Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám rájött, hogy viszonyo...

Az anyám rájött, hogy viszonyom van. Mégis mit csinálhatnék, hogy "elfelejtse" ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik régi 'barátnőm' úgy gondolta, hogy túlságosan megváltoztam, nem vagyok a régi és mindent elmondott anyának... De tényleg, mindent. Hogy mennyire megváltoztam az utóbbi időben, szinte csak idősebbekkel (értsd:egyetemistákkal) vagyok, a gimiben kb. 10 emberhez szólok hozzá, ha éppen bemegyek. Azt anya tudta, hogy nem mindig járok be, de ez nem zavarta soha, mert a jegyeim jók a mai napig, szorgalmas és céltudatos vagyok.


De most megtudta, hogy viszonyom van valakivel, aki házas... Nem vagyok naiv, nem azt várom, hogy majd elhagyja a feleségét, nekem ez egy kaland, tapasztalatszerzés, szórakozás, ahogy Neki is.


Mondta, hogy beszélni akar velem a mostani helyzetről (mégis mióta egy "helyzet" az életem?), de délután nem akartam vele erről vitatkozni, szóval elmentem itthonról, este pedig hamar elalszik, szóval a csevegésünk holnapra marad... De mégis mit mondjak neki?

Általában mindent megbeszélünk, de ez nem olyan, amit egy lány kitárgyal az anyjával.

A legrosszabb az lenne, ha még apának is elmondaná. Szeretem, meg minden, de egy álomvilágban én, ahol én vagyok az ő kicsi Hercegnője, aki maga a kisangyal.


Idén végzek, kicsit több, mint fél év és egyedül fogok élni. Szeretem anyát, de ezt a helyzetet nagyon nem ismeri és gondolom, hogy vázolta neki a 'barátnőm'...



2016. jan. 11. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
87%
Kösd fel magad, az lenne a legjobb. Egy szemét szajhával kevesebb lenne. Lehet lepontozni.
2016. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, miért háborodtál fel, mert nem tapsvihar fogadta a kérdésed.

Normális, felnőtt embereknek kb. ez a véleménye a házasságtörésről, meg a házasságok és családok szétveréséről poénból.


Ne áltasd magad, anyád is kb. ezen a véleményen van, és nem tudhatod, hogy őt kik és hányszor csalták meg, ahogy apukádat is, szóval nem biztos, hogy el tudnak vonatkoztatni a saját tapasztalatuktól, hogy ez nekik akkor milyen érzés volt.


Ha az én gyerekem csinálna ilyet, ismerve a család eddigi hátterét, hát nem csak fél év múlva élne egyedül, hanem mától, mehetne a bikájához, poénból. Viselje a tettei következményét.


Az mekkora poén lenne, ha még teherbe is esel tőle, elvégre a gyerekcsinálásban benne van a lehetőség, hogy gyerek lesz, akkor is, ha te ezt szexnek meg tapasztalatszerzésnek hívod.


Ahol már mások is tudják (pl. barátnőd), ott idő kérdése, mikor tudja meg a kanod felesége, hogy megcsalják, és jó kérdés, ha utcára teszi a cuccaival együtt, vajon te fogod befogadni?


Apád is garantáltan meg fogja tudni, főleg ha veled anyád nem tudja ezt megbeszélni, és valakivel muszáj beszélnie a helyzetről.

Elve a legtöbb szülő úgy érzi, hogy valami nagyon el lett b..va, ha a gimis korú gyereke addig jut el érzelmi és értelmi szinten, hogy poénból, hobbi szinten szexel felnőttekkel, mert miért ne, és bele se gondol, hogy ennek következményei lesznek.

Az is csalódás, ha kiderül, hogy erkölcsi nulla, aki képes puszta szórakozásból szétverni egy családot.


Akár a saját gyerekem, akár nem, én képtelen lennék egy ilyen kis ... izével... továbbra is egy fedél alatt élni, csomagolhatnál. Elvégre tök mindegy, hogy fél év múlva élsz külön, vagy mostantól, sok különbség nincs.

2016. jan. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
80%

Plusz azon agyalok, hogy miért baj, ha apukád megtudja?

Megcsinálni nem volt ciki, csak az a ciki, ha kiderül?

Tényleg nem vagy se ártatlan, se kis angyal, miért akarsz hazudni a tulajdon apádnak?

Képtelen vagy felvállalni a valós énedet?

Vagy még saját magaddal se voltál képes tisztázni, hogy mi is vagy tulajdonképpen? És nem akarsz ezzel szembesülni, főleg nem akarod hallani az apád szájából?

2016. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:

De ti milyen "családszétverésről" beszéltek?

A feleség nem fog tenni semmit, mert SEMMIJE nem lenne egy válás után, csak a gyerekek. Többször volt már megcsalva, mégis fenntartja a látszatot, hogy boldog házasságban él... Na mégis, vajon miért...


Igen, biztosan terhes leszek hormonproblémával, védekezés mellett.

2016. jan. 12. 07:34
 45/71 anonim ***** válasza:
88%

Ahaaaa, hát pénzes a pasi!!!

Gondolom veled is igen bőkezű. :)

Így már értem, miért sért ennyire, ha leku.rváznak. Hát nem vagy te ku.rva, csak pénzért ke.félsz.

Van ez így.


Gondolom, nem baj, ha ezek után egy normális pasi se akar majd veled komoly kapcsolatot, elvégre egy ilyen sugar daddy használt macájára nem mindenkinek van gusztusa, a többi meg csak fél, hogy nem elég vastag neked a... a... pénztárcája.


Ebből a pénzből fogsz külön élni fél év múlva, vagy azért még akkor is a szüleid tartanak el? Vagy már többen is támogatnak? Komoly karrier áll előtted, csak igyekezz 28 éves korodra eleget félretenni, mert kiöregszel, aztán mehetsz az rtl klubra celebnek. :D

2016. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Persze, mert a világon az összes pasi tudni fog a kapcsolataimról és nem állnak majd velem szóba... Ne már, tényleg ezzel álltatjátok magatokat?
2016. jan. 12. 08:01
 47/71 anonim ***** válasza:
90%
Na ilyen esetben volt jó a faluközösség. Kordában tartotta az ilyesmit. Ott vénlány maradt volna, mert normális házasulandó férfi messziről kerüli az ilyen lányokat. Erkölcs, értékrend, női tartás nulla. Már csak azt nem értem, ha itt ilyen nyíltan felvállalod, akkor az édesapád és édesanyád előtt miért nem? Ha ez annyira rendben van szerinted.
2016. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
87%

Nehogy azt hidd, hogy egy lakótelepen több titokban marad, mint egy faluban. :D

Főleg ilyen jó szaftos kis pletyka, hogy a Kovácsék lánya mekkora cafffffka lett. :D

És kérdező: igen, kb. a közeli ismerőseid tudni fogják, mekkora ribizli lettél, és ez már bőven elég ahhoz, hogy az ismerkedésben megakadályozzon.

Abban nem fog akadályozni, hogy további "támogatókra" találj, lehet hogy sorban is állnak, attól függ, hogy nézel ki.


Mondjuk akkora szám nem lehetsz, ha nem találsz magadnak független pasit akkor, mikor a ti korosztályotok még független, és rá kell fanyalodnod a ráncos kukira. :D

2016. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyire felnőttnek érzed magad, akkor vállald a tetted következményét. Állj a szüleid elé, és közöld, hogy egy házas, gyerekes pasinak a játékszere vagy. Mert neked ez tapasztalat.

Ebből rájönnek ők is, hogy rendes kapcsolatra nem is vagy alkalmas. Nem kell többet mondani.

Elég gáz, hogy neked csak erre van igényed, nem pedig egy normális kapcsolatra. Nem azt mondom, hogy fiatalon házasodj, de azért nem kéne ágybetétnek lenned.

Szerintem édesapád fog benned a legnagyobbat csalódni.

Én sem simogatnám meg a buksidat ezért.

2016. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
89%

Tudod kinek kene olyan pasi aki mar a fel varosban jart

bahhh

hany nemi bajt szedett ossze vagy fog meg osszeszedni undorito aztan otthon asszonyt is megdugja (tuti neked azt mondja nincs koztuk szex)

Nem ertem egy fiatal egeszseges lany miert eri be ennyivel

2016. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!