Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám rájött, hogy viszonyo...

Az anyám rájött, hogy viszonyom van. Mégis mit csinálhatnék, hogy "elfelejtse" ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik régi 'barátnőm' úgy gondolta, hogy túlságosan megváltoztam, nem vagyok a régi és mindent elmondott anyának... De tényleg, mindent. Hogy mennyire megváltoztam az utóbbi időben, szinte csak idősebbekkel (értsd:egyetemistákkal) vagyok, a gimiben kb. 10 emberhez szólok hozzá, ha éppen bemegyek. Azt anya tudta, hogy nem mindig járok be, de ez nem zavarta soha, mert a jegyeim jók a mai napig, szorgalmas és céltudatos vagyok.


De most megtudta, hogy viszonyom van valakivel, aki házas... Nem vagyok naiv, nem azt várom, hogy majd elhagyja a feleségét, nekem ez egy kaland, tapasztalatszerzés, szórakozás, ahogy Neki is.


Mondta, hogy beszélni akar velem a mostani helyzetről (mégis mióta egy "helyzet" az életem?), de délután nem akartam vele erről vitatkozni, szóval elmentem itthonról, este pedig hamar elalszik, szóval a csevegésünk holnapra marad... De mégis mit mondjak neki?

Általában mindent megbeszélünk, de ez nem olyan, amit egy lány kitárgyal az anyjával.

A legrosszabb az lenne, ha még apának is elmondaná. Szeretem, meg minden, de egy álomvilágban én, ahol én vagyok az ő kicsi Hercegnője, aki maga a kisangyal.


Idén végzek, kicsit több, mint fél év és egyedül fogok élni. Szeretem anyát, de ezt a helyzetet nagyon nem ismeri és gondolom, hogy vázolta neki a 'barátnőm'...



2016. jan. 11. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
74%

Ha a lányom lennél és ezt csinálnád, akkor kiraknálak az utcára, amennyiben elmúltál 18. Tartson csak el a szeretőd, van már két gyereke, menj oda harmadiknak. Undorító vagy, a hozzád hasonlóktól a hányinger is elfog. Nem elég, hogy házas, de gyermekei is vannak. Tudod mit érdemelnél? Hogy anyád kirakjon, aztán félúton kiderüljön, hogy terhes vagy, amivel persze a szeretőd vagy kid semmit nem akar kezdeni. Úgy röhögnélek pofán, hogy az nem igaz :D na majd csak visszakapod az élettől, kis szerencsével az asszony megtudja a dolgot és úgy megtép, hogy az életben nem fogsz kelleni a kutyának sem. Na menjél szépen vissza kefélni, máshoz úgy sem értesz.

Btw: tudod, mikor mindenki egyöntetűen ugyanazt gondolja, akkor lehet hogy mégsem vagy helikopter ;)

2016. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
87%

Írod, hogy jól tanulsz, ha még mellette nézel is ki valahogy, akkor süket vagy, ha leértékeled magad azzal, hogy egy nős férfinak hagyod, hogy csak arra használjon. Egy önérzetesebb nő lelke is megsínyli ez a státuszt.


Anyád is szerintem erre akarja felhívni a figyelmedet, és kíváncsi rá, hogy miért olyan alacsony az önértékelésed, hogy ebbe belementél. Mi pl. kapcsolatra már felvállalhatatlannak tartottuk az ilyen hátterű csajokat.

2016. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
90%

KÉrdező!

"De nem bánok semmit.

Boldog vagyok, szórakozok, bulizok és jól érzem magam. Szerintem semmi kivetnivaló nincs abban, hogy jól érzem magam valakivel, aki foglalt. Ha boldog lenne a házassága, nem keresné mások társaságát. De ez mindegy is." - légy szíves, emlékezz majd erre a mondatodra, amikor te leszel az, akit épp megcsalnak egy alig 20 éves kis libával, jó?

2016. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 kittinaa1 válasza:
82%
Nos elmesélem az én történetemet . Anya és apám 23 éve hàzasok van 3 gyerekük a legnagyobb 23 éves . Kb egy éve rájöttünk hogy apa csalja anyát egy 23 eves kis pi**val . egy ejszaka eleg volt ahoz hogy tonkretegye mások életét . Nagyon megérdemelnéd hogy a felesége rájöjjön és jòl összevarja a pi***dat !már bocsánat . Anyukád helyébe meg jòl megvernélek :)
2016. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
82%

34# nem a kérdezőt akarom védeni,sőt. de azért valljuk be a férfi a leginkább hibás a dologban. ha a kérdezőben lenne egy kis gerinc, a férfi valószínűleg mással lépne akkor félre.

szóval csak azt akarom mondani, hogy azzal nem oldana meg a feleség semmit, ha a kérdezőnek "összevarná a pin*ját". inkább a férjének kéne kirakni a szűrét.

a szerető meg majd kap pofont az élettől.. de őt kár büntetni, hiszen ő szingli volt. de mondom, a gerinc azért hiányzott..és most is,hogyha nem látja mi ebben a rossz

2016. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
20%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


azért érdekes, hogy a linkelt kérdésnél 0%-on állok, mert leírtam, hogy nem állnék szóba többé a lányommal, mert a megcsalás az én értékrendembe nem fér bele, itt meg a nagy többség szerint k÷rva a kérdező...ne legyünk már ennyire álszentek emberek!

2016. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
73%
#36, azért a két sztori teljesen más..
2016. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
0%
#37, miért is?
2016. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
89%

Az írásod alapján szerintem a barátnőd semmi rosszat nem tett. Szerintem ugyanazt látja, mint ahogyan mi a reakcióid alapján: éretlen, s felelőtlen vagy.


Nem fogok neked hazudni: nekem is voltak olyan férfiak, akiknek barátnőjük, feleségük volt. Iszonyatosan vonzóak voltak, s hát engem is beindítottak rendesen, ott alul. De nem történt semmi. Tudod miért? Mert ilyenkor mindig az jutott eszembe, hogy nekem hogyan is esne, ha megcsalnának.

2016. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
80%

pár éve amikor még nem voltam együtt a párommal, nekem is volt egy férfi aki nagyon bejött..te korodban voltam, a pasi 40..szóval hasonló szitu.. a férfi is érdeklődött irántam.. nagyon bennem volt, hogy elmenjek vele randizni, pedig tudtam, hogy van családja.de halogattam, legbelül tudtam,hogy nem kéne. pont ezen gondolkoztam egyik nap, amikor megláttam őket együtt az utcán. a férfi , a felesége és a 2 kicsi lányuk..

ezek után már attól rosszul éreztem magam, hogy fejben megtettem volna.. ők 1 család.. még ha a pasi nem is a leggerincesebb, nem akartam,hogy az én lelkemen száradjon, hogyha széthullik a családjuk..

szóval szerintem egy normális nő még ha el is játszik a gondolattal, nem lép félre egy nős, gyerekes pasival.

már azt is megbántam, hogy leálltam vele beszélgetni meg flörtölni..pedig csók se történt..

szerintem később te is megbánod ezt,hogyha érsz kicsit..

én a helyedben keresnék független pasit. :)

2016. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!