Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám rájött, hogy viszonyo...

Az anyám rájött, hogy viszonyom van. Mégis mit csinálhatnék, hogy "elfelejtse" ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik régi 'barátnőm' úgy gondolta, hogy túlságosan megváltoztam, nem vagyok a régi és mindent elmondott anyának... De tényleg, mindent. Hogy mennyire megváltoztam az utóbbi időben, szinte csak idősebbekkel (értsd:egyetemistákkal) vagyok, a gimiben kb. 10 emberhez szólok hozzá, ha éppen bemegyek. Azt anya tudta, hogy nem mindig járok be, de ez nem zavarta soha, mert a jegyeim jók a mai napig, szorgalmas és céltudatos vagyok.


De most megtudta, hogy viszonyom van valakivel, aki házas... Nem vagyok naiv, nem azt várom, hogy majd elhagyja a feleségét, nekem ez egy kaland, tapasztalatszerzés, szórakozás, ahogy Neki is.


Mondta, hogy beszélni akar velem a mostani helyzetről (mégis mióta egy "helyzet" az életem?), de délután nem akartam vele erről vitatkozni, szóval elmentem itthonról, este pedig hamar elalszik, szóval a csevegésünk holnapra marad... De mégis mit mondjak neki?

Általában mindent megbeszélünk, de ez nem olyan, amit egy lány kitárgyal az anyjával.

A legrosszabb az lenne, ha még apának is elmondaná. Szeretem, meg minden, de egy álomvilágban én, ahol én vagyok az ő kicsi Hercegnője, aki maga a kisangyal.


Idén végzek, kicsit több, mint fél év és egyedül fogok élni. Szeretem anyát, de ezt a helyzetet nagyon nem ismeri és gondolom, hogy vázolta neki a 'barátnőm'...



2016. jan. 11. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
72%

59-es

és a házas férfit pont te bújtatod ki a felelősség alól, azzal, hogy hát ugye ha nem lenne kivel, nem lenne lehetősége. :D ez nem felelősség Igen mindenki felelős a saját tetteiért, és történetesen a házas férfi, a házasságáért önmaga felelős.

2016. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
89%

A házas férfi felelős azért, hogy ennyit jelent neki a házassága.


A kérdező meg a rossz döntéseiért felelős. Akárhogy is nézzük, kereshetne magának valami független harmincas pasit, aki kellő tapasztalatot tud neki átadni, és még csak lelkiismeret furdalásának sem kellene lennie senki miatt.


Mondjuk itt az a probléma, hogy a kérdezőnek adott esetben sincs lelkiismeret-furdalása. Legalábbis lehet azzal takarózni, hogy már mással is csalta a pasi a feleségét.

2016. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
83%
Ez elég gáz. Én is szeretek szexelni, volt sok egyéjszakásom, szexkapcsolatom is, de egy nős, gyerekes férfival? Persze, első sorban a férfi a hibás, de ez nem ment fel téged a felelősség alól, hogy rib_nc vagy. Vagy ha még támogat is, pénzzel, vagy csak "ajándékokkal", akkor k_rva. Erkölcsi nulla. Oké, hogy a szerencsétlen nő nem tud elválni, de szerinted a gyerekek hülyék? Nem tűnik fel nekik, hogy anyu és apu között valami nem stimmel? Hiába áltatod magad, három ember életét teszed tönkre(feleség, gyerekek). Mert te szórakozol. Neked hogy esett volna, ha anyádat apád egy kis ribivel csalta volna, úgysem tud elválni alapon? Vagy téged majd a férjed? Semmi baj a szex szeretetével, a szórakozással, a tapasztalatszerzéssel. De hogy egy családos emberrel csinálod ezt, az undorító. Ha ilyen kis k_rvát nevelnék, akkor nagyon erősen elgondolkodnék, hogy hol rontottam el, hogy ilyen gerinctelen kis féreg lett a lányomból.
2016. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
88%

Elolvastam a válaszaidat, s azt a következtetést vontam le belőle, hogy iszonyatosan felelőtlen, s éretlen vagy még.


Attól, hogy még a feleség nem tud elválni most még nem jelenti, hogy később nem tud, vagy nem fog. Ez eléggé nagy tévhit. Azzal takarózni, hogy ő is csalta meg a férjét meg csak hab a tortán, mert legyünk őszinték, hogy ahhoz neked semmi közöd nincsen. Főleg akkor, ha hagyod, hogy a férje téged alkalmankénti pár "patron" ellövésére tart, mert minden bizonnyal örül a férfi, hogy egyelőre szűkebb vagy odalent, mint a metró alagút.


Az emberek viszont mindenhol pletykálnak, szóval ha kiderül, akkor vállalnod kellene majd az ezzel járó következményeket mindenki szemében. S azok a gyerekek sem lesznek mindig kiskorúak. Nem biztos, hogy ha kiderül a kiléted nem tesznek téged helyre.

2016. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
50%
minden feleseg utalja a csabitokat, ez az anyukad baja, hogy most teged is utalnia kellene. szerintem hallgasd meg, vedd meg az erveidet - ha vannak, de nagyon nyugodt hangnemben.
2016. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
49%
na mit mondott édesanyád?
2016. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
55%
65-os vagyok, mi rosszat mondtam?:)
2016. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj, de nagyon gáz vagy. Ha legalább megbánnád az egészet, még talán oké lenne, de ez a hozzáállásod ez vérlázító.

A neten megismertem egyszer egy fiút,szinglinek adta ki magát és találkoztunk. Miközben - értsd én meleg fiú vagyok és ő is melegnek adta ki magát - beszélgettünk , észrevettem a jegygyűrűt az ujján, amire azonnal rákérdeztem és elmondta, hogy nem egészen meleg, van felesége. Mondtam neki, hogy akkor felejtse el ezt az egészet és otthagytam a fenébe. Azért mondtam ezt, mert ennél én többre tartom magam, hogy egy kalandnak kelljek bárkinek, belegondolok, hogy a feleségnek milyen csapás lesz, ha rájön, hogy a férje pasikkal kefél félre. Ebben pedig nem akarok részt venni. Gondolkodj te is így, te is csak ennyire tartod magad, hogy egy 40 éves, vén pasas ágyasa legyél? Nagyon gyerekes és felelőtlen vagy. De hidd el, hogy az élet majd megbosszulja ezt.

2016. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
50%

Elgondolkoztam rajtad kerdezo, es bar nem nagyon szoktam errol se beszelni se irni most neked itt elmeselek valamit. Gyonyoru lany voltam olyan szep aki utan meg a nok is megfordulnak nemcsak a ferfiak. 17 evesen modellkent dolgoztam es termeszetesen (sajnos) ebbena szakmaban nem ritka a fotos es a modell viszonya. a fotosom szinten nos volt 1 kislanyuk volt en egy voltam a sok kozul akikkel a feleseget csalta. en sem szerettem csak szorakozasnak tekintettem a dolgot. aztan egy hulye napon a melo utan agybabujtunk es elaludtunk. aztan ahogy a hulye regenyekben van irva, kinyilt az ajto es ott allt egy csinos apolt jo harmincas holgy . terhesen, kb felidosen. mellette a kislany aki megkerdezte hogy anya miert alszik a neni a te agyadban? Ugy ereztem magam mintha leontottek volna ragados suru tragyalevel amit nem lehet lemosni. a no csak annyit szolt, 5 percet adok hogy elhordja magat es kiment a szobabol.

3 nappal kesobb a no elvetelt. soha amig elek nem bocsajtom meg magamnak. azt meg ne tudd meg hogy a ferfi utana mit mondott nekem. sokkal jobb lett volna ha megver mint az a felora amig "beszelt " hozzam. ennek 30 eve es en ezt a ramragadt szennyet a mai napig erzem magamon.

Ha a te baratod felesege nem valik mert nem lenne kepes a csaladjat eltartani akkor pedig fegyvertelen ellen haboruzol agyuval ha erted mit mondok. Ugy teszed ot nevetsegesse es alazod meg hogy nem tud vedekezni mert nincs ra modja a szemet ferje es egy nagyon beteg felfogasu tini ellen. megcsak az sem ad neked felmentest hogy szereted, ahogy en se szerettem. ami nekunk szorakozas "buli", az neki a megalazas legmelyebb szintje az onbevcsulesuk totalis letaposasa . Olyan mint amikor egy kikotozott not megeroszakol egy csapat ferfi es meg mulatnak is rajta. Te biztosan szep es okos vagy, ahogy en is minden ujjadra kaphatsz barkit. Hagyd ezt a ferfit , keress mast hidd el az o fejeben te semmi mas nem vagy csak egy jo husdarab akit meg lehet nyomni. ennel te tobbet kell hogy erj. nem akartalak oktatni vagy bantani, csak elgondolkoztatni.

2016. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

utolso vagyok megegyszer.

azert nem kell elatkozni a kerdezot , a boszorkanyperek ideje elmult. A pasi az aki le van kotve, o felel ELSOSORBAN azert amit tesz, a lany fuggetlen es nagyon fiatal. az meg ha ajandekot kap uram isten nem a vilag vege, ennyire azert nem kell am elszallni az erkolcsi magaslatrol. egyszerusitve a tenyeket, a kapcsolatnak jovoje nincs viszont az asszony es a gyerek szempontjabol nezve rendkivul nehez kovetkezmenyekkel jarhat, foleg azert mert a pasi egy kimeletlen skalpgyujto. ennyi a dolog es nem tobb.

2016. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!