Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám rájött, hogy viszonyo...

Az anyám rájött, hogy viszonyom van. Mégis mit csinálhatnék, hogy "elfelejtse" ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik régi 'barátnőm' úgy gondolta, hogy túlságosan megváltoztam, nem vagyok a régi és mindent elmondott anyának... De tényleg, mindent. Hogy mennyire megváltoztam az utóbbi időben, szinte csak idősebbekkel (értsd:egyetemistákkal) vagyok, a gimiben kb. 10 emberhez szólok hozzá, ha éppen bemegyek. Azt anya tudta, hogy nem mindig járok be, de ez nem zavarta soha, mert a jegyeim jók a mai napig, szorgalmas és céltudatos vagyok.


De most megtudta, hogy viszonyom van valakivel, aki házas... Nem vagyok naiv, nem azt várom, hogy majd elhagyja a feleségét, nekem ez egy kaland, tapasztalatszerzés, szórakozás, ahogy Neki is.


Mondta, hogy beszélni akar velem a mostani helyzetről (mégis mióta egy "helyzet" az életem?), de délután nem akartam vele erről vitatkozni, szóval elmentem itthonról, este pedig hamar elalszik, szóval a csevegésünk holnapra marad... De mégis mit mondjak neki?

Általában mindent megbeszélünk, de ez nem olyan, amit egy lány kitárgyal az anyjával.

A legrosszabb az lenne, ha még apának is elmondaná. Szeretem, meg minden, de egy álomvilágban én, ahol én vagyok az ő kicsi Hercegnője, aki maga a kisangyal.


Idén végzek, kicsit több, mint fél év és egyedül fogok élni. Szeretem anyát, de ezt a helyzetet nagyon nem ismeri és gondolom, hogy vázolta neki a 'barátnőm'...



2016. jan. 11. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
66%
Mit mondj neki? Azt, hogy bocs, anya, de ti csesztétek el a nevelésem, miattatok lettem egy érzéketlen rybanc.
2016. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező,mi a francot vártál? Tapsot? Gratulációt? Mondok neked valamit: ha esetleg úgy kezded el ezt a szöveget, hogy pl: nagyot hibáztam, nagyon megbántam,mert ez és ez történt,amit anyám megtudott,mit mondjak neki? Na akkor talán lenne értelme neked bármit is írni...de olvasd már vissza,hogy miket írtál könyörgöm...
2016. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
66%

Vállald a beszélgetést. Sokkal jobb, ha az édesanyád már most megismeri azt az oldaladat, amit idáig nem ismert. Vannak emberek, akiket simán csak a szex élménye hajt. Egyáltalán nem érzik úgy, hogy rosszat tennének. Persze, az emberek nagy része nem így gondolkodik.

Hogy ilyen lettél, az genetika, nem az anyukád nevelési hibája.

Akár beszélgetés közben meg is kérdezheted, ő miként gondolkodott ennyi idős korában? Vagy, hogy ismer-e a családban ilyen beállítottságú embert?

ha nem juttok békességre, akkor vagy változtatsz, vagy felvállalod a mostani életviteledet.

2016. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
30%
Megis mit vartal? Elcseszted de nagyon. Hagyd ott a ferfit. Ne a baratnodre haragudj, hanem magadra. A vitaban pedig legy egyeterto, band meg! Remelem iszlam vagy:)
2016. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is a macskáddal kellett volna megbeszélned. Ő valószínűleg hasonló érzelmi intelligenciával bír, mint te.
2016. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, hagyjátok már! Kamu!
2016. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
93%
Most miért nézed le szegény macskát? Biztos, hogy magasabb az érzelmi intelligenciája, mint a gazdájának.
2016. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:

De nem bánok semmit.

Boldog vagyok, szórakozok, bulizok és jól érzem magam. Szerintem semmi kivetnivaló nincs abban, hogy jól érzem magam valakivel, aki foglalt. Ha boldog lenne a házassága, nem keresné mások társaságát. De ez mindegy is.

A 'barátnőm' se jó szándékból tette ezt...

2016. jan. 11. 21:55
 19/71 anonim ***** válasza:
93%
Oké, a macskát módosítom egy kőre. Úgy gondolom nem velünk, hanem egy kővel kellett volna megtárgyalnod a kérdést.
2016. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
95%

"Boldog vagyok, szórakozok, bulizok és jól érzem magam. Szerintem semmi kivetnivaló nincs abban, hogy jól érzem magam valakivel, aki foglalt."



Szerintünk meg van benne kivetni való, akkor most mi van? Te is elmondtad, mi is elmondtuk. Ennyi.


A barátnőid meg jobban válogasd meg. Bár a pasikat se válogatod meg, akkor mit is várunk.

2016. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!