hbűzunk. Az hogy leitta magát nem egyenértékű mondjuk egy lopással. HA nem rendszeres akkor még tolerálható első alkalommal szvsz .

2022. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 anonim ***** válasza:
20%

ha valaki végig baromkodja a tanórákat az iskolában, akkor intőt kap tíz évesen is. Ha pedig valaki 16 évesen berúg, akkor egy normális családban beküldik másnaposan is az iskolába.


Tényleg képes voltál ilyen gyenge párhuzamot vonni? Mindegy, legalább megpróbáltad.

2022. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/110 anonim ***** válasza:
71%

"HA azt akarod , hogy 18 után feléd se nézzen nyugodtan szrj az érzéseire és küld be másnap."


HA azt akarod, hogy a későbbiekben is igyon és egy munkakerülő senki legyen belőle, akkor hagyjad csak otthon dögleni.


"Emberek vagyunk, hibázunk."

És vállaljuk a következményeit is mindennek.


"Tényleg képes voltál ilyen gyenge párhuzamot vonni?"

Mert mi a különbség? :DD

2022. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 anonim ***** válasza:
18%
Mindenkinek jár a második esély, drága rosszindulatú barátom...
2022. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 anonim ***** válasza:
16%
35 sak egy dolgot felejtesz el. amit úgy hívnak rejtett munkaerőpiac. Legalább akkora eséllyel elesz jó munkája ha megvannak a kapcsolatai és a közösség része néha amihez jó benne van ilyenekben is. Sok jó munkát kézről kézre adnak meg se hirdetik.. egy érettségi meg nem akkora dolog hogy ne tegye le bárki kb
2022. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/110 anonim ***** válasza:
15%
alkoholista meg ink abból, lesz aki egyedül iszik.
2022. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 anonim ***** válasza:
8%
és én se ittam mé g sosha életemben ,írom ezt annak dacára.
2022. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem érdekel a véleményetek. Lehet, hogy az én anyám sem volt a legjobb szülő, de legalább olyan szinten megnevelt engem, hogy nem részegen jártam haza 16 éves gyerekként.

Részemről ennyi volt. A kisasszony majd a későbbiekben meg fogja még tanulni, hogy a tetteinek következményei is vannak. Nem lesz mindig ott az anyja, hogy leigazolja a hülyeségeit még a munkahelyén is.

2022. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!