Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16 éves lányom részegen...

A 16 éves lányom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
Az túlzás, hogy hazajött, a barátai hozták haza, totálisan részegen, hányt is az előbb, most alszik a nappaliban a kanapén. De holnap iskola... Mit tehyek vele? Sosoem volt még ilyen, megbíztam benne, délután is sétálni, enni egy sütit engedtem el a haverjaival. Teljesen kikészültem.

2022. szept. 18. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy a süti lehet hogy füves volt, egy fokkal jobb mintha berúgott volna.
2022. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 anonim ***** válasza:
32%
Kamasz, próbálhatja a határait. Vagy nem tudta még hol a határ. Remélhetőleg nem lesz belőle rendszer. Beszélgessetek holnap, de ne feledd: Aki tiltással nevel, hazudni tanít. A legtöbb kamasz kipróbálja az alkoholt, cigit, de sokan nem isznak utána rendszeresen és nem is dohányoznak felnőttként. De neki saját magának kell rájönni, hogy pocsék érzés másnaposnak lenni, vagy hogy nincs igazából a mértéktelen ivásra, dohányzásra szüksége.
2022. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 anonim ***** válasza:
73%

Én is bezavarnám az iskolába. Tanulja meg ő is, hogy a tetteinek következményei vannak!

Egy ilyen "akció" után nem jár az otthon döglés.

2022. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 anonim válasza:
64%
Ezen mindenki átesik ne álszenteskedjél már. Mondd meg neki h legközelebb tudja a hatart, mert tapasztalhatta h milyen szar másnaposnak lenni
2022. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim ***** válasza:
75%
Én is elküldeném iskolába, tanulja meg hogy a tetteinek következményei vannak, és mindenki a saját kárán tanul a legtöbbet. De mást nem csinálnék, nem szidnám le. Én is voltam kamasz csináltam hülyeségeket.
2022. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 anonim ***** válasza:
80%

#14.

Nem álszenteskedek, én például soha életemben nem voltam részeg és a drogokat sem próbáltam ki egyszer sem. Ha a kisasszony nem gondolkozott, akkor szívhat holnap az iskolában. Ilyen az élet.

2022. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
55%
16 évesen gyerek, mindannyian nagyon buták és éretlenek voltunk 16 évesen. Egyszeri hülyeségból bepiált, valószínűleg fogalma se volt arról milyen hatása lesz rá és a hangulat, a társaság nyomta előre. Ettől nem lett rossz ember.
2022. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:
12%
15 szerencsére nem te d9ntesz.
2022. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 anonim ***** válasza:
40%
Miért küldenétek másnaposan, rosszulléttel és bágyadtan iskolába? Figyelni, teljesíteni nem fog tudni, valószínűleg jegyzetelni sem, ha egy tanár észreveszi elküldik a suliorvoshoz aki meg hazaküldi. Értelme nincs, ezzel úgy látom inkább kínozni, bántani akarnátok a lányt a saját kárörömötökért.
2022. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 A kérdező kommentje:
Nem kiabálok vele, de azért meglepődtem rajta. Nem hiszem, hogy bántaná bármi, velem és az apjával jó a viszonya, osztálytársaival jól kijön, barátait is nagyon szereti. Nem szerelmes tudtommal senkibe, nincs barátja.
2022. szept. 18. 20:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!