Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16 éves lányom részegen...

A 16 éves lányom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
Az túlzás, hogy hazajött, a barátai hozták haza, totálisan részegen, hányt is az előbb, most alszik a nappaliban a kanapén. De holnap iskola... Mit tehyek vele? Sosoem volt még ilyen, megbíztam benne, délután is sétálni, enni egy sütit engedtem el a haverjaival. Teljesen kikészültem.

2022. szept. 18. 19:39
 81/110 anonim ***** válasza:
74%
Dehogynem fogja megtenni. Rájött hogy anyuci papucs, és ő bármit megtehet semminek nincs következmény. Gratulálok kérdező, majd pacsiztok Zacher Gáborral:-)
2022. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/110 anonim ***** válasza:
77%

#81.

Tudta már azt régebben is, hogy anyuci papucs, különben nem mert volna így viselkedni.

Én is gratulálok az egész családnak!

2022. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
24%
🤣🤦🏻‍♀️🤣🤣 Ti nem vagytok normálisak, már bocsánat... ekkora ügyet csinálni belőle istenem... szakadok, de komolyan...
2022. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 anonim ***** válasza:
72%
Mi is szakadunk rajtad, meg a 16 éves részeg hülyegyereken. 🤣
2022. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 anonim ***** válasza:
24%
Milyen eredeti beszólás volt . Néha azon gondolkodok, hogy nem fáj ennyire karót nyeltnek lenni egyeseknek...
2022. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 anonim ***** válasza:
90%
Látom, egyes helyeken már az a ciki, ha valaki normálisan él. De hát ahány ház, annyi szokás...
2022. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 anonim ***** válasza:
14%

Nem attól élsz normálisan, hogy sosem iszol alkoholt...



Milyen furcsa, hogy anno mi is ittunk neha, mégsem találkoztam a Zacherral.🤔 Pedig szívesen beszélnék vele 1x, remek orvos.

2022. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/110 anonim ***** válasza:
20%

Tapasztalatból mondom, jobb ha ez úgy történik, hogy ott van az óvó szülői háttér.

Én először idén, majdnem 20 évesen rúgtam be először (0 bizalom a szülőkkel, tiltások, stb). Egyetemi gólyatáborban. Konkrétan egy koli szobában iszogattunk a csapattal, én nem tudtam a határaimat, rányomultam részegen az egyik csapatvezetőnkre(ugye felsőbb éves srác), ott ölelgettem, meg közöltem vele, hogy én nagyon szeretnék neki mondani valami fontosat négyszemközt, amiből az lett, hogy mindenki lement az esti buliba, én meg ottmaradtam vele a szobában kettesben vagy egy órán keresztül, merthogy nekem addig tartott nekem megmondani azt a hű de rohadt fontos dolgot részegen (ami egyébként csak annyi volt, hogy közöltem vele, hogy jó illata van XD). Na azért 3 nap ismeretség után, részegen, ez nem sült volna jól el, ha neki gázos szándékai vannak. Konkrétan ebből lehetett volna az, hogy első szexuális élményem a gólyatáborban történik meg 3 nap ismeretség után, egy koliszobában, részegen. Csak mert nem tudtam biztonságos keretek közt megtapasztalni, hogy én mikor leszek annyira részeg, hogy én hülyén fogok viselkedni. Ennek a tudásnak a birtokában meg tuti nem ittam volna magamat a részegen nyomulós szintjére.

2022. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 anonim ***** válasza:
83%

Továbbra sem normális dolog 16 évesen seggrészegen menni haza, utána meg ellógni az iskolából.

Lehet, hogy felétek ez bevett szokás, csakhogy az emberek többsége szerencsére nem fogadja el ezt a viselkedést. Aki meg még mindig nem fogta fel ezt, annak már elég sok idegsejtjét pusztíthatta el az alkohol.

2022. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 anonim ***** válasza:
27%
Nem bevett szokás felénk sem, de már meg történt, semmi baj nem lett belőle, nem kell belőle akkora ügyet csinálni, csak ez a túlzott felfújás is full felesleges... annyi baja lett, hogy másnapos mint a s.gg, de a kérdező már írta, hogy beszéltek és azt mondta a lánya, hogy többször nem fordul elő ilyen, felesleges tovább pattogni, hogy már pedig 1000% , hogy fog. 50% van rá, reálisan nézve, erről ennyit. Na további szép napot, én innentől nem követem tovább.
2022. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!