Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám rájött, hogy viszonyo...

Az anyám rájött, hogy viszonyom van. Mégis mit csinálhatnék, hogy "elfelejtse" ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik régi 'barátnőm' úgy gondolta, hogy túlságosan megváltoztam, nem vagyok a régi és mindent elmondott anyának... De tényleg, mindent. Hogy mennyire megváltoztam az utóbbi időben, szinte csak idősebbekkel (értsd:egyetemistákkal) vagyok, a gimiben kb. 10 emberhez szólok hozzá, ha éppen bemegyek. Azt anya tudta, hogy nem mindig járok be, de ez nem zavarta soha, mert a jegyeim jók a mai napig, szorgalmas és céltudatos vagyok.


De most megtudta, hogy viszonyom van valakivel, aki házas... Nem vagyok naiv, nem azt várom, hogy majd elhagyja a feleségét, nekem ez egy kaland, tapasztalatszerzés, szórakozás, ahogy Neki is.


Mondta, hogy beszélni akar velem a mostani helyzetről (mégis mióta egy "helyzet" az életem?), de délután nem akartam vele erről vitatkozni, szóval elmentem itthonról, este pedig hamar elalszik, szóval a csevegésünk holnapra marad... De mégis mit mondjak neki?

Általában mindent megbeszélünk, de ez nem olyan, amit egy lány kitárgyal az anyjával.

A legrosszabb az lenne, ha még apának is elmondaná. Szeretem, meg minden, de egy álomvilágban én, ahol én vagyok az ő kicsi Hercegnője, aki maga a kisangyal.


Idén végzek, kicsit több, mint fél év és egyedül fogok élni. Szeretem anyát, de ezt a helyzetet nagyon nem ismeri és gondolom, hogy vázolta neki a 'barátnőm'...



2016. jan. 11. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
89%
Alacsony önbecsülés lehet az ok. Más kapcájának lenni "tapasztalat". Sajnos nem veszi észre, hogy ki használ ki kit. Szét teszem a lábam, hú de nagy tapasztalatszerzés egy nőnek.
2016. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
90%

51: pedig elég komoly tapasztalat, ha le tudja vonni a tanulságot.


1. Nézze meg, kit választ, mert a legtöbb pasi félrekefél

2. Legyen saját egzisztenciája, ha nem akarja, hogy tűrnie kelljen, hogy a férje kapcarongynak használja

3. Akkor legyen gyereke, ha el tudja tartani egyedül is, különben függő viszonyban élheti le az életét, vagy nyomorogva

4. Ha nem talál komoly, független, korban hozzá illő pasit, elég ha lejjebb adja az igényeit, és tíz-húsz évvel idősebbet még talál, akinek ugyan komoly kapcsolatra nem kéne, de du.gni még jó lesz. Mondjuk figyeljen, mert lehet 40 évesen már nehéz olyan 60-ast találni, akit még érdekel a szex.

5. Egy férfi van, akinek a véleménye számít, hogy mit gondol róla, és az az édesapja. Ha nem tud a szemébe nézni, akkor valószínűleg épp olyat művel, amit nem kéne.

2016. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
38%

hát én itt most nagyon nem leszek népszerű, de nem értem ezt a zsigeri leüvöltést, utálatot, kiátkozást.Ez a viszony elsősorban a férfi oldaláról gáz, ő a házas ember. 38 évesen csitri lány (hozzá képest) után rohangál a felesége mellett, van ilyen , nem is kevés. Ráadásra van ez a típus is aki állandóan ezt csinálja. Mért a kérdezőt kell erkölcsi nullának titulálni? Szabad ember, ha neki ez megfelel,akkor megfelel. Mi köze hozzá másnak,hogy neki mi felel meg? Majd lehet, hogy változik,és majd nem tartja már bulinak, de az meg akkor lesz. ez meg most van , ha ezt kell megtapasztalnia most , ebben kell tanácsot adni. A férfi az akinek mérlegelnie kéne mi fontosabb neki, szétkúrni a házasságát,vagy a seggén maradni. Ő így döntött. Nem a kérdező, töri meg ezt a házasságot, ha nem a kérdező lenne a szeretője, akkor egy másik kiscsaj( bocs kérdező a kiscsajért, hozzám képest az vagy)

A kedves barátnőről, meg azt gondolom az lenne a dolga, hogy a barátnőnek segítsen, mellette álljon, és ez alatt nem az agyatlan támogatást értem, de nem az a dolga, hogy szülőkhöz járkáljon árulkodni, kivéve persze ha, mondjuk, konkrét életveszélyről van szó, mondjuk épp elrabolni, megerőszakolni vagy stb akarják, és az én segítési lehetőségeim már kifogytak.

Ez a sok rossz kívánság ami meg elhangzott, egyszerűen borzasztó és brutálisan álszent. Nyilván nem agyon simogatni kell a buksiját, de épeszű hozzászólások elvárhatóak lennének, nem a zsigeri gyűlöletfröcsögés. Gondolom kérdezőnek is pont ez a problémája a szülők elé állással, hogy már előre látja, hogy kb ilyeneket fog kapni. Rakják ki a szülők, meg remélitek teherbe esik, meg fogadja majd ő be a kirúgott pasit,kapja meg méltó büntetését, stb stb ? hát mit mondjak, ti sem vagytok jobb emberek, bármennyire azt gondoljátok.

mondjuk érdekes, hogy senki nem a pasinak kívánt rosszat. Pont inkább tanácsot kéne adni, mert hogy ugye ezt kérte, én az anyja helyében tök normálisan elbeszélgetnék sérülhetőségről, lehetséges károkozásról,arról, hogy azért tényleg vigyázzon, ne essen teherbe, ne szedjen össze betegséget, ne bonyolódjon bele, ne vigye addig, hogy belezúgjon, szálljon ki időben mielőtt, gáz van, legyen észnél stb

mert az én dolgom az , hogy neki akarjak jót, őt segítsem, neki adjak olyan tanácsokat, amik előre viszik az életben , jobb emberré, felelősségtudatosabbá teszik, és ez úgy nem megy , hogy kapásból leüvöltöm a fejét, meg mindenféle szankciókkal fenyegetem

Gondolom, azt, hogy a szülei nem ismerik ezt a helyzetet, nem úgy érti, hogy hülyék, hanem hogy teljesen máshogy gondolkodnak, és emiatt fél, hogy marhára nem fogják "normálisan " kezelni a dolgot, hanem pontosan azt fogják csinálni, amit ti itt szinte mindannyian :(

és akkor csak egy utolsó infó, hogy lehessen savazni, 43 éves vagyok, nő.

2016. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
74%

"A feleség nem fog tenni semmit, mert SEMMIJE nem lenne egy válás után, csak a gyerekek. Többször volt már megcsalva, mégis fenntartja a látszatot, hogy boldog házasságban él... Na mégis, vajon miért..."


Ez jusson majd eszedbe akkor is, amikor ott állsz két pici gyerekkel, a párod le sem sz.r titeket, de nőként, egyedül, segítség nélkül még megfelelő munkahelyet sem könnyű találni, hogy odaérj értük 5-re az oviba.


Sajnálom szegény nőt, mert egy ilyen gerinctelen féreggel kell együtt maradnia, te meg szégyelld magad, hogy ebben részt veszel.


Egyébként javítanálak. Semmije nem lenne helyett optimális esetben vinné mindennek a felét válás után.

2016. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
74%

Szégyelld magad,házas emberrel...viseld a következményeit,és ne itt sírj.

Nézz utána az agymosásnak,hátha sikerül a szüleiddel valamit tenni.

2016. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a pasas hibásabb. Itt egy buta tinédzser, akivel mindenki elhitette, hogy ő a világ közepe, ott meg egy házas ember, aki elvileg felelősségteljes.
2016. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
74%

Igaz,a férfi is nagyban hibás,sőt...de ennyire már ne legyen butuska egy tini sem,hogy házas emberrel kefél.

Ez alapvető erkölcsi aggály szerintem.

Majd,ha kiderül véletlenül,és anyakába szakadnak a következmények,nézhet nagyot,hány embernek is sikerült az életét tönkretennie.

Gondolok itt feleségre,gyerekekre,az ebből,az esetleges válásból való problémákra.

A férfi lehet mással is megcsalta volna az asszonyt.

És?

A kérdést feltevőnek abból semmi gondja nem származna...

2016. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
56%

Igen, de ha egy idősebb nő csalná a férjét egy tinédzser fiúval, senki nem mondaná, hogy a fiú tönkretesz egy családot.


Akármilyen nemű is vagyok, a felelősség az enyém, mert én vagyok a felnőtt, nekem van családom.


Nem azt mondom, hogy a kérdező nem hibás, de nem olyan nehéz egy tinit megszédíteni, elhitetni vele, hogy fontos, mert egy nagyfiúnak kell.

2016. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
79%

Erre ,,ha o nem massal csalta volna,, nevetseges kibujas a feleosseg alol

Ha minden noben lenne egy csopnyi onbecsules es erkolcs akkor a hazas ferfiak nem tudnanak feremenni mert nem lenne kivel max hivatasosal de hat az draga.

Az egyen feleossege nagyon fontos mindent amit teszel kesobb felelned kell erte kovetkezmenye van

2016. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
74%

"Ha minden noben lenne egy csopnyi onbecsules es erkolcs akkor a hazas ferfiak nem tudnanak feremenni"


Ez komoly? A nők felelősek a férfiak félremenéséért?


Ennyi erővel mondhatnám, hogy ha a férfiak nem lennének ilyen gyengék és lenne önbecsülésük, meztelen nők is mászkálhatnának előttük, nem reagálnak.


De ugye egyszerűbb a másikra kenni.

2016. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!