Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám rájött, hogy viszonyo...

Az anyám rájött, hogy viszonyom van. Mégis mit csinálhatnék, hogy "elfelejtse" ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik régi 'barátnőm' úgy gondolta, hogy túlságosan megváltoztam, nem vagyok a régi és mindent elmondott anyának... De tényleg, mindent. Hogy mennyire megváltoztam az utóbbi időben, szinte csak idősebbekkel (értsd:egyetemistákkal) vagyok, a gimiben kb. 10 emberhez szólok hozzá, ha éppen bemegyek. Azt anya tudta, hogy nem mindig járok be, de ez nem zavarta soha, mert a jegyeim jók a mai napig, szorgalmas és céltudatos vagyok.


De most megtudta, hogy viszonyom van valakivel, aki házas... Nem vagyok naiv, nem azt várom, hogy majd elhagyja a feleségét, nekem ez egy kaland, tapasztalatszerzés, szórakozás, ahogy Neki is.


Mondta, hogy beszélni akar velem a mostani helyzetről (mégis mióta egy "helyzet" az életem?), de délután nem akartam vele erről vitatkozni, szóval elmentem itthonról, este pedig hamar elalszik, szóval a csevegésünk holnapra marad... De mégis mit mondjak neki?

Általában mindent megbeszélünk, de ez nem olyan, amit egy lány kitárgyal az anyjával.

A legrosszabb az lenne, ha még apának is elmondaná. Szeretem, meg minden, de egy álomvilágban én, ahol én vagyok az ő kicsi Hercegnője, aki maga a kisangyal.


Idén végzek, kicsit több, mint fél év és egyedül fogok élni. Szeretem anyát, de ezt a helyzetet nagyon nem ismeri és gondolom, hogy vázolta neki a 'barátnőm'...



2016. jan. 11. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező csak egy kérdésem lenne hozzád,de kérlek őszintén válaszolj!


HOGY ÉLTED TÚL, MIKOR LEDOBTAK A TAJGETOSZRÓL?!

2016. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező:

" Ennyi erővel a macskámmal is megbeszélhettem volna a dolgot." - Talán azt is kellett volna tenned, mert a jelek szerint kb. ő van a te szellemi szinteden.

2016. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim válasza:
80%
Én is ugyan abba a hibába estem mint te. Igaz, a férfival nem feküdtem le, de nagyon sokat találkoztunk. Felesége volt még akkor, kettő 6-8 éves gyerekkel. Ígért nekem mindent, hogy elválnak és velem akar majd élni. De a feleségnek valahogy a füléhez jutott az hogy mi nem csak randizunk hanem "d.gunk" is. Beadta a válópert a nő. A válás után nem tudtam elérni sehogy sem a férfit. Utána egyik nap megláttam ahogy kézenfogva megy az utcán egy másik nővel. :) Szóval ennyit erről. És még én lettem a szar. Igaz, valamennyire én is az vagyok azt nem tagadom. Egy család miattam kettévált. Tudod, hogy milyen rossz érzés ez?! Ha még nem késő, kérlek fejezd be a kapcsolatodat azzal a férfival..
2016. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
90%
Ez erkolcsosseg kerdese. Erkolcstelen vagy. Vannak gyerekei a pasinak?
2016. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:

ma 22:00, a te történeted más.

Ott a férfi megígérte, hogy elválik. Itt szó sincs erről és én sem akarnám. Most őszintén, 20 éves korom előtt állapodjak meg egy 38 éves ember mellett és legyek pótanyuka?! Dehogy.

A felesége pedig úgysem adná be a válópert, a férfi nélkül semmije sem lenne, csak a gyerekek, akiket nem bírna eltartani egyedül (nem dolgozik).

Itt nem megy senki sehová, ez csak egy kis szórakozás.

Sosem akarnám, hogy elváljon.

2016. jan. 11. 22:04
 26/71 anonim ***** válasza:
93%

én arra lennék kíváncsi, hogy komolyan nem sikerült olyan pasit találni, aki nem foglalt?

jó, tegyük fel csak az idősebb pasik jönnek be és csak szexre keresel kapcsolatot. akkor is találhattál volna millió más férfit, aki egyedülálló.. élveznétek egymás társaságát az ágyban..aztán ha valakinek jön komolyabb kapcsolat, hát abbahagynátok, vége. ennyi, te írtad,hogy nincsen érzelmi kötődésed. akkor nem mindegy lenne egy független férfival szórakozni?

mert igen, valóban a férfi egy mocsok és ha te nem lennél, akkor mással járna félre. de neked ettől még nem kell lesüllyedni az ő szintjére. :)

az iskolába meg tán be kéne járni.később, ha munkahelyed lesz akkor is ilyen lazán tervezed venni? mert úgy nem sokra veszed.

2016. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, kedves egészségedre! Aztán majd gondolj erre a szórakozásra, ha a karma utolér! ;)
2016. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
15%

Mond el anyukádnak azt, amit itt. Jol érzed magad igy, természetesen nem álmodozol arrol, hogy a felesége leszel..stb. stb. tudod, hogy erkolcsileg ez igy nem helyes, de elofordul az ilyesmi, és ha nem lenne romokban a házasságuk, akkor valoszinuleg te sem lennél most képben.


Oszintén 18-26 éves koromig szinte csak ilyen kapcsolataim voltak. Anyám is tudta, nem nagyon ujjongott, de hát ez volt és kész. Soha nem akartam, hogy miattam bármelyik is elváljon..nekem ez pont annyi volt, mint nekik. (Ennek ellenére ketten is elváltak, de nekem egyik sem kellett..az a furcsa, hogy a mai napig a multat siratják, hogy milyen jo volt akkor velem és miért nem maradtam veluk. Halkan jegyzem meg, hogy azota boldog házasságban élek és van két gyerekem)

2016. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim válasza:
86%
#22 most mért alacsonyítod le a macskát?
2016. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
90%
#28, remelhetoleg neked is olyan "boldog" hazassagod van, mint azoknak a noknek, akiket veled csaltak meg. Es remelhetoleg egy szavad sem lenne, ha a ferjed neha-neha massal is szexelne.
2016. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!