Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lányom terhes lett,...

17 éves lányom terhes lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lányom terhes lett. Megengedtem h a barátja nálunk aludjon. Lányommal átbeszéltük a fogamzásgátlási módszereket, mégis teherben maradt. Ők esküdnek, h védekeztek. Kétségbe vagyok esve. Még iskolás, érettségire készül. Nem tudom mit tegyek: abortusz? a Gyerekem csak sír és sír. Mit tegyyek h ő se sérüljön de a jövője se vesszen el.

2014. nov. 19. 20:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/177 anonim ***** válasza:
88%
Na ezert kellene egy lanynak,nonek szazszor jobban ugyelni a fogamzasgatlasra mint egy ferfinak mert ilyen helyzetbe kerul mint a kerdezo lanya es no vagyok ez a velemenyem.A fiu meg lelep majd eli a felhotlen eletet. Ha megtartja a gyereket akkor neked meg a ferjednek kell gondoskodni rola,es azert valljuk be tanulasnak,bulizasnak felhotlen eletnek annyi. De ezt nektek kell eldontenetek.
2014. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/177 anonim ***** válasza:
20%
Én olvastam már itt olyan nőtől kérdést, aki a második gyerekét vetette el, anyagi meg kapcsolati gondok miatt, és évekkel később se heverte ki, de nagyon komolyan depressziós volt. A már meglévő gyerekéhez se volt semmi türelme, mert állandóan csak az abortált járt a fejében, és bármit megtett volna, hogy visszacsinálhassa.
2014. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/177 anonim ***** válasza:
20%

Védekezett, mi?

Bevett két szem Saridont, aztán durr bele, ahogy Rocco szokta.

2014. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/177 anonim ***** válasza:
19%

"rendkívül és őszintén sajnálom azokat a kamaszokat, akiket ilyen világnézetű szülőkkel ver a sors - ezt gondolo"


Szíved joga sajnálni őket. Végülis miről maradnak le? Egy művi beavatkozásról, ahol elvesznek egy életet. És mit kaptak érte? Pár orgazmust. Amit átélhettek volna később is. Megérte?

2014. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/177 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező (#71) IGEN, neked írom... ugyanis teljesen hibásan nézed, ha valaki 30 évesen szexel, ott is bekövetkezhet egy nem kívánt terhesség, lévén nincs 100%-os fogamzásgátló módszer.
2014. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/177 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jó anya lehetsz, mert empatikus és megértő vagy. Látod, más hogy ki van akadva. Szerintem bárhogy is dönt a lányod (ami igaz, mindenképpen élete egyik legnehezebb döntése lesz, és bizony, mostantól vége a gondtalan fiatalságának is), nagyon jó, hogy Te ilyen vagy. A legfontosabb, hogy szereted és mellette állsz. És a második legfontosabb, hogy a lányod érdekeit nézed, és nem azt, hogy "hú, mit szólnak majd a szomszédok". Szóval tisztellek. De a válaszom: a döntést a lányodnak kell meghoznia, és igen, ez lesz élete első komoly döntése. Te pedig ezután támogasd mindenben.
2014. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/177 anonim ***** válasza:
27%
#75, aki az ismeretségi körömben beleesett ebbe a szórásba, még egytől se hallottam, hogy "bárcsak ne engedték volna"...
2014. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/177 anonim ***** válasza:
64%

Én ezt kizártnak tartom, hogy védekeztek, szerintem csak mentik magukat.


Én 16 éves koromban veszítettem el a szüzességem, tablettáztam. Egy időben óvszert is használtam, most megint tabletta. És sose volt semmi gond.


Amúgy nem, a 17 abszolút nem elsietett.

Valaki írta,hogy 19 évesen vesztette el. Én 16 évesen lettem szerelmes, vártam volna három évet, mikor fűtött a vágy, hajtottak a hormonok, és amikor kettesben voltunk másra alig tudtam gondolni?

Ettől még nem voltam felelőtlen.

Ha mégis beütött volna a baj, én örökbe adtam volna, ez biztos.

Kérdező, a lányodnak is ezt ajánlom. Neki még nem mondtad ezt a lehetőséget?


24/L

2014. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/177 anonim ***** válasza:
5%

"Valaki írta,hogy 19 évesen vesztette el. Én 16 évesen lettem szerelmes, vártam volna három évet, mikor fűtött a vágy, hajtottak a hormonok, és amikor kettesben voltunk másra alig tudtam gondolni? "


Te mit tettél volna, ha teherbe esel? Mert az a fontos, hogy arra mit válaszolsz.

2014. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/177 A kérdező kommentje:
és szerinted mi a külömség a 17 és a 30 éves között? TE nagyon okos!!
2014. nov. 19. 21:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!