Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16 éves lányom részegen...

A 16 éves lányom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
Az túlzás, hogy hazajött, a barátai hozták haza, totálisan részegen, hányt is az előbb, most alszik a nappaliban a kanapén. De holnap iskola... Mit tehyek vele? Sosoem volt még ilyen, megbíztam benne, délután is sétálni, enni egy sütit engedtem el a haverjaival. Teljesen kikészültem.

2022. szept. 18. 19:39
 51/110 anonim ***** válasza:
19%

48, dehogy is...

miért általánosítasz? Anno mikor középiskolások voltunk barokk felvonulás alkalmával pl mi is ittunk, érdekes, hogy végül 1 kezemen meg számolom hány eset volt belőle és még felnőtt koromra sem lettem alkoholista...

Miért lenne belőle egyből rendszer?

2022. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
85%

#51.

Ha nem is lesz belőle rendszer, akkor is épp elég nagy szégyen az ilyen. Jó, hogy meg nem dicsérik az itteni válaszolók a berúgásért!

Egyesek úgy csinálnak, mintha alkohol meg lógások nélkül fel sem lehetne nőni. Hihetetlen, hogy mik vannak...

2022. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 anonim ***** válasza:
24%
Úristen, azért egy alkalom még nem akkora katasztrófa, majd tanul belőle, főleg, hogy kellően másnapos lesz... inkább most próbálja ki, mint 30 évesen, mikor dolgozik, munkába cikibb, ha emiatt nem tud menni hétfőn dolgozni...
2022. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/110 anonim ***** válasza:
83%
Attól még be tud menni dolgozni, hogy másnapos. Nem kell puhánynak lenni.
2022. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/110 anonim ***** válasza:
88%
54,biztos, bár volt olyan kollégám aki ilyen miatt hiányzott nem is 1x, elég gáz volt 😅 én már migrénnel is dolgoztam, szóval nem tudom, mi bajuk van ilyenkor...
2022. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 anonim ***** válasza:
88%

"volt olyan kollégám aki ilyen miatt hiányzott nem is 1x, elég gáz volt"

Na, az már tényleg nagyon gáz. A züllött emberek élnek így.

2022. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 anonim ***** válasza:
27%
A sok elnyomott gyerek hogy akarná más gyerekkorát is tönkretenni :DDDD
2022. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 anonim ***** válasza:
84%

#57.

Hűű, micsoda tönkretevés az, hogy nem lehet 16 évesen berúgni, meg hogy iskolába kell járni! Borzasztó!

2022. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:
54%
Mintha csak végletek lehetnének. Szerintem az arany középút itt is meg lenne... igyon, de ne annyit, hogy bármiben akadályozza, ne legyen beteg másnapos tőle, hanem tudja csinálni a dolgát, jelen esetben iskolába menni normális.
2022. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 anonim ***** válasza:
79%
18 év alatt nem is lehetne törvényes módon alkoholt vásárolni... De azért támogassátok csak az ivásban! :)
2022. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!