Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16 éves lányom részegen...

A 16 éves lányom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
Az túlzás, hogy hazajött, a barátai hozták haza, totálisan részegen, hányt is az előbb, most alszik a nappaliban a kanapén. De holnap iskola... Mit tehyek vele? Sosoem volt még ilyen, megbíztam benne, délután is sétálni, enni egy sütit engedtem el a haverjaival. Teljesen kikészültem.

2022. szept. 18. 19:39
 61/110 anonim ***** válasza:
30%
58: Mert egy napot kihagyni, meg egyszer berúgni aztán mekkora elkapatás nem?
2022. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
66%
Igen, pont ezt nevezik elkapatásnak. Főleg, hogy még csak vállalnia sem kell a saját baromságának a következményeit.
2022. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 Darius- ***** válasza:
78%

Problémasak a baratai.

Suliban is gyakori tendencia, hogy azért dohanyzik vagy iszik egy gyerek, mert a tobbi is. Én elbeszélgetnék a baratai szuleivel is. Persze vele is meg kell beszélni, hogy mi volt az ok.

2022. szept. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:
60%

Jól teszed kérdező, igazold le a napját. Reggel egy jointot is tekerj neki a konyhaasztalra, és dicsérd meg milyen ügyes.


És nem nem vagyok irigy, csak nem értem miért kell támogatni az eszetlenséget. Sose fogja megtanulni hogy ne csinálja ha utána otthon maradhat.


Nem attól leszel jó anya hogy bármit megtehet következmény nélkül

2022. szept. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a legnagyobb hülyeség igazolni a napját és jól lecseszni másnap. Van itt bárki, aki a hegyi beszédtől változtatott valaha a viselkedésén 16 éves korában?? Semmi hatása nem lesz. Pont fordítva kéne. Nincs hegyi beszéd, van viszont iskola. Kihagyni ezt a ziccert, hogy életre nevelhesd a lányod... komolyan, be is értem.
2022. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/110 anonim ***** válasza:
98%
*nem is értem
2022. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
73%
Vállalni kell a felelősséget! Végén még a felelősségteljes emberek lesznek a balekok, amiért fárasztják magukat a határok betartásával
2022. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:
84%
Oké, elmegy egy buliba este, és isznak. De milyen oka volt vasárnap délután vedelni?
2022. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
71%

Legalább akkora eséllyel elesz jó munkája ha megvannak a kapcsolatai


Hát, pont nem. MErt a kapcsolatai tudják, hogy olyan, aki elmegy, bepiál, és másnap ha nincs kedve, hát nem emgy be dolgozni. Az ilyent nem nagyon ajánlgatják a barátok sehova, mert aztán nekik lesz ciki.

2022. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
27%

Mi a helyzet?

Szegény biztosan jó másnapos:(

Ha igazoltad a napját, jól tetted, és nem ettől lesz szar munkaerő.

2022. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!