Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16 éves lányom részegen...

A 16 éves lányom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
Az túlzás, hogy hazajött, a barátai hozták haza, totálisan részegen, hányt is az előbb, most alszik a nappaliban a kanapén. De holnap iskola... Mit tehyek vele? Sosoem volt még ilyen, megbíztam benne, délután is sétálni, enni egy sütit engedtem el a haverjaival. Teljesen kikészültem.

2022. szept. 18. 19:39
 71/110 anonim ***** válasza:
44%
Sokan úgy beszélnek mintha 16 évesen, meg tini korukba nem próbálták volna ki az alkoholt és nem rúgtak volna be legalább 1x. Ne legyetek már ennyire álszentek. Attól még nem lesz alkoholista. Mi is volt, hogy iszogattunk 16-17 évesen barátokkal mégsem lett belőlem alkoholista és most már 30 éves vagyok
2022. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 anonim válasza:
32%
Ő érzi majd, hogy be akar menni vagy sem. Emberek vagyunk, hibáztunk. Légy vele megértő. Kérdezd meg az okát, hogy miért ivot annyit.Ha elég fegyelmezet akkor máskor jobban fog vigyázni, feltehetően ismered már a lányodat, hogy mennyire értelmes.
2022. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 anonim ***** válasza:
70%

"Szegény biztosan jó másnapos"

Reméljük, hogy még holnap is az lesz! Megérdemli "szegény"! 😁

Egy rendes családban pedig büntetés nélkül meg sem úszná.

2022. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:
87%
71 más körökben mozogtunk úgy látszik
2022. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
79%
A mi családunkban sem fogyasztott senki gyerekként alkoholt és főleg nem berúgásig. Akárhogy is nézzük, a lerészegedés még felnőtt embereknél is egy undorító viselkedés.
2022. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 A kérdező kommentje:
Elég másnapos, igen. Fáj a feje, szédül, rosszul van. 8gazoltam a napján. Reméljük holnap már el tud menni suliba. Megbeszéltük, nem haragszok rá, azt mondta kicsit elengedte magát, a barátai is ittak, csak ők jobban bírják. Megígérte, hogy többet nem lesz ilyen.
2022. szept. 19. 14:14
 77/110 anonim ***** válasza:
20%

Van ilyen. Nálunk is a többség néha már ivott 16 évesen. Aki meg nem, azon aztán meg is lászott az egyetemi gólyatáborban, mert ők voltak azok, akik első este már világukról nem tudtak, annyira belecsaptak a bulizásba annak örömére, hogy végre kikerültek otthonról egy kicsit.

Nyilván megdícsérni nem kell érte, meg lehet beszélgetni, hogy a mértéket tartsa be.

2022. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
18%
Mennyi hazug álszent gyűlt itt össze...
2022. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi részeges életű nulla gyűlt itt össze...
2022. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 anonim ***** válasza:
27%
Ha ez lenne a max szint ami a részeges embert illeti, amilyen pl én vagyok, eléggé sz.rban lennének az ital gyártók.🤣 Eléggé csórók lennének...
2022. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!