Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16 éves lányom részegen...

A 16 éves lányom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
Az túlzás, hogy hazajött, a barátai hozták haza, totálisan részegen, hányt is az előbb, most alszik a nappaliban a kanapén. De holnap iskola... Mit tehyek vele? Sosoem volt még ilyen, megbíztam benne, délután is sétálni, enni egy sütit engedtem el a haverjaival. Teljesen kikészültem.

2022. szept. 18. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 anonim ***** válasza:
15%
33 vagyok, azta kva 6db 75%-os pontozott . na elmentek ti a .. tudjátok erre mekkora az esély ? valaki megint több profillal járkál.
2022. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 anonim ***** válasza:
5%
najó látom valaki ponntozgat több profillal. legalább annyi eszed lenne , hogy eltérő legyen a százalék te balek.
2022. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 anonim ***** válasza:
7%
ja, elég gyanús. Meg az egész oldal is :)
2022. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 anonim ***** válasza:
28%

"de legalább olyan szinten megnevelt engem, hogy nem részegen jártam haza 16 éves gyerekként"



A kérdező lánya is először csinálta, nem rendszeresen jár haza részegen, hanem egy alkalom volt....

2022. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 anonim ***** válasza:
89%
En sem kiabálnék vele, nem szidnám meg. Csak mondanám, hogy itt vagyok, ha bármiről beszélgetni szeretne, meghallgatom, segítek. De holnap mennie kellene iskolába. A tettek természetes következménye a legjobb tanítómester.
2022. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 anonim ***** válasza:
11%
Te még szerencsés vagy 😂😂😂 mi összehugyozva, full részegen vittük haza a havert
2022. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 anonim válasza:
16%
Kezd felnőni.
2022. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/110 anonim ***** válasza:
80%

"A kérdező lánya is először csinálta, nem rendszeresen jár haza részegen, hanem egy alkalom volt...."


Mindenki így kezdi...

2022. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 anonim ***** válasza:
12%
Megesik. Csak nehogy megessen... de tényleg ... lehet, hogy csináltak vele valamit...
2022. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 anonim válasza:
87%

Vicc volt. Nagyon régen volt egy amcsi film, két lánytestvérről szólt. Magának való,visszafogott nerd csaj volt. Majd egy nap káromkodott konkrétan azt mondta b+


Mit mondott a nővére? Kezdesz felnőni.


Mi a tanulság? Beszélj csúnyán, és akkor olyan felnött leszel hogy csak na.


Azután a csaj elkezdett cigizni, és berúgott rámászott s csajokrs és a pasikra.

Bocs, hogy bő lére eresztem, de egy könyv is eszembe jutott Eric Berne tanítványa írta, Mit mondasz a hello után? Című.


A fiú-gyereket észreveszi az édesanyja, hogy meghúzza a pálinkásüveget, erre az anya:

- Te még nem ihatsz alkoholt, mert nem vagy férfi.


Mit mondott az író szerint? Ha majd felnő és férfiként akar viselkedni meghúzza a pálinkásüveget.


(Ajánlott olvasmány, tele van humorral) Általában meséken keresztül elemez.

2022. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!